Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, czacha79 napisał:

Who cares ...  :notbad:

 

Skoro ci tak mało potrzeba ci do szczęścia to zamiast wydawać te kilkaset złotych na F4 weź idź do kuchni i pobaw się kotletem. Przynajmniej ci się nie zgliczuje w rękach.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malpka napisał:

 

Skoro m tak mało potrzeba ci do szczęścia to zamiast wydawać te kilkaset złotych na F4 weź idź do kuchni i pobaw się kotletem. Przynajmniej ci się nie zgliczuje w rękach.

 

A moge wydawac hajs na to co chce, czy musze sie sluchac ludzi z internetu? :30vm3cw: 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czacha79 napisał:

A moge wydawac hajs na to co chce, czy musze sie sluchac ludzi z internetu? :30vm3cw: 

 

A wydawaj sobie na co chcesz: na watę cukrową, kucyki Pony czy zapas Domestosa na 5 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowny panie czacha79 podam czołobitnie do nóżek ,,,, bo dzięki instrukcji  krok po kroku  wszystko dział jak trzeba  

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, malpka napisał:

 

A wydawaj sobie na co chcesz: na watę cukrową, kucyki Pony czy zapas Domestosa na 5 lat.

No to pięknie dziękuję! :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne oceny, do 50% nie dobija.  

Nawet gorsze niż MGS Survive.

 

Popieram pana Klocucha , nie chce grać w grę gdzie są ludzie. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam gram i dobrze się bawię -   wbrew tym  co nie grali a wypowiadają się na temat... albo tych co grę zjechali  a potem grali namiętnie, bo to własnie oni zachęcili mnie do kupna gry bym sam się przekonał i miarodajnie wyrobił  zdanie ,a ze drogo no cóż  a  co w Polsce jest tanie i ale to nie to forum by płakać i narzekać  na tematy społeczne i polityczne 

Edytowane przez ocarz
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał wspólnie pograć to dodawaj. Głównie gram solo, ale od czasu do czasu można coś wspólnie porobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, czacha79 napisał:

No to pięknie dziękuję! :14bqqmb:

 

Who cares ...  :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, malpka napisał:

 

Who cares ...  :notbad:

Mój kot! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaki tłokiem trzeba być, żeby nie skumać, że robot to też NPC ;) No ale ... 

 

bcky26n.gif

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli komuś nie robi różnicy, czy dostaje zadanie od człowieka czy od tostera no to luzik.

I żeby chociaż przez chwilę pogadać w tym wątku o grze rpg - @malpka jak tam Martyr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, xavris napisał:

Jeżeli komuś nie robi różnicy, czy dostaje zadanie od człowieka czy od tostera no to luzik.

I żeby chociaż przez chwilę pogadać w tym wątku o grze rpg - @malpka jak tam Martyr?

 

Gra nastawiona na on line w którą mało kto gra a kod sieciowy to kiepski żart. Matchmaking potrafi trwać nawet 10 minut a lagi jakby serwer miał łącze 56 kb/s. Mam też wrażenie że gra nie chodzi w 25 fps. Jest kilka zabawnych błędów jak np część tutoriala kopiuj/wklej z PC gdzie każą graczowi nacisnąć LPM + F ale o dziwo sama gra daje dużo radochy. W zasadzie już wiem jak czuje się Czacha gdy gra w F76.

Czy polecam? Trudno powiedzieć. Jeśli ktoś chce grać solo to tak, jeśli multi + platyna to może być ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Jeżeli komuś nie robi różnicy, czy dostaje zadanie od człowieka czy od tostera no to luzik.

 Jedyny zarzut to brak opcji dialogowych, ale w sumie co za roznica, jesli mialyby wyglada tak jak w FO4 to lepiej ze ich nie ma ;) Bo brak ludzi to czesc fabuly i lore tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Nie wiem jaki tłokiem trzeba być, żeby nie skumać, że robot to też NPC ;) No ale ...

Nie jestem pewien czy to był przytyk do mnie czy kogoś innego, niemniej, chcesz bronić tego padła to broń. Who cares... :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Bo brak ludzi to czesc fabuly i lore tej gry.

Mówisz o tym lore, które jest modyfikowane w zależności od tego co jest potrzebne? XD Lore tej serii skończyło się przy numerze 2.

 

2 godziny temu, czacha79 napisał:

 ale w sumie co za roznica, jesli mialyby wyglada tak jak w FO4 to lepiej ze ich nie ma 

Pośrednio się z Tobą zgadzam, jednak nie uważam za dobre rozwiązanie usuwać coś co jest do dupy zamiast sprawić, żeby to działało... Akurat dialogi w grach rpg są tak wydaje mi się dość istotne.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, xavris napisał:

Pośrednio się z Tobą zgadzam, jednak nie uważam za dobre rozwiązanie usuwać coś co jest do dupy zamiast sprawić, żeby to działało... Akurat dialogi w grach rpg są tak wydaje mi się dość istotne.

Niby tak, z drugiej strony wszystkie MMO sa przeklikiwane .. do tej pory FO76 chyba jedyna tego typu gra gdzie na prawde slucham lub czytam co musze zrobic ;)

 

56 minut temu, Karaluch69 napisał:

Nie jestem pewien czy to był przytyk do mnie czy kogoś innego, niemniej, chcesz bronić tego padła to broń. Who cares... :notbad:

To tak oglnie, bo co 3cia osoba pisze ze w tej grze nie ma NPC .... no ja sie pytam jak nie ma?! :D 

Troche mi ten Fallout przypomina mocno hejtowany Elex ... ktory byl genialna gra i ogralem go z wielka przyjemnoscia. Andromeda tez mi sie podobala ...... wiec moze ja lubie takie niedocenione produkcje i mnie do nich ciagnie? ;) Who cares.. :30vm3cw:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, czacha79 napisał:

Troche mi ten Fallout przypomina mocno hejtowany Elex ... ktory byl genialna gra i ogralem go z wielka przyjemnoscia. Andromeda tez mi sie podobala ...... wiec moze ja lubie takie niedocenione produkcje i mnie do nich ciagnie? ;) Who cares.. :30vm3cw:

Nie zapominaj o Metal Gear Survive :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Karaluch69 napisał:

Nie zapominaj o Metal Gear Survive :jaro:

 

:obama:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F76 idzie na rekord.

Todd Howard tych świąt nie zaliczy do udanych. Na bank wyląduje na dywaniku u prezesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie dali się nabrać, a po drugie fatalny termin premiery to nie mogło się udać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×