Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Im więcej osób to kupi, tym więcej takich crapów będą wypuszczać, więc średnio z tym "zajebiście".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Patricko napisał:

Po świętach ta gra będzie chodzić po 80zł XD

 

A przed świętami gratis do każdego karpia w Lidlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A przed świętami gratis do każdego karpia w Lidlu.
Po świętach zamkną już serwery

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, czacha79 napisał:

Atomówka odpalona :LUL:

Psujesz nam rynek gier! :kanalie:

Z Patricko.

Edytowane przez Sithman
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale za to w jakim stylu ... :banderas:

 

12GXhmu.jpg

 

Taki tam radioaktywny opad po zrzuconej atomówce ;) 

 

 

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Onrush już przebity. Gracz wydymany, nie to że dostał słaby produkt, to już jest stówkę do tyłu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pablos_83 napisał:

Onrush już przebity. Gracz wydymany, nie to że dostał słaby produkt, to już jest stówkę do tyłu 

Ktory gracz? Wiekszosc osob ktora kupila jest zadowolona z tej gry ;) Niezadowoleni to ci na forach i portalach co nie grali. 

 

Tylko tak niska ceny cieszy i wkurza jednoczesnie ... moze se druga kopie kupie, wtedy tez sie zalapie na prolocje i wespre developera :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że gra jest zła i zbugowana, nie znaczy że nie może dawać przyjemności, jasne. Ale też to, że daje przyjemność nie powinno sprawić, ze człowiek nie jest w stanie obiektywnie stwierdzić, że gra jest zła. 

Druga sprawa, że to że ktoś nie grał nie znaczy, że nie może być z gry niezadowolony i na nią narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktory gracz? Wiekszosc osob ktora kupila jest zadowolona z tej gry  Niezadowoleni to ci na forach i portalach co nie grali. 
 
Tylko tak niska ceny cieszy i wkurza jednoczesnie ... moze se druga kopie kupie, wtedy tez sie zalapie na prolocje i wespre developera :jaro:
Nie żebym się czepiał ale ja tylko zauważyłem jedną osobę która jest zadowolona z zakupu. Ogólnie to mogli od razu szczerze powiedzieć że gra nam nie wyszła i na premierę sprzedawać za 120 zł. Wtedy odbiór byłby zupełnie inny.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

Znam jeszcze jedna :P 

 

Rozdwojenie jaźni?

 

A tak serio, to z tą ceną przesadzili. Kop w jaja dla wszystkich graczy, którzy im zaufali i zapłacili pełną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Karaluch69 napisał:

Rozdwojenie jaźni?

Miałem pisać, czy leki przestają działać, ale się powstrzymałem. Ale skoro jestem drugi to co tam :P

Ale w temacie - generalnie tak. Jaka gra by nie była, robić kilka dni po premierze promo na 50% to jest solidny strzał w pysk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, czemu uparcie twierdzą "oszczędzasz 110zł", skoro to jest "wciąż wywalasz w błoto 139zł" :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę napis:

Drogi preorderowcu, wywaliłeś w błoto 110zł i za to Cię lubimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa No Man’s Sky pokazala ze hajsu nikt nie zwroci .. wtedy tez nie zwracali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 70zł mogę ograć, pewnie już nie długo po tyle będą chodzić używki nie do końca zadowolonych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

No szok i niedowierzanie IGN 5/10 ;)

I zaznaczam to ze gra ma problemy to raczej jest nie do ukrycia. Sam bede ja atakował. Ale rozumiem ludzi jak@czacha79 którym gra sie dobrze. Luz jedyne co sie liczy to fun.
Ja tego nie kupuje podobnie jak i innych tytułów w których mi cos nie pasuje. NFS payback słabizna za która bym nie zapłacił wiecej nizli naście pln to samo tyczy sie F 76 tutaj dodatkowo odpycha mnie survival który mnie nie kręci ni jak.
Ale sa pewne rzeczy ktore cieżko jest ukryć gra w 2018 roku która wyglada po 47GB patchu jak pokazało to digital foundry to moim zdaniem wstyd wyceniać to na 60$
Pograłem w Wieśka, pograłem. Inne gry z otwartym światem każda miewała jakieś błędy ale przy masie dobrych elementów dopracowanych szczegółów te błędy były niczym.

I powtórzę sie krytyka gry to jedno ale każdy moze mieć swoje zdanie. I krytyka nie ma ma nic wspólnego z tym ze ktos moze sie dobrze bawić. Każdy z nas ma jakaś gre która nie była hitem a bawił sie przy niej dobrze lub bardzo dobrze. I jak pisałem jedyne co sie liczy to fun z gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, czacha79 napisał:

Sprawa No Man’s Sky pokazala ze hajsu nikt nie zwroci .. wtedy tez nie zwracali.

 

https://naekranie.pl/aktualnosci/fallout-76-gracze-zglaszaja-ze-bethesda-zwraca-pieniadze-za-gre-3754916

 

Przeceny na PSN:

https://store.playstation.com/pl-pl/search/fallout 76

 

Edycja standardowa - 169zł

Edycja Tricentennial - 249zł

 

Ta ostatnia na Amazonie wychodzi taniej bo 172zł z wysyłką:

https://lowcygier.pl/promocje-pudelkowe/fallout-76-tricentennial-edition-na-pc-za-141-zl-na-konsole-za-172-zl-z-wysylka-w-amazonie/

 

Sądzę że Zenimax wpadnie do Bethesdy z miotłą i polecą głowy.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie ze zwroty sa dla tych, ktorzy grali nie dluzej niz godzine, przynajmniej PSN ma taka polityke. Ale cos tam pisza o 24h u kogos, ciekawe :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprasza się modów o zmianę nicka Czachy na Czacha76, ewentualnie Bethesdę o zmianę nazwy gry na Fallout79 :P

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił gre w pełnej cenie i teraz wypiera ze świadomości 

ja tam rozumiem -uległem hajpowi i kupiłem rdr2 zeby sprzedać po 24 h gry ze strata 30 zł co nie finansowo ale szkoda mi czasu było na ten shit 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×