Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne ze boli tak duza obnizka, ale co pogralem przez ten czas to moje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj :) Generalnie mimo dowcipkowania, szanuję to że dobrze się bawisz przy tym tytule, bo przecież o to chodzi.

Gdzieś tam wewnętrznie jednak wkurza mnie, że ludzie kupują bo jestem rozczarowany tym, co zrobiono z Falloutem.

Wolałbym, żeby Bethesda dostała po dupie, ogarnęła się i wypuściła prawilny Fallout 5.

Swoją drogą narzekacze na F3 i 4, to dopiero teraz muszą mieć spiłowane zęby od zgrzytania.

 

A post Arkadiusza przydałoby się wkleić do tematu o RDR2, krwi na forumce nigdy za wiele. No bo jak to tak z Mesjaszem?! :Gmoch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oni dostali po dupie i dostaną jeszcze bardziej. Sam fakt, że nieco ponad tydzień po premierze gra chodzi za prawie połowę ceny mówi wszystko. Noł lafjy już biegają z levelami po 200 bo tyle bugów i exploitów, które na to pozwalają. Zresztą można stać w miejscu i walić w moby, alby po co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.ppe.pl/news/127485/fallout-76-zmienia-sie-w-cyrk-przez-bugi-gracz-prosi-bethesde-o-smierc-postaci.html

 

Poza tym na tureckim PSN podstawowe wydanie F76 wychodzi około 126zl. Brak wersji Pl.

Gram od 33 lat ale nie pamiętam innej gry która tak bardzo i szybko schodziła z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mają srakę i inwestorzy pukają do drzwi. To oznacza więcej patchy po 50GB :D 

 

A ten JEDEN koleś który ma problem z postacia - serio, nie moze stworzyc nowej tylko czeka tydzien czy dwa az mu naprawia? Przeciez wiadomo ze tego nie naprawia, bo to JEDEN gracz, kto by sie nim przejmowal :Coolface:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko po części w temacie.
To co juz od paru lat widać to podejście wydajemy teraz łatamy pózniej była burza w koło bf 4, inne gry tez wychodziły z brakami.
I jak pisałem nie mam problemu jesli gra ma błędy ale jej systemy sa spójne a błędy bardziej śmieszą nizli denerwują.
Grajac na PC miałem doczynienia z grami z early access cześć z nich wyszła tez na konsole jak Project cars czy dirt rally.
I teraz tak cześć indyków z early access była żenadą, były tez i dobre pozycje. Podobnie z dwoma wyścigami o których pisałem pCARS miał swoje problemy, dirt rally było robione ze wsparciem społeczności i wyszła z tego solidna produkcja czy warta pełnej ceny to każdy sam musi ocenić, robiona pod kontretny typ gracza który lubi masterowac.

Ale fallout nie wyglada na gre ukończona. Ja wiem ze dzis łatwo latać gry lub jesli nie łatwo to starać sie to robić (jak nms) ale tutaj rodzi sie pytanie czy my kupujemy oprogramowanie czy kupujemy usługę? Jesli to pierwsze to oczekiwać należy jakieś jakości i dobrej woli wydawcy/programistów którzy beda poprawiać pomniejsze błędy (zakładając ze większych nie powinno byc w wydanym produkcie) jesli usługę to raczej powinien byc to model comiesięcznej płatności gdzie produkt jest stałe rozwijany.
Fallout nie wydaje sie wpadać do żadnej z tych kategorii.

Nie ważne jaka gra indyk, AA czy AAA czy jakakolwiek inna klasyfikacja. Jesli gra ma błędy jesli gra sie w nią słabo to bede krytykował. Jesli gra na bazie opinii sporej ilości graczy jest po prostu zła pewnie ja ominę szerokim łukiem.

Moze ja jakis dziwny jestem ale pośrodku Indie-pokalipsy z masa gier po penisie fest, jest troche gier niezależnych ktore sa takimi moze byc lub produkcjami dobrymi (takie 6 i 7 na 10) i czesto łapie sie na tym ze takie produkcje dają mi wiecej funu nizli głośne gry triple-A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O podejscu branzy swiadczy tez multiplayer do Red Dead Redemption 2 - nie dosc ze nie dali go od premiery gry, to jeszcze bedzie w wersji beta... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No rdr akurat ma tyle zawartości w singlu, że większość ludzi do czasu wyjścia multi go nie skończy, także niezbyt trafiony argument. Singiel jest kompletny i praktycznie niedziurawy, czyli dokładnie odwrotnie niż upośledzone dziecko Howarda.

Edytowane przez xavris
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, xavris napisał:

No rdr akurat ma tyle zawartości w singlu, że większość ludzi do czasu wyjścia multi go nie skończy, także niezbyt trafiony argument. Singiel jest kompletny i praktycznie niedziurawy, czyli dokładnie odwrotnie niż upośledzone dziecko Howarda.

To nie ma znaczenia. Płacisz za nieskonczony produkt liczac na to, ze producent wywiaze sie z zapowiedzi. Ciekwe, ze u Rockstara przechodzi to bez zajakniecia, a u innych nie ;) Troche moralnosc Kalego .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cena w Euro... nie... nie wytrzymalem. :wiesiekthug:

 

Beka troche, mocno czulbym sie wydymany kupujac to na premiere, i jeszcze w cyfrze xd

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Ty tak absolutnie serio uważasz, że rdr jest równie nieskończony jak fallout i gracze, którzy te gry kupili są wydymani w tym samym stopniu czy nas trolujesz od początku i wszyscy się dajemy nabrać?

Dla mnie i przypuszczam 90% graczy multi jest w tej grze dodatkiem do doskonałej historii. Fallout jest samodzielnym tworem, który umiera zanim się urodził.

Edytowane przez xavris
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, xavris napisał:

I Ty tak absolutnie serio uważasz, że rdr jest równie nieskończony jak fallout i gracze, którzy te gry kupili są wydymani w tym samym stopniu czy nas trolujesz od początku i wszyscy się dajemy nabrać?

Dla mnie i przypuszczam 90% graczy multi jest w tej grze dodatkiem do doskonałej historii. Fallout jest samodzielnym tworem, który umiera zanim się urodził.

Hehe no jasne ze to nie to samo, ale bierzesz moja slowa zbyt doslownie. Chodzi jedynie o zjawisko wypuszczania niedokonczonej gry, a to dotyczy wielu produkcji, nie tylko Fallouta. Co oczywiscie nie usprawiedliwia Bethesdy, bo retoryki PiSu nikt nie lubi - "inni kradli to my tez kradniemy" ;) 

 

Dla mnie mozliwosc grania z kims innym jest kwintesencja grania. Dlatego tak bardzo zalowalem ze Wiedzmin jest gra singlowa, czy chociazby God of War. Wszystko to przez Operatin Flashpoint sprzed prawie 18 lat. To byla pierwszy produkcja w ktora gralem ze znajomymi po sieci i robilismy misje co-op. PvP tez, ale coopy to bylo cos pieknego.....  Dlatego dzis taki Red Dead Redemption 2 bez multi, ale za to z zapowiedzia jedynie i to do datku bety, jest dla mnie niedokonczona gra- tym czego gracze teoretycznie nie lubia.. a jednak nawet Ty stajesz w obrobnie ;) Ale preferencje sa dosc subiektywne, tak samo jak to ze RDR2 jest nudniejsze niz Fallout 76 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem, nie mylmy odczuć z gry z umiejętnością przyznania, że nie jest ona tym czym miała być. To że się dobrze bawiłem w NMS i że wciągnęła mnie historia w mafii 3 nie znaczy, że to były dobre gry i że niesłusznie oberwały po dupie.

To że f76 Ci się podoba jest spoko, dziwne, ale spoko. Ale nie możesz chyba tak z całą uczciwością bronić twórców i mówić, że wydali dobrą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Już o tym pisałem, nie mylmy odczuć z gry z umiejętnością przyznania, że nie jest ona tym czym miała być. To że się dobrze bawiłem w NMS i że wciągnęła mnie historia w mafii 3 nie znaczy, że to były dobre gry i że niesłusznie oberwały po dupie.

To że f76 Ci się podoba jest spoko, dziwne, ale spoko. Ale nie możesz chyba tak z całą uczciwością bronić twórców i mówić, że wydali dobrą grę.

Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że jedyne co piszę to to, że MI się świetnie gra i że hejt jest przesadzony ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha jest uprzedzony do rdr2 i to już wiadomo od dawna, wystarczy wejść do tematu gry. Ilekroć kilka osób pozachwyca się na tworem Rockstar, to Czacha szybciutko wciska posta z szybką kontrą w którym uszczypliwie punktuje wady gry, zaznaczając że przecież nic takiego nie mówi i gra ogólnie jest dobra, ale... no i zawsze jest to ale :D 

Taki sam zabieg z online Rockstar zrobił w GTAV. Tam też online pojawił się około miesiąc po singlu i pamiętam nawet, że w wywiadach pytani przez dziennikarzy, odpowiadali że głównym powodem jest to, że chcą żeby gracze zapoznali się najpierw z tym co zespół przygotował dla nich w singlu, bo to nad tym najciężej pracowali. Online jest w ich grach "tylko" dodatkiem, który ma zatrzymać graczy przy ich tytule (i ofc dodatkowo naładować portfele dzięki mikrotransakcjom których w singlu nie da się wcisnąć), ale nie chcieli żeby gracze porzucali singla byle tylko zacząć grać online, a jak wiemy wielu graczy właśnie tak robi w grach które mają single i multi. (Sam w B'fach olewam kampanie). Oczywiście dodatkowym powodem jest to, że mają też 1 miesiąc więcej na ewentualnie dopracowanie trybu.

 

Fallout 76 to tylko multi, także tutaj twórcy skupili się praktycznie tylko na tym i niestety wydali kupę... Nie wiem czy nie przetestowali wystarczająco gry przed wydaniem, ale no niestety nie jest dobrze...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC klucz można mieć za 96zł.

Mamy mocnego kandydata do Plusa w przyszłym roku. Sony uwielbia takie gry. Na tle Indie crapu F76 będzie błyszczał niczym Ferrari na tle Trabantów i Fiatów 126p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nóżka napisał:

Czacha jest uprzedzony do rdr2 i to już wiadomo od dawna, wystarczy wejść do tematu gry. Ilekroć kilka osób pozachwyca się na tworem Rockstar, to Czacha szybciutko wciska posta z szybką kontrą w którym uszczypliwie punktuje wady gry, zaznaczając że przecież nic takiego nie mówi i gra ogólnie jest dobra, ale... no i zawsze jest to ale :D 

Taki sam zabieg z online Rockstar zrobił w GTAV. Tam też online pojawił się około miesiąc po singlu i pamiętam nawet, że w wywiadach pytani przez dziennikarzy, odpowiadali że głównym powodem jest to, że chcą żeby gracze zapoznali się najpierw z tym co zespół przygotował dla nich w singlu, bo to nad tym najciężej pracowali. Online jest w ich grach "tylko" dodatkiem, który ma zatrzymać graczy przy ich tytule (i ofc dodatkowo naładować portfele dzięki mikrotransakcjom których w singlu nie da się wcisnąć), ale nie chcieli żeby gracze porzucali singla byle tylko zacząć grać online, a jak wiemy wielu graczy właśnie tak robi w grach które mają single i multi. (Sam w B'fach olewam kampanie). Oczywiście dodatkowym powodem jest to, że mają też 1 miesiąc więcej na ewentualnie dopracowanie trybu.

 

Fallout 76 to tylko multi, także tutaj twórcy skupili się praktycznie tylko na tym i niestety wydali kupę... Nie wiem czy nie przetestowali wystarczająco gry przed wydaniem, ale no niestety nie jest dobrze...

 

Moje sceptyczne nastawienie do RDR2 wynikalo z tego, ze jedynke ukonczylem w 30% i mnie zanudzila ... czulem przez skore ze bedzie tak samo, ale dalem sie poniesc hajpowi ;) 

4 godziny temu, malpka napisał:

Na PC klucz można mieć za 96zł.

Mamy mocnego kandydata do Plusa w przyszłym roku. Sony uwielbia takie gry. Na tle Indie crapu F76 będzie błyszczał niczym Ferrari na tle Trabantów i Fiatów 126p.

Zapewne rozkminiaja co zrobic dalej - przejsc na Free to Play z powiekszonym sklepem i zwracac hajs ludziom, czy czekac nie wiadomo na co ...  ;) Zoatalo ze 30% do platyny.. niech dadza mi dokonczyc i moge cebulic o zwrot :rydzy:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O podejscu branzy swiadczy tez multiplayer do Red Dead Redemption 2 - nie dosc ze nie dali go od premiery gry, to jeszcze bedzie w wersji beta... 
GTA v online też było później. I nie chodzi tu o moralność Kalego i hipokryzję. Znam wielu którzy w GTA V jak i rdr 2 nawet nie zamierzają dotykać multi oceniają zakup tylko pod kątem singla który ma być wart wydanych pieniędzy.

Z drugiej strony zgodzę się że rockstar ma spore zaufanie i broni się tej firmy mocniej mimo iż ich wydawca take 2 też ma historię dojenia graczy.
No ale złe słowo o rockstar czy innym naughty dog zazwyczaj jest źle odbierane ;)

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, czacha79 napisał:

 

Zapewne rozkminiaja co zrobic dalej - przejsc na Free to Play z powiekszonym sklepem i zwracac hajs ludziom, czy czekac nie wiadomo na co ...  ;) Zoatalo ze 30% do platyny.. niech dadza mi dokonczyc i moge cebulic o zwrot :rydzy:

 

A jeśli platyne można zduplikować? W końcu to Bethesda.

Biedni Janusze na Allegro. Gra w folii tańsza w sklepie niz używka. O to kilka dni po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

 

A jeśli platyne można zduplikować? W końcu to Bethesda.

Narazie to mi dwie trofki wpasc nie chca, wiec ta podwójność działa w drugą stronę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Patricko napisał:

Taka sytuacja... c0e30686e26319516de2e5e93112a538.jpg

Cziter :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam poczekam 2-3 tygodnie na darmowy weekend i sobie pogram w tego Fallouta 76. Serce fanboja serii płacze, ale z drugiej strony kupując ten tytuł teraz, niczego Bethesda się nie nauczy. Liczę na to, że będą kolejne patche po 50GB i spore dodatki które zmienią F76 w coś grywalnego. Przykład NMS i TESO pokazuje, że da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patricko napisał:

Taka sytuacja... c0e30686e26319516de2e5e93112a538.jpg

To jest speszial big stone armor. Dla preorderowców wersja z podpiętym mostem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×