Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nadciagaja dwa patche. 

 



4 grudnia dostaniemy:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Aktualizacja z 11 grudnia zapowiada się następująco:

  •  
  •  
  •  
 

Na fonie nie da sie zmienic koloru czcionki .. no coz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony spoko (opis mają dobry :p ), z drugiej to trochę jak "opisz jak bardzo nie chciałbyś mieć przestrzelonego kolana. W nagrodę przestrzeliny Ci kolano" :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już kopanie leżącego. 

Tak na marginesie w Stanach BF5 spadł z ceny o 50%. To już chyba taka nowa świecka tradycja w branży: TR, F76 i BF5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka

Ale jakie kopanie - ja uwazam ze Bethesda po prostu wystawia co chwile policzek mimo iz ma juz podbite oczy i nos zlamany :P

A i grafika na Łowcach mi sie spodobala uznalem ja za smieszna.

 

Akcje EA tez nie stoja najlepiej, ale to chyba ogolnie cos nie najlepiej sie dzieje bo EA rozumiem, Acti-Blizz ostry zjazd na gieldzie rozumiem, ale Take 2 mimo RDR2 tez zaliczylo zjazd i jako niezbyt mocno sie odbijaja.

 

Chyba by trzeba w offtopic zalozyc watek o EA i tam kontynuowac pisanie ale EA moglo ciut zarobic za Origin Premiere (czy to jest tylko na PC czy na XO tez? bo serio nie pamietam) znam takich co zaplacili ten roczny abo zeby pograc w BF V wczesniej i od razu zalapac sie na anthem i uznali to za oszczednosc mimo iz kupowali niejako kota w worku (no chyba ze nadrobia ogrywajac inne tytuly w Access) Ale 50% dla BFV jesli nawet taki krytykant jak Jim Fcking Sterling powiedzial eee ot kolejny BF nic szczegolnego niz nad czym bym sie pastwil nic co bym wychwalal, a ten gosc sie pastwi bezlitosnie jesli ma najmniejszy ku temu powod. Ale fakt sprzedaz fizycznych kopii w UK byla slabsza, cyfra i Premiere mogli nadrobic ale chyba nie o 50% o ktore im spadla sprzedaz fizyczna w UK. 

 

I biorac pod uwage slabsze wyniki za poprzedni kwartal, przekladanie BFV oraz to ze nie maja glosnych premier az do Anthem oraz planow jakis wiekszych na 2019 to ciekaw jestem jak bedzie wygladac przyszlosc EA....

 

dosc offtopu czas grac :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś napisali, że miliony grają w 76 XD Pewnie dlatego tak szybko zrobili obniżkę, żeby miliony zamienić w miliardy. Ja jebie, co za smutna firma

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.11.2018 o 23:47, czacha79 napisał:

Dobra wtopa z tą torbą :D 

ano.

 

@malpkai przyklad z torba moim zdaniem to kopanie lezacego - odpalam YT a tam co? kurde sugerowane temat Fallout - i doslownie nascie filmow Torba-gate......

to jest dopiero kopanie lezacego. (a nie wklejka z Łowcow :P)

Dla mnie to juz przestaje byc smieszne. Bo o ile grze mozna wiele wytknac - o tyle mam wrazenie ze czesc ludzi po prostu ma ogromna satysfakcje z faktu ze moga dokopac jeszcze bardziej. A moze to tylko kwestia nabijania wyswietlen na popularnym temacie?

 

no ale przeciez Bugthesda - dala 500 Atomow (wartych 5$) :P za ktore mozna kupic cos w sklepie :P :P :P nie no zenada.... zenada..... ze.....

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie coś, tylko kwiatki i na przykład drzwi. A jak wiadomo kwiatki to świetny sposób zeby powiedziec 'przepraszam' :jaro:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Bierz kwiatki i zamknij za sobą drzwi. Tak traktują graczy emoji1662.png

 Taa ;D Szczególnie w  kwestii zwrotów XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że nikt mi nie podrzuci tej gry pod choinkę :siara:

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że nikt mi nie podrzuci tej gry pod choinkę :siara:

Sugeruje jakieś znaki dymne, i przekaz podprogowy do wszystkich ktorzy mogli by to zrobić.
;)

I jeszcze raz powtórzę na bazie materiałów krytykowałem wiele jesli chodzi o gre. Ale to co teraz sie wyczynia w koło gry i bethesdy to przechodzi ludzkie pojęcie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, manoszek napisał:

Mam nadzieję że nikt mi nie podrzuci tej gry pod choinkę :siara:

Myślę, że każdy ksiądz by zrozumiał i unieważnił małżeństwo :P Rozwód urzędowy od ręki za okazaniem paragonu :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, malpka napisał:

Na Walentynki 2019 będzie w Plusie

1 kwietnia to dużo lepsza okazja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem królową, tzn. "robiłem", bo prędkość spadła do 10 klatek na sekundę i trwało to non stop... Przecież takiego gówna nie widziałem już dawno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Patricko napisał:

Właśnie robiłem królową, tzn. "robiłem", bo prędkość spadła do 10 klatek na sekundę i trwało to non stop... Przecież takiego gówna nie widziałem już dawno...

Jednak grasz dalej, czyli chyba nie jest tak tragicznie (dla Ciebie) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś pasowała 4 to ta też będzie, ale przez masę błędów i tragiczny silnik trzeba naprawdę mocno zagryzać zęby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą kasować po 5$, żeby wyjść na swoje z atomami :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak te torby wysyłają do Polski, Albanii czy Czarnogóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×