Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszedł patch i jest gównoburza, że znerfili w cholerę rzeczy i to ukryli... Ta firma cokolwiek zrobi teraz to lecą na łeb na szyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Patricko napisał:

Wyszedł patch i jest gównoburza, że znerfili w cholerę rzeczy i to ukryli... Ta firma cokolwiek zrobi teraz to lecą na łeb na szyję.

nie pierwszy taki przypadek sledzac Destiny 2 tez widac bylo ze menedzer spolecznosci jedno pisal a drugie robili - zdaje sie wlacznie z ukrywaniem przyciecia na expie...

ot widac ucza sie... ze mozna a potem przeprosic i zmienic cos jeszcze raz...

 

Mam wrazenie ze poza mniejszoscia ktora bawi sie dobrze  - to ta gra jako produkt byla D.O.A. juz po tej pseudo-becie ktora byla li tylko stress testem serwerow.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, manoszek napisał:

Kto powstrzyma ten festiwal żenady?:frog:

troche to potrwa poki ludzie nie zapomna, pamiec ludzka niby krotka ale jesli ciagle karmi sie ich takimi newsami to naprawde ciezko miec jakiekolwiek pozytywne odczucia na temat Beci i F76. 

Tak wlasnie psuje sie marke. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bethesda zapomniała doprecyzować, że ludzie, którzy się zgłoszą, nie dostaną torby, a w torbę :LUL:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam ze nie tylko w PL gra leci z ceny. 

 

Ciekaw jestem czy prawdziwe sa plotki ktore gdzies mi sie obily o uszy ze B. ponoc nawet nie ustawila celu sprzedazowego dla tej gry. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszt produkcji to były dwie dniówki dla kilku średnio zdolnych studentów informatyki pierwszego roku w Sosnowcu, 2 kopie to już był zysk :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, xavris napisał:

Koszt produkcji to były dwie dniówki dla kilku średnio zdolnych studentów informatyki pierwszego roku w Sosnowcu, 2 kopie to już był zysk :p

ja wiem ze to zarcik ale pewnie maja przerosniety apart administracyjno urzedniczy i pracolala nad tym 100 osob :P 

 

Swoja droga patrzac czasami na spolecznosc moderska gdzie jedna albo 2 osoby potrafia zalatac blad/bledy, zrobic cos nowego, lub usprawnic gre - i czesto bez wlasciwych narzedzi. Gdzie producent albo to olal, albo nie dba zbytnio o produkt to jestem pelen dla moderow szacunku. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociażby Skyrim, żeby daleko nie szukać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fundamenty projektu są już przystosowane pod mody, dzięki temu gra rozwija się za pomocą fanów ich praca wspiera tytuł przez lata, tak jak wspomniał @xavris gra ma tyle lat i ciągle ktoś ją wspiera, robią to ludzie z pasją i dlatego to ma sens. Obiecane wieloletnie wsparcie F76 przez Bethesde raczej do wiosny zabiję tą grę, jedyna szansa to dodanie do oferty plusa.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus też tej grze nie pomoże. Niestety, ale już jest praktycznie zero nowych graczy, widzę to po ludziach na serwerach. Nie pamiętam kiedy spotkałem kogoś poniżej 20 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak rozpedzonej maszynie hejtu ciezko kogos przekonac aby sprobowal. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Przy tak rozpedzonej maszynie hejtu ciezko kogos przekonac aby sprobowal. 

nie no w mysl zadady nie wazne co sie mowi byle mowili to iles tam osob (choc ciezko mi szacowac ile) pewnie sprobuje tej gry zeby samemu sie przekonac czy jest tak tragicznie tyle ze ci czekaja albo na to ze beda ja do czipsow dodawac albo na PS+/GWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, czacha79 napisał:

Przy tak rozpedzonej maszynie hejtu ciezko kogos przekonac aby sprobowal. 

Dalej uważasz że niezasłużonego? To nie pocisk ani nic takiego, pytam poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xavris napisał:

Dalej uważasz że niezasłużonego? To nie pocisk ani nic takiego, pytam poważnie.

Jeżeli jemu gra się podoba i bawi się dobrze, co zresztą widać po postach, to pytanie jest bez sensu.

I z mojej strony to też nie pocisk.

 

Nie wiem czy hejt jest słuszny, czy nie. Ja akurat nie chcę w to grać, bo nie przepadam za multi w tego typu grach.

Wolałbym solową przygodę w stylu F3 i 4. Nie grałem, więc nie oceniam technikaliów. Sam zamysł mi nie pasuje i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że mi się podobało NMS nie znaczy, że gra nie dostała po dupie jak najbardziej zasłużenie, więc nie uważam, żeby moje pytanie było bez sensu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sithman napisał:

Jeżeli jemu gra się podoba i bawi się dobrze, co zresztą widać po postach, to pytanie jest bez sensu.

I z mojej strony to też nie pocisk.

Tu akurat zgodze sie z @xavris pytanie jest zasadne (i jak zaznaczyl nie jest prowokacja).

Kazdy z nas ma chyba gre po ktorej bylo pojechane (lub chociaz miala gorsze noty), w ktora gral i ocenil na 'moze byc' lub 'dobra'. Tyle ze w takim wypadku rozroznic nalezy za co gra oberwala i czy dostrzeglismy te elementy od subiektywnie pojetego funu z gry (czyli jedynej slusznej oceny). 

 

Mnie podobnie nie pasuje zamysl gry. A Fallout 76 i burza z nim zwiazana wyszla tez grubo poza sama gre i tutaj akurat uwazam ze punktowanie Bethestdy bylo zasadne. 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem używke z sklepie za 110zł w Poznaniu :O Ostatnio się smialiśmy, że Lara po tygodniu już tak potaniała a tutaj nowy mistrz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110zł za używkę? Rozbój w biały dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie czuje sie jakos zaskoczony - ale i tak zle to swiadczy o producencie gry.

dodam chodzi o PC. Otoz nie bylo wsparcia dla 21:9 (ultra wide) nie bylo go w F4, nie bylo go w F76. Bethesda nie moze tego ogarnac.

Do F4 wyszly mody (innymi slowy inni za free bez dostepu do narzedzi poprawiali gre).

W F76 mozna bylo zmienic plik ini ale wtedy caly HUD byl rozciagniety jak babcine gacie.

Po ile to miesiacu wychodzi patch z fixem dla Uwide i co zrobila becia? dodala rozdzialki do menu wyboru ktore nie robi nic innego poza zmiana wartosci w ini a HUD jest rozciagniety jak babcine gacie. :facepalmz:

Co robia moderzy? Fixa ktory dziala lepiej nizli ten ktory wydala bethesda. Pomijajac ze fix od B. to nie fix bo od bety mozna bylo recznie ini modyfikowac

 

I nie to ze jade tutaj po B. czy F76 - bo sa tez inne przypadki jak NIER:A na PC gdzie SqrEnx nie raczylo wydac patcha do bledu z rozdzialka i jedyna opcja jest fix od modera.

Ale chodzi o to ze to co dzieje sie w kolo tej gry nabralo juz efektu kuli snieznej ktora bardziej przypomina lawine... nie bronie tutaj B. ale obawiam sie ze nie wazne co teraz zrobia to i tak ktos znajdzie cos do czego mozna sie przyczepic.... Ciekaw jestem co na to ZeniMax inc. czyli wlasciciel B.

 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, MagEllan napisał:
Ciekaw jestem co na to ZeniMax inc. czyli wlasciciel B

 

 

Wezmą gruby bat i będą batożyć aż B zrobi prawilnego Fallouta singleplayer :P

Oby,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Sithman napisał:

Wezmą gruby bat i będą batożyć aż B zrobi prawilnego Fallouta singleplayer :P

Oby,

biorac pod uwage ze Tod powiedzial lubimy nasze narzedzia i silnik po pozwalaja nam szybko tworzyc gry, biorac pod uwage ze w F76 sa fragmenty przekopiowane ze skyrim czy F4 i biorac pod uwage ze ich narzedzia i ich silnik dobry to moglbyc dekade albo i lepiej temu a teraz jest archaiczny i nie pozwala na wiele rzeczy ktore sa standardem.

To ja mam obawy o ich przyszle 2 zapowiedziane gry TES i Star-costam.

 

Redzi rozwineli swoj silnik, Unreal Engine mimo iz pewnie dzieli czesc kodu z 1ka to do wersji 4 rozwinal sie mocno. Ale jesli B bedzie stala w miejscu - a to co mowil Tod ze sceny o teksturach i oswietleniu to bajki (zeby nie powiedziec ze łgarstwa) to marnie to widze.

Ale czas pokaze...

Alternatywnie moga olac rynek PC i tak pozbeda sie czesci niezadowolonych graczy :) Ale to nie znaczy ze ich gry technicznie beda duzo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie silnik i technikalia nie kręcą, nie znam się na tym.

Co nie znaczy, że pykałbym w 8 bitowe wersje, ale jednak nie stawiam tego na 1-szym miejscu, choć oczywiście gra ma wyglądać w miarę ładnie.

Po prostu nie dla mnie teksty pt. "trawa za mało się ugina" - pamiętam to z premiery GTA V, jednej z najlepszych gier ostatnich lat ;)

 

F4 jeszcze nie skończyłem (mam własną kupkę wstydu do ogrywania), ale podoba mi się i skończę na pewno.

Mimo wielu uproszczeń, słabych wyborów jednak wciągnąłem się w zwiedzanie, budowanie i ogólny klimat (choć F3 uważam za ciut lepszy).

Dlatego, jakbym dostał grę z dobrą fabułą, wciągającym światem, ciekawymi lokacjami, mimo, że na silniku z F4, to bym kupił i grał.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×