Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przeczytałem o tej jeździe z gościem od amunicji to też nie mogłem uwierzyć - przecież to jest kolejne wizerunkowe samobójstwo, po tylu wcześniejszych myślałem, że Bethesda albo się ogarnie albo wynajmie jakiś speców od wizerunku w kryzysowych sytuacjach i oni zrobią to za nich.

 

Inna sprawa - ciekawe ile takich sytuacji dzieje się w innych grach, które są jednak mniej wdzięcznym tematem dla mediów do ciśnięcia beki - i przechodzi bez echa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze wybiera się najsłabszą ofiarę, w tym przypadku padło na F76, uważam że słusznie ale już powinni przestać znęcać się na tą grą, jak widać grają tylko najwięksi fani, niech dobrze się bawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale jak mają grać Ci najwięksi fani jak ich banują, bo np. sobie ammo zbierają...

Znęcając się nad grą może w końcu coś trafi w ludzi za to odpowiedzialnych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, BartexXx20 napisał:

Znęcając się nad grą może w końcu coś trafi w ludzi za to odpowiedzialnych?

Dobrze wiesz, że nie ma szans :/ Jakby tak było, już dawno by się ogarnęli za te cysterny pomyj, które na nich wylewali.

Oni to muszą najwyraźniej lubić, nie ma innej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ban za zbieranie amunicji slaby, ale pewnie w logach widzieli ze cos nie teges, bo pisali o powiazaniach kolesia z innymi zbanowanymi kontami ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się, kupiłem F76. Nówka w folii, wersja polska za 70 z wysyłką. Na dzień dobry patch ponad 50gb. Kończę Batmana na PS3, pomogę żonie w platynie w Cities Skylines i zasiadam do Fallouta. Nie spodziewam się żadnych cudów. Na spokojnie chcę zobaczyć na własne oczy o co tyle hałasu i krzyku. Z pewnością będzie bolało ale trudno. W końcu to Fallout jaki by nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@malpka też kupiłem w tej cenie by sobie sprawdzić o co tyle krzyku jako że Fallouta uniwersum lubie. Gra generalnie nie jest zła, lepsza jest od nie jednego tytułu a tym bardziej jak właśnie w takiej cenie się ją zakupi. Gdybym kupił na premiere w pełnej cenie to bym faktycznie był zły. Samo szlajanie się po pustkowiach itp jest fajne, zbieranie złomu, strzelanie do ghuli itp. Ale brakuje w tym tytule jakiegoś smaczku i licze na to że tryb PVP który wejdzie w Marcu, doda tego pazura rozgrywce. Mam jednak nadzieje że w tym trybie usuną znaczniki innych graczy którzy nie są w party np. To jest dla mnie zawód co do RDR online. Znaczniki powinny być usuniete by nie robić z planszy/terenu dużej areny pvp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.02.2019 o 17:35, malpka napisał:

Przyznaję się, kupiłem F76. Nówka w folii, wersja polska za 70 z wysyłką. Na dzień dobry patch ponad 50gb. Kończę Batmana na PS3, pomogę żonie w platynie w Cities Skylines i zasiadam do Fallouta. Nie spodziewam się żadnych cudów. Na spokojnie chcę zobaczyć na własne oczy o co tyle hałasu i krzyku. Z pewnością będzie bolało ale trudno. W końcu to Fallout jaki by nie był.

 

Kurde, odkąd kupiłeś, nic nie piszesz, mam nadzieję, że przez gierkę nie wylądowałeś na onkologii :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Kurde, odkąd kupiłeś, nic nie piszesz, mam nadzieję, że przez gierkę nie wylądowałeś na onkologii :vxoAZzf:

Dokupił jeszcze Anthem i wsiunk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy więcej EA i Bioware.

 

Pograłem z godzinę w F76 i powiem że początek jest zabawny. Dzień wcześniej była w schronie ostra impra i postać gracza zapiła i obudziła się w pustej krypcie. Wszyscy zdążyli już wyjść ratować pustkowia. Dalej jest gorzej bo założenia będące fabularnym fundamentem gry nie trzymają się kupy. Od wojny minęło 25 lat a po Apallachach już popylają mutanty. Po terenie gry raczej nie widać śladów po wojnie, ba, flora ma się jak najlepiej. Największym babolem fabularnym są inni gracze których można spotkać. Mam mały lv więc gdy ich spotykam od razu są chętni do PvP a przecież pochodzimy z tej samej krypty, nasze postacie znają się od urodzenia. No, chyba że moja postać była w krypcie bardzo nielubiana.

To przypomina mi początek w Elder Scrolls Online gdy obudziłem się w celi i jakiś duch oznajmił że nad Tamriel wisi zagłada. Tak się składa że jestem wybrańcem i mam pokonać Złego i uratować ludzkość i nie tylko. Typowe blablabla. Drzwi od celi się otwierają i wychodzę w łachmanach na korytarz więzienia a w tym samym czasie z innych cel wybiegają identycznie ubrani inni wybrańcy gotowi zbawić świat. Cały klimat i czar prysł.

Do F76  z pewnością wrócę gdy uporam się z drobnym problemem. Przypadkiem postawiłem C.A.M.P.  w krzaczorach i nie wiem jak zabrać go z powrotem. Próbowałem na różne sposoby ale nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabierasz, po prostu stawiasz go w innym miejscu na nowo, lub zapisujesz schemat tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Czy tylko ja miałem ostatnio buga w którym przemierzając świat (dość znaczący kawałek, kilka dużych lokacji) nie natknąłem się na żadnego wroga) XD No może... prócz kilka sztuk Yao ale to mało jak na 2. 5 h

P. S grałem razem z bratem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Gra ktoś w to teraz lub dopiero co skończył? Po premierze to był dramat, wiem, że sporo łatek dostaje i jest rozwijana - jak na chwilę obecną wygląda ta gra? Sporo bugów, jakieś wqrwiające błędy itp.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy myślisz, że nie mozna juz być bardziej żałosnym twórca gier zawsze pojawia się bethesda i otwiera kolejne wrota xD

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Gdy myślisz, że nie mozna juz być bardziej żałosnym twórca gier zawsze pojawia się bethesda i otwiera kolejne wrota xD

Ale serio nawet zeby to byla bardzo dobra gra - to nie wiem co musialby wydawca zrobic zeby mnie zachecic do wydania 100$ (w przeliczeniu 500pln bo czemu nie) na jakies abonament.

Szczegolnie patrzac na abonamenty pokroku PS Now, EA/Origin Access, czy XGP i ich ceny oraz wybor ktore oferuja.

 

Mysle ze to jest po prostu genialne w swojej bezczelnosci posuniecie. Genialne bo jesli ludzie to kupia to doslownie dostaja kase za free.

Bezczelne bo oferowac tak zenujace opcje w tej cenie to plucie w twarz klientowi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się śmiać, ale Bethesda bardzo dobrze wie co robi. Obecnie nowych graczy w tej grze jest praktycznie zero, a Ci co grają to miłośnicy Fallouta, którzy spędzają tu masę godzin. To właśnie w nich celuje studio, bo to oni właśnie dają największe prawdopodobieństwo zakupu tego pakietu. Gdyby to była cena 12$ na rok to dla samych prywatnych serwerów warto, ale jest inaczej niestety. Jednak na tę stówe i tak skusi się sporo ludzi.

Jedyny sposób komunikacji jaki dzisiaj dociera do wszystkich studiów to nasz portfel. Nic innego. Można hejcić na forach, redditach czy twitterach, ale na koniec dnia to studio tonie w forsie. Dopóki ludzie nie ogarną dupy i nie przestaną kupować tego szajsu, nic się nie zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy.

1. Kiedy grałem w w wowa płaciłem abonament ok 80 zł na dwa miechy. Przypuszczam, że obecne stawki są podobne, a chyba nie muszę porównywać zawartości wowa i f76 :p to tak dla porównania jak fantastyczna oferta jest 500 zł za rok tego 8 cudu świata.

2. Miłośnicy Fallouta nie tkną tej gry kijem. Nie mogę objąć umysłem kto w to gówno dalej gra, a tym bardziej jest w stanie za to płacić.

 

Jakby tak puścic plotę, że pod siedzibą bethesdy jest sporo ropy, to może by to gurwa zbombardowali i by był spokój...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem gdzieś nagłówek związany z tym abonamentem, ale nie było mnie na tyle aby go otworzyć.

Byłem bardziej przekonany że gra przejdzie już na model F2P, ale widocznie lepiej jest doić tych co jeszcze grają, tej gry już nic nie uratuje.

Może mentalność nasza jest taka, zamiast kupić grzecznie wszystko za pełną cenę to ciągle marudzimy :1_grinning:

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Jaki abonament? Czyżby bethesda podjęła próbę ponownej kompromitacji poprzez grę która stała się memem w dniu swojej premiery.... nice

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle abonament co subskrybcja pakietu premium, gdzie sprzedają prywatne serwery i schowek na materiały bez limitu. Czyli jednak się dało, ale za odpowiedni hajs... Pluje na to studio, a jeszcze bardziej na ludzi, którzy kupują takie rakowe rzeczy.

 

[mention=64540]xavris[/mention] Hejtuj ile wlezie, ale nic tego nie zmieni. W grę gra sporo ludzi, czy tego chcesz czy nie, a większość z nich lubi po prostu tę grę. Tak samo jak ludzie lubią grać w mobilne gówniane gry, nic nie poradzisz na to. Zostawiają tony szmalcu u nich i tak to się kręci. Jak nie będzie się sprzedawać to zmienią cenę bardzo szybko, ale jak znam życie to raczej się nie stanie. Skoro naiwni frajerzy są w stanie wydać 200$ na scam w postaci "losowania" w mobilnym CoDzie to już nic mnie nie zdziwi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris, @Patricko

Patricko ma sporo racji mowiac o ludziach i ich zachowaniach ktore daja przyzwolenie na takie trendy i niszcza gaming dla pozostalej czesci. 

Niemniej hejtowanie moim zdaniem to nie jest droga. Ja rozumiem ze moze komus sie to podoba, mnie nie z roznych powodow. 

Wiec jedyna droga jest edukacja, no dobra uswiadamianie graczy ze takie praktyki niszcza gaming. I pokazanie alternatywy nawet jesli ta moze wydac sie marna czyli nie kupowania gier ktorych monetyzacja przypomina mobilne popierdolki, lub gdzie produkt po prostu jest koszmarnie niedorobiony. 

I luz niedorobki sa wszedzie ale jest roznica miedzy gra bardzo dobra gdzie czasami cos nie pyknie (np NPC przeniknie przez sciane, zatnie sie mu animacja i dzieje sie to sporadycznie) a gra ktora jest jedna wielka niedorobka sprzedawana na klamstwach (16 times the details). 

 

I moim zdaniem fala czy to konstruktywnej krytyki czy hejtu moze jednak choc troche wplynac na wydawcow patrz EA. Ale to gdzie ich najbardziej zaboli to ich zysk. I tutaj mimo niz mi do tego co kto kupuje, tak mozna mowic czemu wspieranie takich praktyk (tylko przez kupno gry, nawet jesli nie kupuje sie MTX) jest niedobre dla branzy. 

 

Najwazniejsze to pozostawac w zgodzie ze soba i jesli uwazamy ze ktos probuje nas wydymac, ze ktos ma nieczyste intencje, ze marketing jest podejrzany po prostu nie kupowac takiej produkcji. A juz z pewnoscia nie kupowac na premiere. (bo czasami ciekawosc bierze gore, a w dobie patchy ktore moga calkowicie zmienic gre mozna tej czy innej produkcji dac szanse za drobne). 

 

milego grania

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jedyne co pozostaje to zdrowy smiech idioty.

Bo plakac raczen nie ma po co.

 

https://www.forbes.com/sites/paultassi/2019/10/24/fallout-76s-premium-private-servers-are-not-private-its-scrap-box-is-deleting-scrap/#698994737386

 

W skrocie - problemy z Priv Serverami, Pudelko na Zlom - zjada zlom

Czy w premium abo bethesda nie potrafi tego zrobic porzadnie? Wydac opcjonalna premium subskrypcje z niedzialajacymi funkcjami?

Nie no chyba tylko smiech pozostaje....

 

I wiem ze wielu lubi Fallouta - ale uwazam ze akurat tej grze naleza sie baty, a B. pokazuje ze jak zrobic fuck up to najlepiej do kwatratu lub szescianiu bo czemu nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nazywanie gówna gównem to hejtowanie i jest wytykane, to powiem, że to wspaniała usługa do genialnej gry a Wy się wuja znacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×