Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, xavris napisał:

Skoro nazywanie gówna gównem to hejtowanie i jest wytykane, to powiem, że to wspaniała usługa do genialnej gry a Wy się wuja znacie.

haha

tia...

 

Wiem ze nie trzeba ale cos tam mam chwile to wyjasnie.

Liczy sie nie tylko co mowimy (piszemy) ale takze jak to robimy. Nie tylko przekaz a takze i forma.

I latwiej dotrzec do ludzi argumentami i tlumaczeniem. Bo jesli nazwiesz gownem gre ktora uznal za sredniaka to ta osoba moze przyjac postawe obrona.

 

To cos jak te dwie ponizsze sentencje - ktore wypowiada mezczyzna do kobiety:

"te lala choc sie r^chac!"

"pieknie wygladasz, chcialbym sie z toba kochac przy swietle ksiezyca"

Zamiar ten sam, ale jednak brzmi inaczej

 

milego grania

:)

 

I tak Fallout zbyt wiele razy pokazal ze gra sama w sobie sie nie broni a Bethesdzie niedlugo zabraknie miejsc w ktore mogli by sobie strzelic jesli chodzi o to co w kolo tej gry wyczyniaja.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumentuje i tłumacze za każdym razem, kiedy uważam to za stosowne. Czyli w zasadzie w większości sytuacji. W przypadku tej Gry (widzicie, duża literą oznacza szacunek) argumentowałem i tłumaczyłem moją opinię tyle razy, że uznałem, że nie będę robił tego po raz kolejny.

Serio uważasz, że trzeba pisać elaborat dlaczego walenie graczy w dupę zardzewiałym prętem jest niestosowne, zamiast po prostu to stwierdzić? Bo ja nie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris

Dzis mialem ciezki dzien w pracy. I moje nastawienie ogolnie rzecz ujmujac nie jest zbyt pozytywne.

I rozumiem co masz na mysli. Luzik, powyzszy post nie byl czepialstwem, po prostu mimo wszystko uwazam ze mozna dowalic takiej czy innej grze acz w nieco innej formie.

 

Wracajac do tego co chcialem napisac, w pracy dzis mialem apogeum debilizmu polaczego z partactwem i ogolnym zidioceniem level over 9000.

I wiesz co napawa mnie smutkiem? ze tak samo jak cyklicznie spotykam sie z tym w pracy, tak samo niestety jest w branzy growej. To penis ze nascie kanalow na YT klepie w kolko to samo czemu przyzwolenie na MTX jest zle i ze juz widac postepowanie w mysl zasady dac palec wezma cala reka a i to tuz przy ramieniu upiernicza.

I smutkiem napawa mnie to ze gracze (jako zbiorowosc liczaca wiele milionow osob) godzi sie na takie praktyki, a niektorzy nawet z radoscia podskakuja jak ktos im zasadza zardzewialy pret w zadek. I czego juz nie pojme - bronia takich praktyk uzywajac kompletnie wadliwych argumentow.

 

milego grania.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem, że gracze którzy kupili FL76 1st mają wyjątkowy znaczek obok swojego nicku co ich wyróżnia na tle innych, zwykłych graczy przez których są teraz gniebięni w grze :-P

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiści są xD

Jedno muszę tadkowi i befeście przyznać. Udało im się w jednej grze zebrać wszystkie najbardziej debilne pomysły branży, sprawić, że gurwa wszyscy się z nich śmieją a jednoczesnie oni idą w to ciągle dalej i są z siebie chyba całkiem dumni. Nie powiem, troszkę chciałbym umieć być takim cwaniaczkiem skurwisynkiem, byłoby mi w życiu trochę łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, xavris napisał:

Zajebiści są xD

Jedno muszę tadkowi i befeście przyznać. Udało im się w jednej grze zebrać wszystkie najbardziej debilne pomysły branży, sprawić, że gurwa wszyscy się z nich śmieją a jednoczesnie oni idą w to ciągle dalej i są z siebie chyba całkiem dumni. Nie powiem, troszkę chciałbym umieć być takim cwaniaczkiem skurwisynkiem, byłoby mi w życiu trochę łatwiej.

Zapomniałeś dodać że te debilne pomysły albo nie działają albo działają ale z błędami jak np skrzynka w której znikają przedmioty. A gnebienie debili z abonamentem to genialny pomysł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ile już zarobili przez ten czas na frajerach, którzy to kupili. Wyników niestety nie poznamy nigdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Wszebor napisał:

Czytałem, że gracze którzy kupili FL76 1st mają wyjątkowy znaczek obok swojego nicku co ich wyróżnia na tle innych, zwykłych graczy przez których są teraz gniebięni w grze :-P

Tez cos mi sie obilo. 

Moim zdaniem to ciut na wyrost zachowanie. 

 

Ujme to tak z pewnoscia czesc osob ktore kupila F1st to ludzie ktorzy byli skonni wyrzucic 13$ w bloto zeby sprawdzic czy to dziala i szukac bledow tylko po to by dowalic B. Ale to z pewnoscia mniejszosc. 

U mnie to zboczenie zawodowe. Bywa ze sprawdzam gre pod katem AI, szukam limitow, glitchy bledow. Ba bywa ze kupie crapa zeby w niego pograc i sie nad nim pastwic (wytracajac w ten sposob koronny argument - nie grales nie oceniaj). 

 

Ale jesli ktos z wlasnej woli zaplacil 100$ (500pln dobry kurde przelicznik maja), to moim zdaniem przegial. I takiej osobie jesli mozna nalezy tlumaczyc psujesz rynek. Lub jeszcze lepiej trzymac sie od niej z daleka. 

 

Wszelakie postawy nekania uwazam za zlo internetu. Choc jednego czy 2 psikusy takiej osobie mozna zrobic. Jesli argumenty nie trafiaja. 

 

A teraz wracam do roboty moze level zidiocenia dzis spadnie choc o troche, bo jak nie to cos czuje ze ktos zasugeruje mi anger management therapy.... 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Pomógłby ktoś w zrobieniu pucharków związanych z zabijaniem innych graczy? 

Związane z zabiciem 20 graczy oraz wskrzeszeniem 20 graczy, wszystkie pucharki PvP 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×