Skocz do zawartości
Banan91PL

Assasin’s Creed: Odyssey

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Malakay napisał:

Wiadomo Coś o patchu poprawiającym błedy? 

 

Ktore bledy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z was kupił wersje omega z zegarem? Ten zegar to karton i wskazówki ? Chce nabyć  ta wersje ale obawiam sie ze to bubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.10.2018 o 16:37, czacha79 napisał:

 

Ktore bledy?

Na zwykłym ps4 gra tnie jak na pc, w kazdej sesji Co grałem obraz zamarzał na ok 10-20 sek, po czym klatkował po 1fps I nagle gra rusza dalej. Miałem błedy z doczytywaniem tekstur, metr ode mnie np drzewo albo jakaś rzeźba, albo nie mogłem ukończyć misji bo znacznik się nie pojawił, jadąc konno często migocze mi ikonka surowców do zebrania których tam niema. Podczas dialogow postacie przestawały ruszac ustami... Serio od czasu wieszmina3 nie widzialem tak zbugowanej gry. 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Xbox X zero problemów .

Po 21 h trochę zwolniłem z gierką za duża jest dla mnie i nie dam rady jej ograć do RDR 2 także już na spokojnie podchodzę , w Atenach w głowie aż się kręciło gdzie tu iść pozwiedzać :)
Za to story cały czas interesujące mamy tu jak zwykle w serii postacie historyczne i przyznam że taki Sokrates i jego gadki wymiatają  , aż sobie przypomniałem to i owo w necie :) ( do dziś mi się humor poprawia gdy przypominam sobie Napoleona ze strzelbą w Unity xd , zapewniam że tu jest lepiej ) 
Gameplay po kilkudziesięciu h już pachnie sandboxem ale aktywności są spoko bo fedexy mają swoją zakładkę i można je zlać ,  tak to głównie zabójstwa mniej śledztw typu w3 a np. śledzenia kogoś ad persona w ogóle nie miałem  , teren jest ogromny nic się nie zmienia po kilku dniach nadal widziałem zaledwie 4 rejony , grind jest chyba większy niż w Origins mam wrażenie że chcieli skusić ludzi do zakupu mikro i ominięcia tego procesu. 

Generalnie wciąż jest bardzo dobrze , niemniej gra mnie przytłoczyła rozmiarem i nie dam rady w to grac na wyścigi przed RDR 2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziomy wskakują zbyt wolno, z 13 do 14 robiłem ponad trzy godziny, to tez powinni patchem zmienić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bugów sam nie miałem na 20h gry, czasami gra gubi klatki, ale ciągle jest grywalna... Kilka godzin temu wyszedł patch :) mozna pobierać! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u Was też tak jest,że jak latam orłem i potem chcę wrócić do grania postacią,to ekran robi się czarny na koło10-12 sekund i dopiero po tym czasie możemy znów sterować naszym herosem ?
Wydaje mi się,że w Origins to przejscie było znacznie szybsze. A może naciskam niewłasciwy przycisk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm dalej sie oddalisz ptakiem tym dluzej czarny ekran, na ps4 bo na Pro niewiem. Zwieszanie obrazu to moze oznaka ze moj ps4 konczy zywot... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Sipap napisał:

Wydaje mi się,że w Origins to przejscie było znacznie szybsze. 

W Origins miales pustynie, tutaj duzo drzew, trawy itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ale ten balans expa to naprawdę śmiech , myślałem że coś patch zmienił . 
Przykład , patrzę sobie na te zakładki bo chciałbym odetchnąć wybieram "najniższy" quest z Minotaurem zalecany poziom 15 , misja na drugim końcu mapy wycieczka i po krótkim monologu dalsza część misji lvl. 26 , naprawdę zabawne Ubi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Danielski_82 napisał:

Nie no ale ten balans expa to naprawdę śmiech , myślałem że coś patch zmienił . 
Przykład , patrzę sobie na te zakładki bo chciałbym odetchnąć wybieram "najniższy" quest z Minotaurem zalecany poziom 15 , misja na drugim końcu mapy wycieczka i po krótkim monologu dalsza część misji lvl. 26 , naprawdę zabawne Ubi :)

Dobrze wiedziec, wczoraj tam chciałem płynąć... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, czacha79 napisał:

W Origins miales pustynie, tutaj duzo drzew, trawy itd. 

 

Nic podobnego, np w takiej Aleksandrii wysyłałem orła w siną dal po czym płynnie wracałem do Bayeka bez przycinek w fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, malpka napisał:

 

Nic podobnego, np w takiej Aleksandrii wysyłałem orła w siną dal po czym płynnie wracałem do Bayeka bez przycinek w fps.

 

Grales w tamta gre, ja rowniez - swiat

byl ze znacznie mniejsza liczba detali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, czacha79 napisał:

 

Grales w tamta gre, ja rowniez - swiat

byl ze znacznie mniejsza liczba detali.

 

Świat tak ale nie wsie i miasta. Aleksandria zrobiła na mnie wrażenie prawie jak Novigrad w Wiedźminie.

Najwyraźniej Odyseja zajmuje prawie całą pamięć konsoli. Podobnie było w Batmanie AK. Po wyjściu z gry na zwykłej PS4 menu konsoli w zasadzie ładowało się od nowa do pamięci.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, czacha79 napisał:

 

Grales w tamta gre, ja rowniez - swiat

byl ze znacznie mniejsza liczba detali.

Na bym nie powiedział ze był mniejszy, Aleksandria była na bank wieksza niz Ateny, tutaj zamiast piasku jest woda (super zrobiona, fale I buja tymi łajbami ze az zbiera na pawia ).. Ale w origins na tych pustyniach były oazy, burze piaskowe I każdy Region pustynny był inny, inna roslinnosc, inne zwierzaki, inna kolorystyka (pamietam jak po gizie wjechalem do memphis I dostałem w ryja zupełnie innaczej niz poorzednio zaprojekotwanym miejscem, albo do tego rzymskiego miasta polożonego w górola Cyrene gdzie bylo koloseum, robiło to wrazenia jak nowa mapa!. Miedzy egiptem a pustunia były nawet kamieniołomy, a w oddysey woda idzie z generatora I wyspy skalne Coś jak wulkaniczne, te obok Krety wyglądają tak samo, to samo tyczy się lasów. Uważam ze poziom detal w obu grach jest na identyczny bo to ten sam silnik, natomiast wydaje mi się że origins miało bardziej zeoznicowane regiony - poza tym tam nie dało się podrozowac statkiem tylko konno wiec mape nie dało się zrobic jak tutaj w 5 minut statkiem tylko conajmniej z jednego krańca na drugi z 10. Ale nie widzialem jeszcze calego terenu w oddysey wiec mam nadzieje ze sie myle I mnie zaskoczy jak origins. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskomfort mam lekki z jedną rzeczą , już pal licho dziki które są op i uprzykrzają życie ale no wiadomo ma to jakieś uzasadnienie tak samo jak w dowolnym far cry czy innym rdr ..
Ale za często podczas walki w miastach czy posterunkach psy mi się podczepiają i muszę je wyżynać do pary z przeciwnikami słysząc dość realistyczny skowyt heh . Chyba pierwszy raz widzę coś takiego jakoś specjalnie wrażliwy też nie jestem  , nie ma jeszcze skandalu jakiegoś ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch. Na ppe.pl jest napisane ze wersja 1.03, włączam konsole i ściąga się 1.04 która ma tylko Ok 150 Mb. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, mpluto napisał:

Wyszedł nowy patch. Na ppe.pl jest napisane ze wersja 1.03, włączam konsole i ściąga się 1.04 która ma tylko Ok 150 Mb. Tez tak macie?

 

oni piszą o wersji PC, nie wiem dlaczego olewają konsole :P

Fakt, wczoraj czy przed wyszedł 1.04, ktory u mnie też malutko ważył. Poki co czekam aż przyspieszą lvlowanie, bo to jest dramat na te chwile :D Staram sie robic glowne zadania mając zalecany poziom, a czasami musze 2 godziny robić pierdoły żeby wyrównać :D Przydałby sie jakis sposob na szybkie lvlowanie, bo zdobywanie fortec jest przenudne! Poza tym ekstra, do RDR2 bede grał ;P pozniej na tron wchodzi nowy krół :D

 

Wracajac do samego Assasina to podoba mi sie, że zaczeli wplatać więcej historii, jakieś obyczaje w zadaniach pobocznych, postaci w końcu zaczynam rozpoznawać i lubic. Tego mi brakowało w Origins.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gowna roznica ze origins stawiał nas w roli obroncy ludu, oddysey mozna byc zlodziejem zabijaka... Po patchu 1. 4 nie widzę Bledlow z klatkowaniem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ten lvl to masakra jakaś , zadanie na 25  lvl ty na 26 lvl myślisz sobie kozak jestem pełna kontrola , a tu następna misja prosto w mordę 31 lvl wymagany xdd . Mi osobiście od razu odechciewa się grać i już kilka razy tak miałem . 

Sama gra o wiele bardziej mi się podoba niż Origins , i mechanika i story które już miało kilka momentów ale no ten grind powoduje że gierka dosłownie ciągnie się jak makaron po blisko 40h a powinna być już być ograna dawno . Mimo wszystko nadal tą pierwszą godzinę jak włączam bawię się świetnie , no taki model przyjęli już w Origins trzeba z tym żyć . 

 

Żeby tylko ktoś tego nie wziął tydzień przed mesjaszem z myślą , a pogram sobie w weekend i przejdę story xdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Danielski_82 napisał:

No ten lvl to masakra jakaś , zadanie na 25  lvl ty na 26 lvl myślisz sobie kozak jestem pełna kontrola , a tu następna misja prosto w mordę 31 lvl wymagany xdd . Mi osobiście od razu odechciewa się grać i już kilka razy tak miałem . 

Sama gra o wiele bardziej mi się podoba niż Origins , i mechanika i story które już miało kilka momentów ale no ten grind powoduje że gierka dosłownie ciągnie się jak makaron po blisko 40h a powinna być już być ograna dawno . Mimo wszystko nadal tą pierwszą godzinę jak włączam bawię się świetnie , no taki model przyjęli już w Origins trzeba z tym żyć . 

 

Męczy to straszliwie, tak jak mówisz. Staram sie robić główną fabułe plus ważniejsze questy poboczne, a i tak ciągle musze nabijać lvl na gówienkach ;/ Niech zmniejszą wymagany lvl albo przyspieszą lvlowanie. Nawet jakby kupić tego bosta 25% to byloby slimacze nabijanie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 15h na liczniku i ogólnie gra się przyjemnie. Na czas oczekiwania na RDR2 w sam raz. Co do Grindu to nie czuje w ogóle, ale pykam sobie poboczne i czasem jakieś twierdze przyatakuję. Grafika i świat jest imponujący. Dla kogoś jak ja co w gry od Ubi gra rzadko, a już o AC nie mówiąc to formuła nie mogła się przejeść.

 

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×