Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K19

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie..
Ostatnio sporo gram w 2k18 na Switchu ale głównie offline. Muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczony jak fajnie się gra... Na ps4 wywaliłem tą grę dla live 18 ale chyba muszę ponownie zainstalować

Co do 2k19 to pewnie nie wiele będzie się różnić od 18stki. Mam nadzieję, że nowa odsłona będzie poprawiona i będzie mniej mikrotransakcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np w fifie masz miktoransakcje ale to nie jest pay to win. Możesz mega mocny skład zbudować grając, robiąc tzw SBC i handlując.

 

Tu musisz kupić bo grind jest niesamowity. By zrobić te "road to 99' trzeba by grać po kilka godzin, wszystko wygrywać i tak przez cały rok. ale to samo jest w innych grach od 2K jak WWE

Niestety mimo gównoburzy w internecie , bardzo słabych ocenach są w absolutnym topie zarabiania na mikro , więc wątpię by się nawrócili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z ww. powodów w tym roku zupełnie odpuszczam gry od 2K. A wybór edycji legendarnej 2k18 to chyba mój najgorszy zakup poprzedniego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że 2k19 nie będzie tak mordować konsoli jak obecna odsłona.

Nie wiem ale optymalizować gier to oni nie potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

lekka skucha, wie ktoś jak wywołać ekran ze zniżką 10% na zakup wersji cyfrowej 20th anniversary?

Przypadkowo kliknąłem kilka dni temu na ten ekran, od tamtej pory bez śladu.

Włączam i wyłączam 2K18 ale bez skutku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.09.2018 o 09:44, Koziou89 napisał:

Panowie,

 

lekka skucha, wie ktoś jak wywołać ekran ze zniżką 10% na zakup wersji cyfrowej 20th anniversary?

Przypadkowo kliknąłem kilka dni temu na ten ekran, od tamtej pory bez śladu.

Włączam i wyłączam 2K18 ale bez skutku.

Ja bym pisał do supportu 2K, żeby wytłumaczyli co triggeruję ten pop-up

 

Swoją drogą będzie jakiś ruch na tym forum zwiazany z 2K19, czy znowu umrze temat po premierze? :D 

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i bym sprawdził ale wszystko zależy czy w kluczowych trybach opartych na progresie nie ma raka mikrotransakcji.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już ktoś,jakie odczucia? Są jakieś różnice w porównaniu do wersji2K18 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno nadal dominują mikro płatności.

Kupię za pół roku jak będzie w promocji za 60zl a tymczasem czas na zakup NBA Live 19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gram od 6 Dni na zmianę w MyCareer i w MyTeam. Jak w każdej grze na początku trzeba dużo grindować, a mi jest trudno skupić się na jednym trybie, Mikrotransakcje są, ale można wyfarmić się bez problemu, mam zbudowaną pierwszą piątkę z rubinów, a w MC zdążyłem zrobić już dwie postacie 70+ XD od 80 jak co roku  zaczyna się gra, wiec w okolo 2 tygodnie da radę zrobić sobie postać :P zależy który tryb was interesuję 
Jest wiele sposobów na farmienie, tylko trzeba dużo myśleć, więc jak ktoś chce na czillu sobie popykać po pracy to odradzam, można, ale wtedy będzie się marudzić, że tylko Mikrotransakcje są w grze ;P

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu grywam swoją ulubioną drużyną cały sezon , oraz tryb MyCareer. Kolego Fuviks ale jak oceniasz grafę, sposób poruszania zawodników, czy dodano jakieś nowe ruchy i czy sterowanie pozostałe takie same?
Czy zobaczyłeś w ogóle jakieś różnice z wersją 2K18 ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem ze dwie godzinki u znajomego w 2k19. Rozegrałem kilka szybkich meczy.

 

Dla mnie to wygląda praktycznie jak 18stka.

Tempo nie naturalnie wolne. Prawdziwy mecz jest zdecydowanie dynamiczniejszy niż to co prezentuje od lat 2k. Poruszanie się zawodników na parkiecie jest nadal dziwne. Wystarczy na jakiejś kamerze typu broadcast itp. wzrokiem śledzić wszystkich zawodników jednocześnie by zrozumieć o czym piszę.

Grafika praktycznie bez zmian a wiec średnia.

 

Otoczka meczu jak zwykle fajna.

Jest to nadal dobra gra pomimo tego co napisałem.

Oczywiście jeśli są zmiany w grafice oraz w animacjach to są kosmetyczne.

 

Menu na pewno bardziej mi pasuje niż w 18stce.

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Sipap napisał:

Ja po prostu grywam swoją ulubioną drużyną cały sezon , oraz tryb MyCareer. Kolego Fuviks ale jak oceniasz grafę, sposób poruszania zawodników, czy dodano jakieś nowe ruchy i czy sterowanie pozostałe takie same?
Czy zobaczyłeś w ogóle jakieś różnice z wersją 2K18 ?

 

doszło kilka nowych zwodów, grafika raczej tego nie zmienią już, wystarczające są imo detale, gdzie rzucasz osobiste i cieknie pot po ręce, całkiem spoko to wygląda, Animacji doszlo w sumie więcej niż z 2K17 do 2K18, Da się przewijać filmiki jak się nie chce komuś oglądać, jest dużo więcej możliwości zdobycia hajsu, tempo gry jest takie jak w 18, ale to nie jest jest złe tempo jak wymienił wyżej Kolos28, pamiętajmy, że jest to nadal gra, która symuluję to co się dzieje w NBA. Bugi nadal występują w grze, wiadomo część uda im się wyłapać, a cześć będzie łatana w przyszłości, ale nie ma problemów jak w 18nastce, że kasuje ci progress na koncie i musisz do supportu pisać, był jeden bug, gdzie gracz zgłaszał, że stracił postać, po aktualizacji, ale po restarcie gry, wszystko wróciło do normy, w MyTeam wyzwań jest od Zaje****ia w tym roku i nie da się nudzić, wiadomo poziom Schedule'ów jest nadal wysoki i trzeba szukać taktyk i zagrywek by przełamać kompa, granie w sieci zostalo PIERWSZY RAZ POPRAWIONE ! od 2k15 do 2k18 zawsze co roku byl problem taki, że nie dało się grać, bo albo serwery dają d**y, albo jest ogromny delay, w tym roku wygląda to tak, że jest tyci delay co najwyzej, chyba ze trafisz na goscia który ma problem z netem, ale matchmaking jest ogarnięty, w MyTeam dobiera mi osoby z podobnym poziomem kart, skill raczej nie jest brany pod uwage, ale to jeszcze badam, jest co robić, ale ważne jest by mieć z kim grać bo np. My Parku granie z randomami to dramat, każdy się naoglądał leBrona i nie podaje piłek XDDD  PRO-AM to jest jedyne miejsce gdzie jeszcze jakaś grę zespołową widać, ogólnie po udanym 2K16 który byl imo jedną z lepszych cześci 2K, to 2K19 naprawde daję sobie radę, 17 i 18 mogą pójść w niepamięć :D i nie patrzcie na grafikę, bo ona się wam opatrzy po paru godzinach grania, animacje potrafią się zgubić, poprawili system kolizji który wystepował w 18nastce i generował masę problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tempo jest zbyt wolne i nie tylko ja tak sądze. Widocznie w tym aspekcie 2k średnio symuluje NBA. Obejrzyj sobie prawdziwy mecz i włącz sobie mecz w 2k19 na podobnej kamerze telewizyjnej.
W 2k od zawsze zawodnicy ślamazarnie się poruszają. Pewnie tego nie widzisz bo jesteś skupiony na jednym zawodniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×