Skocz do zawartości
Malakay

Hitman 2

Rekomendowane odpowiedzi

 

czyli bezpośrednia kontynuacja jedynki, formuła epizodów mi się podobała i miała coś z serialu, było więcej czasu na ogranie każdej mapy, natomiast wszystkimi misjami naraz bym też nie pogardził. Dodali nowy tryb snajperski jako osobną grę z coopem ale to mnie np nie interesuje, generalnie cała ta zapowiedź przed E3 ma służyć żeby gra nie zginęła w tłumie ;) ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warner Bros wydawcą, co moim zdaniem jest złym znakiem, lubią wyciągać masę hajsu dodatkową zawartością i mikropłatnościami w grach. Wiem, że to rak całej branży, ale oni są w zdecydowanej czołówce. Coop może być fajny, ale raczej na krótką metę. Ile można kampić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie wydana w całości to biorę, ale jesień jest tak mocna w premiery że ciężko będzie znaleźć czas żeby wszystko ograć.  Nie mogę się przekonać do odcinkowego wydawania gier i chyba nigdy się nie przekonam, martwię się że wspieranie gry po premierze będzie dojeniem graczy na nie wyobrażalną skale. Jeszcze wspólna gra w to duży plus dla mnie, rywalizacja multi potrafi wymęczyć a kooperacja  jest bardzo przyjemna dla mnie:1_grinning:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitman 2 Edycja Kolekcjonerska.jpg

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że gra nie wyszła w odcinkach kontynuują szlachetną tradycję rozdawania gry za darmo w częściach.

 

Wbrew tego co piszą ludzie w internetach to nie demo ale cała pierwsza mapa za free w którą można władować 20h i zdobywać pucharki

 

https://lowcygier.pl/darmowe/hitman-2-starter-pack-za-darmo-na-pc-ps4-i-xone/

 

Doświadcz unikalności gry HITMAN 2, w której możesz wciąż powracać do ty samych misji w celu eksperymentowania, improwizowania i wykonywania wszystkich zleceń, jakie Hawke's Bay przed tobą stawia.

Pobierz i ciesz się tym, co Hawke's Bay ma ci do zaoferowania, a w tym:
1 misją fabularną
5 poziomów, na których można osiągnąć mistrzostwo lokacji
ponad 40 wyzwań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego z tego co czytałem, choć sam nie sprawdziłem, można pod to podpiąć pierwszą część, która była ostatnio w plusie i pograć sobie jeszcze więcej, bo podobno te poziomy z pierwszej części są nieco odświeżone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. ja sobie robiłem misje z 1 części w Hitmanie 2 . Taki remaster na silniku nowszej wersji za free. 

 

Każda mapa to fura zabawy. można oczywiście przejść szybko ale też pozwala delektować się slowamingiem ucząć się mapy na pamięć i próbować przejść całą misję po cichu bez zabijania nikogo poza celem bez sava

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×