Skocz do zawartości
Patricko

Fallout Shelter

Rekomendowane odpowiedzi

Mobilna gierka pojawi się na PS4. Jest już lista pucharów więc głównie stąd wiadomo. Zapewne będzie darmowa jak na pozostałych platformach. 5745cfb256a871a201f43e6bb54f0ccd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest w store.
Na Vite by to lepiej dali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby popierdółka, a wciąga jak bagno...
BTW
Jak ktoś ma plusa to warto odebrać darmową paczkę - z ciekawszych rzeczy wypadły mi z niej: legendarna postać (na 44 lvl), Mr Handy, pet z bonusem +75% szansy na urodzenie bliźniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HarDy

Mialem to samo na iOS jak gra miala premiere te pare lat temu na E3. 

Sciagnalem day 1 i cioralem jak glupi kazda wolna chwila to byl F.S. 

Tyle ze jakos po 3-4 tygodniach zaczeli dawac aktualizacje ktore co rusz psuly balans i kierowaly ciebie w kierunku platnosci. 

Finalnie chyba po 2 miesiacach porzucilem. 

Ale pierwsze 2tyg to spedzilem z ta gra od groma godzin.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW. Trik ze zmianą czasu działa jak złoto. W parę minut można mieć full pokoje, ludzi, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

BTW. Trik ze zmianą czasu działa jak złoto. W parę minut można mieć full pokoje, ludzi, itd.

 

Gdy masz za dużo ludzi, tak mniej więcej powyżej 40, ustają napady Raiderów. Może być problem z trofeum za 50 odpartych ich ataków. Odkryłem że ze zwłok napastników można pozyskiwać kapsle i przedmioty.

Poza tym podczas walk gdy robimy questy można wskazywać postaciom cele do ataku. Cholernie się to przydaje podczas starć z bossami.

Oczywiście powtórzę się ale to cholernie uzależniająca popierdółka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też rozpędziłem się z zaludnianiem schronu (z plusowego bonusu wpadł mi pet +75% na urodzenie bliźniaków)  i już prawie dobijam do 100...

Gdzieś wyczytałem, że największa częstotliwość napadów Raiderów jest w okolicach 29 ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im większy vault tym większa szansa, że Deathclawy wbiją, także warto myśleć przy rozbudowie i nabywaniu ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej 30 mam rzadsze napady Riderów za to czasem wybijają ghule. Wyganiam ludki ze schronu i zbliżam sie docelowo do 25-28.

Lecę z questami. Zrobiłem jeden dla postaci 25lv. Było grubo, miejscówka ogromna. Wpadlo sporo fajnych itemów i schematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniżenie populacji schronu wyrzuca z kolejki ataki Ghuli i Deathclawów?

Tak się zastanawiam, czy nie zejść ponownie w okolice 30.

Natknąłem się na takie info:

"4a) keep the number of your dwellers below 60 (below 35 in survival mode) = no Deathclaw attacks
4b) keep the number of your dwellers below 40 (below 26-31 in survival mode) = no Feral Ghoul attacks "

Więc optymalnie by było wrócić do 39.

 

Acha, wykonywanie questów " bottle & cappy " zwiększa częstotliwość ataków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, HarDy napisał:

Obniżenie populacji schronu wyrzuca z kolejki ataki Ghuli i Deathclawów?

Tak się zastanawiam, czy nie zejść ponownie w okolice 30.

Natknąłem się na takie info:

"4a) keep the number of your dwellers below 60 (below 35 in survival mode) = no Deathclaw attacks
4b) keep the number of your dwellers below 40 (below 26-31 in survival mode) = no Feral Ghoul attacks "

Więc optymalnie by było wrócić do 39.

 

 

Ghule pojawiły się u mnie gdy miałem pow 40 ludków.

Gdy zszedłęm do 35 ghule nadal nie atakowały w związku z czym zszedłem do 25-27. Od razu pojawili się Raiderzy i to w ilościach hurtowych. Miałem 6 napadów w 30 minut.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zszedłem do 39 i mam tylko ataki raiderów (słaba częstotliwość); masz jakiś sposób na wymuszenie ataku?

BTW

Jak naliczane są questy? Wydaje mi się, że zaliczyłem więcej niż 30 a pucharek mi nie wpadł (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ataki są czysto randomowe co wnerwia jak cholera. Wczoraj miałem 6 w ciągu 30 minut a dzisiaj zero. Podszkoliłem za to sześcioosobową ekipę wypadową. Podniosłem im staty w odpowiednich pokojach i wysłałem by zwiedzali Pustkowie. Chwila moment i każdy z nich z 10-15lv dobił do 30-40lv. W efekcie każdy quest przechodzę na Rambo bez problemu.

 

Bardzo fajna gra ale model f2t to kiepski dowcip. Współczuję tym którzy grali lub grają na legali bez sposobu ze zmianą zegara.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniasz czas w opcjach konsoli np o jeden dzień do przodu. W grze też upływa jeden dzień.

O co chodzi w trofeum More Then Habdy? Zrobiłem wielen broni i ciuchów, zrobilem temat i zmieniłem wystruj jadalni a trofik nie wpadl.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie, ale jak zmniejszyliscie populacje? ;) Chyba latwiej bedzie zalozyc nowa gre niz zbijać ze 100+ osadnikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie schodziłem z równej setki.
W każdym pomieszczeniu zostawiłem po jednym mieszkańcy (utrzymam ciągłość produkcji), wyjątek stanowi pierwsze pomieszczenie zaraz za wejściem - tam mam 4 badassów uzbrojonych w legendarne miniguny i wyrzutnie rakiet. (cokolwiek przejdzie przez drzwi od razu umiera...)
Zbijłem do 39 (się zastanawiam czy nie iść jeszcze niżej) - po prostu przeciagasz ludka za drzwi; obok opcji wysłania na poszukiwania masz opcje wyrzucenia z bunkra. To wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 27 i ataki ustały. Gdzieś wyczytałem że gdy odbierze się dzienną nagrodę jest duża szansa że się zaczną z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie info nie trafiłem.
Znaczy trzeba skipiwać +7 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×