Skocz do zawartości
sLk

Dying Light 2

Rekomendowane odpowiedzi

Wrocławskie studio zapowiedziało kontynuację swojej najbardziej popularnej gry. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jedynce się doskonale bawiłem (stosunkowo rzadko kupuję dodatki do gier, a tutaj wszedł gładko na premierę), więc bardzo na tą grę liczę :) 

W sumie mnie całkiem nią zaskoczyli, także duży plus u techlandu :) Nie wyczekuję ciężko dysząc, ale czasami jakiś preorder może wejść przy dobrych wiatrach i układach innych premier.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad grą pracuje ponoć Chris Avellone (facet odpowiedzialny m.in. za stare Fallouty i planescape: torment, czyli 3 najlepsze rpgi w historii :) ) i chlopaki, którzy opracowali wątek krwawego barona w Wiesławie ( czyli absolutnie najlepszego wątku w tej grze :) ).

No jeżeli taka ekipa ogarnia historię w DL2 to może z tego wyjść na prawdę tłusta gra. Zaczynam ciężej dyszeć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera wiosna 2020.

Sporo gier ma wyjść tuż przed premierą nowych konsol. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pamiętam jak dobrze bawiłem się w jedynkę, dla mnie jedna z lepszych grach o zombie;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na lepszą fabułę niż w jedynce, poza tym na pewno będzie miodek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także liczę na lepszy scenariusz. Najbardziej mi to przeszkadzało w pierwszej części.

Jednak i tak nic nie przebije "przynieś mi puszkę coli" z Dead Island

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda, trzeba będzie sprawdzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, chociaż skoków to nie wstydziłby się sam Neo z Matrixa. Latają jak na lotniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam dobrze jedynkę i pierwsza ucieczkę nocą, co za klimacik do tego wspólne granie ze znajomymi, będzie świetna gierka ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No coop w pierwszej części był wyjątkowo miodny. Ogólnie jak dla mnie jeśli tylko poprawia historię... Albo inaczej, nie napiszą jej na kolanie w czasie przerwy na fajkę, to będzie mega tytuł.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się prosiło w poprzedniej części by była taka powolna misja z ciężkim klimatem. Taka lekka odskocznia. Wiem, że gra polega na dynamicznym poruszaniu się, ale nie powinno to być coś złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tego typu grach raczej ciężko o dobre story. Jedynka też wybitna nie była, typowe przynieś zanieś pozamiataj, a ostatni boss to kpina do potęgi już była. Tutaj chodzi o loot, fajne miejscówki, sporo aktywności pobocznych i konrektny rozwój postaci oraz broni. Jak to ogarną to już będzie gitara.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×