Skocz do zawartości
Strife

Fire Emblem: Three houses

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera dopiero w 2019r , ale warto czekać na takie ciasteczko.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie. Mi. To. I. Weźcie. Moje. Pieniądze. Chcę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta giera pozamiata i juz nie zostalo tak dlugo.

 

Wlasnie sie rozgrzewam Fire Emblem Echoes i stopien trudnosci nie jest za niski, ale dupeczki na pegazach nie pozwalaja odpuscic

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos muzyki z Fire Emblem, znalezione przez przypadek

 

https://allegro.pl/fire-emblem-awakening-game-music-cd-i7531457470.html

Fire Emblem Awakening - Game Music Cd - 437,85 zł

 

 

https://allegro.pl/various-artists-fire-emblem-if-i7532956311.html

Fire Emblem If - Various Artists - 772,99 zł

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruszyły pre ordery, na hiszpanskim amazoneie czy tam francuskim kolekcjonerki jak się pojawiły tak od razu zostały wyprzedane, będzie szał dupy na ten tytuł.

 

Podstawki raczej się nie będzie opłacało brać jak rozwalą ta grę na części jak na 3ds'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z Fates było tak, że podstawka (czyli wybrana kampania) kosztowała normalnie, jak każda premiera, a pozostałe dwie kampanie można było wyrwać w wersji cyfrowej chyba za ok. 80 zł. Tak więc nie była to łącznie jakaś astronomiczna cena. Wychodziło chyba mniej niż za kolekcjonerkę. Jeżeli ktoś natomiast chce mieć wszystkie gry na karcie, to zdecydowanie lepiej kupić wersję kolekcjonerską.

 

Mam nadzieję, że fabuła będzie przynajmniej znośna. To co się działo w Birthright/Conquest/Revelation, wołało o pomstę do nieba. Uwierzcie mi, było fatalnie. Ja się koncentrowałem tylko na starciach i rozwoju - bardzo fajnych z resztą - postaci. 

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To to jest takie nintendowe call of duty? Że jak się chce mieć całą grę to trzeba wydać tyle co na dwie gry? To niech mnie wuje w zwieńczenie michałka cmokną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, xavris napisał:

To to jest takie nintendowe call of duty? Że jak się chce mieć całą grę to trzeba wydać tyle co na dwie gry? To niech mnie wuje w zwieńczenie michałka cmokną.

Pisz co chcesz, ale tego tytułu nie odpuścisz :wiesiekthug:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na pewno, ale jeżeli już przed startem gry wiadomo, że to będzie tylko część bo resztę trzeba będzie dokupić to czekam na wydanie z dodatkami. Kupododatki mnie zwykle nie interesują, ale jeśli to mają być kolejne pełnoprawne kampanie to jest to zwykłe walenie na kasę.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nintendo, nie licz na późniejsze wydanie z dodatkami u nich tak to nie działa.

 

Na razie to tylko gdybamy że będzie to pocięty tytuł, oby nie był, bo jaka by nie była fabularnie to starcia w tych tytułach to jest majstersztyk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybanie gdybaniem, ale ja się już negatywnie nastawiłem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy...ale wydaje mi się, że sobie nie odpuszczą i wydadzą trzy oddzielne kampanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę łapał kolekcjonerkę, ale pewnie i tak się nie uda jak z Vesperią. Najśmieszniejsze jest to że te cholerne gry od N praktycznie nie tracą na wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty, jaka fajna strona.

Wydanie całkiem spoko i nie aż takie chyba drogie. Kusi kurła...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już złożyłem,  bo ma te cholerne Nintendo szybko się rozchodzą takie wydania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/p/496929-gra-na-switch-nintendo-fire-emblem-three-houses-limited-edition.html

Zamówiłem... Wyszedłem z założenia, że nawet jak mi nie podejdzie do switchową kolekcjonerkę powinienem względnie bezstratnie opchnąć dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały pykał w coś na tel, patrze jakieś znajome postacie, nawet nie wiedziałem że coś takiego jest. Zainstalowałem sobie i 2h pyknęło jak nic.

Za miesiąc premiera prawilnego Fire Emblem'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawialiscie kiedyś preorder w xkomie? Nie żeby to była kwestia życia i śmierci czy będzie na premierę czy nie, ale chciałbym maksymalnie wykorzystać urlop przed nową robotą i się uspokoić ,:p

Więc w sumie to jest trochę kwestia życia i śmierci :p jeszcze miesiąc kurła, jakoś wyjątkowo na tą chińską bajkę czekam.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, xavris napisał:

Zamawialiscie kiedyś preorder w xkomie? 

Pre ordera nie, ale wszystko co tam zamówiłem było na czas jak dotąd. 

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misie Patysie bardzo ważne pytanie.

Jak w grach z serii wygląda kwestia regrywalnosci? Zacząłem się właśnie nad tym zastanawiać.

Xcom w każdej kampanii jest inny. Dostajemy różne rodzaje misji, w różnej kolejności, na różnych mapach. Przeciwnicy się pojawiają w różnych miejscach i są różnych rodzajów. Możliwość badania różnych rzeczy też jest zróżnicowana trochę.No gurwa wszystko się różni :p i chodzi mi tylko o zroznicowanie poza naszymi decyzjami, nie uwzględniam kolejności badań, rozwoju postaci itp. liniowosc ogranicza się tylko do poszczególnych wydarzeń, nazwijmy to, fabularnych, ale droga pomiędzy nimi jest totalnie inną za każdym razem.

Jak to wyglądało do tej pory w fire emblemach? Nawet tak z grubsza, czy będzie sens grać w to więcej niż raz.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tą część raczej tak, masz tu 3 domy każdy dom będzie się różnił jednostkami z tego co wiem, więc może i będą dla każde inne starcia.

 

Tylko z xcom'em nie ma co porównywać, raczej wątpię żeby było tutaj wszytko się różniło, chociaż mogę się mylić.

 

Plus jest taki że poziom trudności nie jest pizdowaty w fire emblemach.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no, to że są trzy domy to wiem, więc optymistycznie zakładam, że każdy będzie miał własną kampanię. Kiedyś ktoś wspominał, że one pewnie będą jako dodatki. Jak będą dobre to się weźmie.

I domyślam się też, że aż takiej losowości jak w xcomie nie będzie, bo to zupełnie inna otoczka. Ale najbardziej chodziło mi w sumie o kwestie samych misji.  Czy będą one całkowicie liniowe i za każdym razem kiedy będzie się grało dana kampanię będzie, przykładowo, 30 identycznych misji na identycznych mapach, gdzie jedynym zróżnicowaniem będzie tylko to, co zależy bezpośrednio od nas, czyli rzeczy typu umiejętności, sprzęt, jednostki czy cokolwiek co jest modyfikowane przez gracza. Jeżeli tak, to kiepsko :(

dlatego liczę, że będą chociaż jakieś wybory fabularne prowadzące do różnych starć czy możne nawet dostępności różnych jednostek.

tak czy owak, wygląda na to że czerwoni wygrywają. Petra <3 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo czerwoni, ale z tego co pamiętam to większość postaci drugoplanowych jak zginie to ginie permamentnie i nie da się ich wskrzesić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×