Skocz do zawartości
beardo0

Hollow Knight

Rekomendowane odpowiedzi

Platformer podobny do Salt&Sanctuary, chodzi obecnie po 54zł na eshopie

 

Znalezione obrazy dla zapytania hollow knight switch

 

Znalezione obrazy dla zapytania hollow knight switch

 

Znalezione obrazy dla zapytania hollow knight switch

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padło stwierdzenie:

 

3 godziny temu, beardo0 napisał:

Platformer podobny do Salt&Sanctuary, 

 

Salt??? Wytłumacz Mnie się tutaji to migiem :D

 

Są skille? są bossowie? rozwój postaci??

(pytam bo nie wiem, a usilnie szukam alternatywy S&S na Switcha)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, beardo0 napisał:

 

Kurła no wow, a jak na screenie jeszcze minimapkę zobaczyłem, WTF??

 

A swoją drogą to weź zerknij na Devious Dungeon, nawet demo jest na Switcha... 20 kilka zł :) :) myślę, że też warto...

WTF?? Jak to można przegapić!!

Na http://www.metacritic.com/game/switch/hollow-knight ocena użytkowników 9,2, na gry-online też 9,2....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@beardo0 nie straszne, tylko uprzedzam, jak się żona dowie to Ciebie znajdzie

Znowu coś kupiłem, przez Was... Pfyyy...
Koledzy z forumka po hooyu z Was, tylko namawiajo i naciongajo... ff38f5fa7b36a4f8394c59be2c83dd64.jpg

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Jaki masz Friend-Code??

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłem, ale czaiłem się na HK od dłuższego czasu. Jeszcze nie odpaliłem, bo czekam na odpowiedni moment...tak żebym miał co najmniej te 2h na spokojne granie, co nastąpi za jakieś 2 może 3 lata :61_sob:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Jaki masz Friend-Code??

 

SW-6617-1239-1892

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym, gdyby nie to, że już ją ograłem na pc ;P Ale to jedna z najlepszych gier zeszłego roku. W moim prywatnym rankingu 2017 przegrała tylko z NIer: Automata. Świetna metroidvania z piękną grafiką, klimatem i fantastycznie wykreowanym światem. Do tego kilkudziesięciu bossów o wysokim poziomie trudności. W White Palace to połamiecie palce przy przechodzeniu lokacji. Albo pstryczka ze złości ;P No i do tego kilka zakończeń. Ogólnie za tą cenę to jak za darmo za takie cudeńko :) A contentu jest spokojnie na jakieś 50h ;) 

Edytowane przez duxdaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a w szczególności @beardo0 oraz @duxdaro, tak na szybkiego streszczę przygodę i zapytam ;)

 

Pierwsze starcie, pograne trochę, jakimś cuden dotarłem do kartografa kupiłem od razu mapę (wiadomo nie pokazuje lokalizacji bez tego dodatkowego charmu -> kompas), dowiedziałem, się, że w sklepie można kupić kompas właśnie (a przed wyruszeniem sklep był zamknięty :( ), po dordze coś mnie ubiło i hajsy w dupę :( 

No ale był plus ;) odrodziłem się na samym początku :D czyli koło sklepu :D , naciułałem na KOMPAS i PIÓRO, którym bodajże można dorysować dalsze kawałki mapy...

 

I teraz mam 2 wątpliwości ;) Dlaczego jak poleciałem gdzieś dalej to byłem "za mapą" (wiem wiem, że kupiłem nie całą a tylko mapę TEJ okolicy), ale myślałem, że dzięki temu, że mam właśnie wspomniane PIÓRO, będzie ona dorysowywana w locie :) JESTEM W BŁĘDZIE?? (i dlaczego).

 

Jak to jest z dashem i skokami, tzn. dash to dodatkowy charm?? (jak tak gdzie go mogę kupić/kiedy), czy są skoki wyższe/od ścian bo są miejsca w które EWIDENTNIE teraz dotrzeć nie mogę :(

 

Przyjemny tytuł, będę miał z nim chyba jak z Steam World Dig 2, że potrafiłem naku..... yyy ciurać(kopać w ziemi) do 2-3 w nocy :P

EDIT: POWTARZAM SIĘ ale, zerknijcie Pany na to Deavious Dungeon :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

I teraz mam 2 wątpliwości ;) Dlaczego jak poleciałem gdzieś dalej to byłem "za mapą" (wiem wiem, że kupiłem nie całą a tylko mapę TEJ okolicy), ale myślałem, że dzięki temu, że mam właśnie wspomniane PIÓRO, będzie ona dorysowywana w locie :) JESTEM W BŁĘDZIE?? (i dlaczego).

Mapę dla każdej z lokacji trzeba kupować oddzielnie. Niestety nie rysuje ona się sama. Po wykupieniu w sklepie odpowiednich pinów możesz jedynie dodawać na niej jakieś swoje oznaczenia.

 

12 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Jak to jest z dashem i skokami, tzn. dash to dodatkowy charm?? (jak tak gdzie go mogę kupić/kiedy), czy są skoki wyższe/od ścian bo są miejsca w które EWIDENTNIE teraz dotrzeć nie mogę :(

To metroidvania. Wszystko przyjdzie z czasem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, duxdaro napisał:

Mapę dla każdej z lokacji trzeba kupować oddzielnie. Niestety nie rysuje ona się sama. Po wykupieniu w sklepie odpowiednich pinów możesz jedynie dodawać na niej jakieś swoje oznaczenia.

 

Ehhhh czyli znowu muszę hooy wie gdzie iść na oślep, w tym całym labiryncie licząc na cud trafienia na kartografa :(

 

Dobra hooy, zbieram dupę i lecę...

 

BTW: Jakież było moje zdziwienie gdy po śmierci, znalazłem swoją duszę (duszę??), lecę, myślę zbiorę hajsy, a to ścierwo chciało mnie ubić!!  SIC!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Frost Prime napisał:

Aż tak dobra jest ta gra?

Co prawda jeszcze nie grałem ale lud jest wręcz zachwycony , podobno to metroidvania w najczystszej postaci z poziomem trudności souls like . 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Aż tak dobra jest ta gra?
Co prawda jeszcze nie grałem ale lud jest wręcz zachwycony , podobno to metroidvania w najczystszej postaci z poziomem trudności souls like . 
Hooyowa, nie bierz... Ja już się wkurwilem kilka razy...

Normalnie strzelilbym bronka i grał na chillu, ale tu po bronku (no kilku) coś czuję że będzie jeszcze więcej zgonów

Dobra gra...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL żeby narysowało mapę trzeba odpocząć na ławeczce :5_smiley:

 

Devious Dungeon jest całkiem spox, jak jakaś gra z Atari albo Commodore

 

Zależy co kto lubi, ale za 54 to jak darmo

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tą mapą? Na łąweczce aktualizuje? (jak posiada się pióro i mapę) czy jednak nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten debil dungeon oblukalem i... za darmo bym na tego typu produkcje nie tracił czasu  
Wex się nie odzywaj jak mam na poziomie dyskutować z kimś kto będzie dla Nintendo płacił za onlajn

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Wex się nie odzywaj emoji14.png jak mam na poziomie dyskutować z kimś kto będzie dla Nintendo płacił za onlajn emoji14.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Chuja też będę płacił i grał jak pojebany w klasyki :dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chuja też będę płacił i grał jak pojebany w klasyki :dafuq:
Dobrze ze wiem napisze do twojego operatora aby odlaczyl tobie internety abyś nie mógł grać że Zdunem i jeszcze mocniej wichrowac swojej psychy....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

To jak z tą mapą? Na łąweczce aktualizuje? (jak posiada się pióro i mapę) czy jednak nie??

No musisz najpierw kupić mapę danej lokacji, a potem będzie się ona aktualizować, jak będziesz siadał na ławeczce ;P 

http://hollowknight.wikia.com/wiki/Map_and_Quill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia?

 

Poziom trudności jest dość wysoki, mógłby być trochę lepiej zbalansowany moim zdaniem

 

Czasem nie wiadomo gdzie iść, a mapy nie ma i poziom zaszczucia jest duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest genialna

 

Jak ktoś lubi Dark Souls, a jeszcze nie grał, to wiece co z tym zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co to pióro, mapa i kompas...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Demon's Souls, wszystkie części Darks Souls z DLC, Bloodborne. Wszystkich boss'ów położyłem solo. Lubię trudne gry, gamingowe wyzwania. Przysięgam, żaden inny tytuł mnie tak bardzo nie wqurwił jeszcze. Jestem dopiero w drugiej lokacji i walka z tą dziwką, to jest jakiś qrwa gorzki żart. Być może są osoby dla których to łatwizna, ale dla mnie to jest koszmar. Serio, miałem ochotę wyyebać Switch'a przez okno, już się nawet zamachnąłem. Łapy mi się trzęsą, rzucam bluzgami na cały dom. Idę spać. Może jutro się uda...albo nigdy, bo wywalę to po prostu z karty. Piękna gra, ale dla hardcorowców, ja chyba za stary na to już jestem.

 

Edit:

Zaciukałem. Starą, sprawdzoną metodą. Odłóż pada, spróbuj następnego dnia. Niby fajny duel, ale bez uników i z tylko jednym atakiem (czaru nie liczę), to nie było nic przyjemnego.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×