Skocz do zawartości
GLaDOS

Chcę podłączyć PS4 pod ekran laptopa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

chcę podłączyć PS4, tak żeby wyświetlał obraz na ekranie laptopa.

 

Laptop nie ma wejścia HDMI - ma tylko wyjście. Słyszałem że można transmitować obraz (tj. ekran zdalny) po sieci domowej. Jednak tam gdzie się wybieram nie zrobię sieci lokalnej, więc chyba rozwiązaniem będzie połączenie bezpośrednio kablem krosowym (ethernetowym) PS4 z laptopem i tym sposobem uzyskanie obrazu z PS4 na ekranie.

 

Czy da się to zrobić, a jeśli tak, to jak?

 

A może po bloototh da się transmitować obraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bluetooth i kabel ethernet nie są w stanie przechwycić obrazu. Możesz użyć opcji remote play, ale ta wymaga dobrego połączenia internetowego, a nawet wtedy działa to dość kiepsko. Jedynym sposobem byłby zakup karty do przechwytywania obrazu, ale tu też wątpię aby to było komfortowe. Innych sposobów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi się dać. Mam konsolę, mam ekran i chce zrobić żeby było dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowo jak na polskie warunki, czyli takie prawicowo/pisowskie gdybanie ;)

 

"MUSI SIĘ DAĆ" i koniec kropka :P

 

Na chwilę obecną NAJBARDZIEJ sensownym jest REMOTE PLAY czyli tzw. GRA ZDALNA.

 

A w sumie prościej, WSZĘDZIE gdzie masz neta, możesz przy odrobinie wiedzy możesz odpalić REMOTE PLAY :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GLaDOS napisał:

Musi się dać. Mam konsolę, mam ekran i chce zrobić żeby było dobrze.

 

Fajnie fajnie ... masz laptopa, a nie ekran. Chcieć możesz nawet polecieć na tym na Marsa. Kup kompa z WEJŚCIEM HDMI i wtedy będzie dobrze... albo po prostu kup monitor!

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie sprawa wygląda tak - atmosfera na forum bywa specyficzna, ale gdyby się dało w tej sytuacji zrobić coś prostego, żeby dzialalo, to ktoś by to napisał.

Sam kiedyś kombinowałem i bardzo szybko mi przeszło, bo po prostu nie da się tego zrobić co chcesz.

Tylko remote play albo tani monitor z HDMI, jeśli zależy Ci na względnie możliwie wysokiej mobilności zestawu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: @GLaDOS synuś słuchaj, każdy tu powie, że jestem zwichrowany, ale czasem mam gorszy dzień i napiszę coś z sensem, wiec czytaj bo to właśnie dziś...

 

Panowie @xavris, @czacha79 tak tak fakt klimat specyficzny, ale kurła nie o to chodzi!

 

Gościu budzi się 5 lat, 5 lat! po premierze PS4 i hooy, MUSI SIĘ dać to jedyny kontr argument... NIE takie umysły przez te 5 lat nad tym siedziały, ale co tam...

Jedyne co to z wifi postawić "wirtualnego LANA" i REMOTE PLAY (jesteśmy na 2 końcu świata, a konsola myśli, że po lanie się łączymy, ale do tego przy infrastrukturze SONY to chyba tylko łącze NASA da radę) ... Dziękuję po temacie....

 

Naprawdę gościu chce?? A proszę:

http://www.edsjunk.net/wordpress/playbook-4-the-ps4-laptop/

 

2.jpg

 

Cytuję tego jaśnie Pana pasjonata (szacun za robotę):

 

"

PlayBook 4 – $1,495.00 USD

PlayBook 4 (you provide your PS4) – $1,195.00

W/ HDMI OUT – +$50.00 USD
Flat Rate Shipping of $100.00 to 48 US States Please contact me first if your international or at a APO or similar."

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×