Skocz do zawartości
Strife

Tales of Vesperia Definitive Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam temat , bo kocham gry z tej serii :17_heart_eyes:.

Vesperia dla wszystkich na 10 urodziny tytułu:banderas:, dla tej gry kupiłem xklocka. Premiera w 4 kwartale 2018r.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem na x360, zaraz obok graces f oraz pierwszej xilli w sumie mój ulubiony tales, jeśli nic obok ciekawego nie wyjdzie pewnie day1 .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zdun napisał:

Skończyłem na x360, zaraz obok graces f oraz pierwszej xilli w sumie mój ulubiony tales, jeśli nic obok ciekawego nie wyjdzie pewnie day1 .

Zdun Ciebie lepiej zapytać czego Ty nie skończyłeś dziku, będzie o wiele krócej:kaz:

Ja tam się ciesze że będą dwie postacie dodane i fabuła trochę rozszerzona, bo Flynn bardziej mi podchodził jako postać niż Yuri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dla zainteresowanych Tales of Vesperia The First Strike, film który nie robi wody z mózgu jak Kingsglaive w FF XV.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 stycznia 2019 premiera, trochę szkoda liczyłem że będzie to listopad.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strife już kupiłeś ? Ja i owszem : czekam aż nie skończę pare szpilow : napisz o różnicach bo jestem ciekaw czy coś dodali .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, zdun napisał:

Strife już kupiłeś ? Ja i owszem : czekam aż nie skończę pare szpilow : napisz o różnicach bo jestem ciekaw czy coś dodali .

Nie kupiłem, bo dwa sklepy dały dupy z limitkami więc czekam aż się pojawią.

Dodali i to sporo, przemodelowany odrobinkę system walki, nowe Mystic Artes, wszystkie stroje z dlc jakie się kiedykolwiek pojawiły, nowe skitsy, nowe questy, nowe miejscówki, nowe dwa scenariusze dla dwóch dodatkowych postaci nie grywalnych na x klocku, nowe wstawki anime, nowi bossowie i tyle pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, zdun napisał:

Jak zmienić stroje ?

Wchodzisz w Status postaci i wybierasz Title.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, przekonaliście mnie, nie  grałem, stestuje  :messi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj, w tym mogą być dialogi. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, xavris napisał:

Uważaj, w tym mogą być dialogi. 

jeśli są rozważnie dawkowane i ciekawe to złego słowa nie powiem. Podstawa to wstrzemięźliwość :ziobro:

no ale nie oszukujmy się, moja przygoda z NS sie dopiero zaczyna, a tytułów wartych ogrania troszkę jest także ... :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Strife w trzech zdaniach proszę mi tą grę scharakteryzować natentychmiast.

:P

wygląda strasznie dziwnie (sam wygląd, niby takie mangowe ale jakby straszliwie uproszczone, przynajmniej w walce), sama walka też wygląda dziwnie, bo goście po prostu biegają i nagle z niczego jakiś superatak :P

Kolejka do ogrania jest za duża żeby w ogóle żywota wystarczyło, ale że do czasu wyjścia sekiro w coś trzeba grać, to czemu by na przykład nie w to :P

Weź no mnie tu bardzo pokrótce opisz toto, albo jak masz jakiś dobry filmik z charakterystyką gry to daj, bo sam nic nie znalazłem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris W trzech zdaniach hmmmmm trochę za mało, ale będą 3, ograłem to wzdłuż i wszerz na x klocku 10 lat temu, 4 najlepszy Tales jak dla mnie, drugi najlepszy jRPG na pstryka.

 

1. Najprościej rzecz ujmując takie final fantasy w cel shadingu , masz mape świata, świetne postacie (naprawdę da się je polubić), pełno mini gierek, questów, a przede wszystkim skitsów.

 

2. System walki jest w czasie rzeczywistym i jest zręcznościowy, przypuszczam że bardziej Ci podejdzie niż Xeno 2, ( jak uważasz że soulsy są trudne ustaw sobie poziom trudności chaos, a pierwszy mobek spuści Ci takie soczyste wpierdol że aż miło)  umiejętności się zdobywa poprzez używanie broni ( w tej części akurat)  możesz sporo mieszać w atakach i każdą postacią gra się inaczej.

 

3. Fabularnie gra trzyma fason i jest parę twistów po za tym jest to jeden z najładniejszych Talesów ( mimo że ma 10 lat na karku), sporo wstawek anime i kupę rzeczy do roboty. ( Obadaj sobie wyżej film który wrzuciłem, jest to coś w stylu Kingsglaive z FF XV, dzieje się przed wydarzeniami z gry, ale ma sens i nie robi papki z mózgu jak pierwszy twór który z XV ma tyle wspólnego co kot napłakał )

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis, o to chodziło.

A teraz zaryzykuję zdrowie i życie - octopath tak oczami wydaje mi się bardziej trafiać w mój gust (turowy system walki głównie, co tu kryć) i to pewnie on wejdzie najpierw z tego gatunku 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dialogi jednak mocno prymitywne, jakby kierowane do czterolatków co skutecznie zachęca do ich pomijania :siara: pod tym względem jest o wiele gorzej niż w xeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem, więc się wypowiem. Ty chyba nigdy w życiu nie grałeś w żadnego jrpga co? Dialogi, przynajmniej w tych jrpgach które ograłem, raczej same w sobie nie stały na najwyższym poziomie, ale składały się na bardzo, bardzo dobre historie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po części się zgodzę, nie jestem znawcą gatunku. Moje stwierdzenie opieram na podstawie pierwszych godzin grania i przyrównaniu do xeno (pod względem jakości dialogów) ;) 

ps. zdaje sobie sprawę że Tales to remaster a gra ma już chyba z 10 lat

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę jechał sam w temacie jak swego czasu w Xenoblade:wiesiekthug:

 

Wreszcie po dwóch miechach od premiery dorwałem swojego białego kruka na pstryka :banderas:

DSC_0429.JPG.1aa5830399e73a61fadd6f8d4271a85a.JPG

 

Jak dla mnie premiera tego roku, a to może tylko zmienić Fire Emblem Three Houses.

DSC_0431.JPG.1929bccca30cd2973fe4280ffbe1a9ed.JPG

Michałek zamiast stanąć zaczął wirować jak jebane śmigło helikoptera:Coolface:

 

Jakbym zaczął przeginać ze spuszczaniem się nad tytułem to proszę mnie zgasić :jaro:

DSC_0428.JPG.0f866cfd421f382b60c87332856dda01.JPG

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Strife napisał:

Fire Emblem Three Houses.

Pokekurwamony

 

16 minut temu, Strife napisał:

Jakbym zaczął przeginać

To działa w drugą stronę. Jakbyś nie zaczął, to my zaczniemy się martwić :p

baw się dobrze 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×