Skocz do zawartości
The_Siemek

Halo? Policja? Proszę przyjechać na forumka!

Rekomendowane odpowiedzi

"Nie możesz chatować, ponieważ zostałeś zablokowany."
Tak się zaczyna tyrania taty Killa, który zablokował mnie za mówienie prawdy. Czy to jest zgodne z regulaminem?!
Niech się tylko o tym Trybunał w Strasburgu dowie! W tym kraju łamana jest konstytucja a teraz też prawa człowieka!

Użytkownik PO__bany1987 mógł sobie wyprawiać swawole i harce bardzo długo, ale jeśli nie jesteś w zmowie z tzw. "administracją" to za mówienie prawdy od razu znikasz [*]
OBUDŹCIE SIĘ LUDZIE!!1one!dos!tres!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

image.png.87c9b30b82ddf1847530895fe65514da.png

 

 

 

Pozdrawiam

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mówcie ze bany wrócił...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, The_Siemek napisał:

W tym kraju łamana jest konstytucja a teraz też prawa człowieka!

Prawa człowieka? W internecie?

W internetach obowiązuje tylko prawo adminów i ogólne prawo nie mówienia źle o polskich kierowcach formułorajdowych :P

Dostosować się albo odstrzelą, to są te Twoje prawa internetowego człowieka :P

 

20 minut temu, The_Siemek napisał:

"Nie możesz chatować, ponieważ zostałeś zablokowany."

od-kuchni%5B1%5D.jpg

 

Przy okazji, skoro już pojawił się taki niepotrzebny ( :P ) wątek, to wrzucam wam piękny materiał na te wasze głupkowate główki :P 

17027227b412f99d479712c552689b602dc.jpg

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pożartowane.
@kill proszę pięknie o odblokowanie. Już więcej nie powiem, że tu tylko zamiatasz (w końcu czasem też chwycisz za mopa!) <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja teraz :
image.png.c88818fd3b28ed1e374817a89a496fc9.png
I co? Miło tak :(?

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jebać kurwy foki, podbierają śledzie rybakom, beznogie chuje!!! 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie coś mi tutaj nie pasowało. Coś za cicho było... a to królik klina dostał  :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill jeszcze nastawił przeciwko mnie Policję, bo właśnie dostałem 200 pln i 6 pkt :( Podobno przekroczyłem prędkość, ale to pomówienia. 

Nie wiem jak daleko te macki sięgają!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to już grube przegięcie, dwie stówy i sześć punktów? Przecież Ty nawet prawka nie masz :whyyy:

  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek sobie legalnie kupił na Ukrainie, ale punkty to i tak dają :/

Nie ma sprawiedliwości na tym świecie :(

 

A sorry! Jest. Zostałem odblokowany <3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

200 zł mandat to chyba przekroczyłeś prędkość o min 60 km/h czyli pewnie ok 120 km/h w terenie zabudowanym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie za tyle punktów jest przekroczenie o 31-40, ale może znaleźli frajera, za którym jechali i łapali go 3 razy na przekroczeniu o 15 xD

Każde po 2 punkty i promocja na mandat 3 w cenie 1 xD

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panom i Paniom, w jakże piękny dzień, na jeszcze piękniejszym forumku ;)

 

Chciałbym do Was coś napisać na priv, albo co ważniejsze ODEBRAĆ wiadomości od 2-3 userów, ale nie mogę bo mnie nieprawilnie wiadomości zablokowano :(

 

Serce me krwawi, Jezusek się w jaskini przewraca, a Antoni wietrzy spisek (może dlatego że sta,l na zawietrznej Miśka)...

 

Na koniec, chciałbym każdemu życzyć równości i możliwości wyrażania swoich poglądów, to Ja to tutaj zostawię w takim razie:

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W internecie nigdy nie było i nie będzie demokracji, najbardziej zjebanego systemu, w którym jeśli głupcy mają większość to ustalają swoje prawo i sprawiedliwość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem 124 na 90. Zakres był 200-300, ale musiałem na dobry dzień trafić i poszło tylko 200. Gorzej, że punktów 6 :/ Nie mam w zwyczaju licytować jak ewidentnie moja wina, więc może była opcja na mniej punktów. Pocieszam się, że więcej do domu przywiozłem niż reprezentacja po 3 meczach. 

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@The_Siemek

Punkty nie mają widełek. 6 punktów to 6 punktów, jedynie kasa jest od - do.

Jedyne co policjant może zrobić, to wpisać mniej na mandacie :) co mi się zdarzyło raz (tylko raz dostałem mandat za prędkość przez 14lat), więc wiem że się zdarza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez cała karierę kierowniczą dostałem 3 mandaty. Zawsze za prędkość (chyba mam za ciężkie obuwie), ale żadne fioły - raz o 32 na 70, raz o 21 w zabudowanym (przy samym wjeździe do wiochy jak już zwalniałem i jeszcze w pierwszy dzień po odbiorze nowego auta, także sam się usprawiedliwiam i rozgrzeszam) i teraz. 

U nas ogólnie nikt nie jedzie tyle ile jest na znaku a przejedziesz granicę i rodacy wszyscy potrafią 50 jechać równiuteńko ;)

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nad cebulakiem wisi 500 euro, a nie złoty to od razu potrafi jechać wg przepisów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to teraz pytanie jak dlugo jestes pan kierowca @The_Siemek

Mnie tylko fotke wyslali a bylo kiedy w necie burza byla o to ze gmina Człuchów zarabia na fotoradarach nie dosc ze mieli ich od groma to jeszcze ludzie twierdzili ze jechali przepisowo a fotki i tak dostali.

W moim wypadku byl to caly 1 punkt i 100 czy 110pln do zaplaty. A bylo to 2011r jesli dobrze pamietam. 23:30 ciemno jak w dupie, przejscie dla pieszych gdzies po srodku niczego. No coz....

 

I ty tutaj sie nie tlumacz ciezkim obuwiem - przyznaj otwarcie po prostu kochasz zapierdalac :D

 

i z ciekawosci czym jezdzisz?

 

Teraz, Patricko napisał:

Jak nad cebulakiem wisi 500 euro, a nie złoty to od razu potrafi jechać wg przepisów

Coz.... w druga strone jest lepiej poki nie zrobisz przewalki za ktora mozna stracic prawko to jest prosciej (zdaje sie ze takie wykroczenie moga i pewnie przekazuja miedzy krajami uni ale pewny nie jestem). Majac prawko innego kraju Uni gdzie nie ma punktow wjezdzasz do PL na wakacje z budzetem na mandaty i jedziesz. Zatrzymuja placisz i zapierdalasz dalej :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

10 lat dopiero, ale trochę natrzaskane mam kilometrów - głównie autostradami.

Jak się człowiek na Carmageddonie i starych Need for Speedach wychowywał to jak ma wolno jechać :( Ogólnie żadnych przepisów, oprócz prędkości, nie łamię - żadnych podwójnych ciągłych, podwójnych gazów, przejść dla pieszych albo jak ostatnio w Lubuskiem modnie - jazda pod prąd S3... Mamy taką plagę, że to się po prostu w głowie nie mieści. Przez ostatnie dwa miesiące to przynajmniej raz w tygodniu jakiś fan adrenaliny (albo fanka) wyjeżdża na ekspresówkę. Dziwnie się trafia, że to zazwyczaj kierowcy po 65 roku życia. Najświeższa sprawa - dziadek 70 lat w mercu pruł pod prąd i się z biznesmanem z Zielonej Góry czołowo zderzył pod Świebodzinem. Tamten miał wypas Lexusa, systemy, zabiezpieczenia, ale i tak go to nie uratowało. Dziadek zgon na miejscu. 

Dwa tygodnie przed tym jeszcze lepszy miszcz kierownicy jechał - pod prąd, pijany (2 promile), bez uprawnień. Wjechał w 24-tonowy zestaw, ale niestety przeżył. 

 

Też pamiętam te czasy gminny fotoradarów. Przyszło raz do firmy zdjęcie, zrobione od tyłu, z jakiejś wioski pod Głogowem - nikt nie wiedział kto jechał i najlepszy był hicior - można było zapłacić 150 pln (to chyba było coś w stylu 62 w zabudowanym) albo nie wskazać sprawcy i zapłacić 300. Nie wiem w jaki sposób to mogło być zgodne z prawem w ogóle - skoro nikt nie ponosi kary personalnie. 

Nowym Tiguanem, ale to służbowe, więc szybsze ;)

 

Przepisy o punktach się chyba zmieniły kilka lat temu, bo połączyli systemy jakieś i (ręki sobie nie dam uciąć) punkty można łapać też na wyjeździe (na szczęście nie liczą się podwójnie). 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×