Skocz do zawartości
ulik10

PS4 a COMPAL CONNECT BOX UPC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś łączy się konsolą z internetem przez ten router? Mianowicie mam z nim straszne problemy. Przez ostatnie pół roku mieszkałem na stancji gdzie łączyłem się przez to urządzenie, nie mogłem się połączyć z siecią, musiałem stworzyć sieć gościnną i na szczęście tym sposobem wszystko śmigało. Teraz po przeprowadzce znowu w mieszkaniu mam ten nieszczęsny router. Konsola znowu nie chce się połączyć do normalnej sieci, a co gorsze, za każdym razem gdy odpalam konsolę muszę tworzyć sieć gościnną od nowa bo z nią też nie chce się połączyć. Kablem niestety nie podłącze. Miał ktoś podobny problem? Wszystkie inne urządzenia, telefony, laptopy, telewizor, łączą się bez problemu. Konsola z innymi routerami również, nawet przez hotspota w telefonie działa bez problemu. Tylko ten router.....

Aaa no i próbowałem połączyć się do sieci drugą konsolą PS4, po dwóch dniach zaczęło się psuć, dokładnie tak jak w mojej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ulik10 napisał:

Witam, czy ktoś łączy się konsolą z internetem przez ten router? Mianowicie mam z nim straszne problemy. Przez ostatnie pół roku mieszkałem na stancji gdzie łączyłem się przez to urządzenie, nie mogłem się połączyć z siecią, musiałem stworzyć sieć gościnną i na szczęście tym sposobem wszystko śmigało. Teraz po przeprowadzce znowu w mieszkaniu mam ten nieszczęsny router. Konsola znowu nie chce się połączyć do normalnej sieci, a co gorsze, za każdym razem gdy odpalam konsolę muszę tworzyć sieć gościnną od nowa bo z nią też nie chce się połączyć. Kablem niestety nie podłącze. Miał ktoś podobny problem? Wszystkie inne urządzenia, telefony, laptopy, telewizor, łączą się bez problemu. Konsola z innymi routerami również, nawet przez hotspota w telefonie działa bez problemu. Tylko ten router.....

Aaa no i próbowałem połączyć się do sieci drugą konsolą PS4, po dwóch dniach zaczęło się psuć, dokładnie tak jak w mojej.

 

Osobiście mam Vectrę, którą sobie chwalę ale od chwili gdy do ich routera podłączyłem swój. Tobie też tak radzę. Ten od UPC ustaw jako bridge i podepnij swój. Powinno śmigać jak ta lala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tego connect boxa i i odpukać, u mnie nie ma żadnych problemów.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Protokół masz IPv6 czy IPv4?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ze mnie żaden informatyk i się w to nie zagłębiałem, przyszli z UPC zamontować tego boxa i tyle, działa po kablu, działa po wifi. Teraz nie ma mnie w domu więc nie mam jak sprawdzić tych ustawień.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedziesz mial mozliwosc to sprawdz w ustawieniach. Jak bedzie IPv6 (a podejrzewam ze tak) zadzwon do upc dzialu technicznego i powiedz ze maja ci zmienic na IPv4.

I wlacz UPnP w ustawieniach.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak bedziesz mial mozliwosc to sprawdz w ustawieniach. Jak bedzie IPv6 (a podejrzewam ze tak) zadzwon do upc dzialu technicznego i powiedz ze maja ci zmienic na IPv4.
I wlacz UPnP w ustawieniach.
 
Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Po co miałbym cokolwiek zmieniać skoro u mnie wszystko działa?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bylo do autora tematu:P

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, dzisiaj poszperam w ustawieniach, mam nadzieję że to to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPC teraz z automatu włącza IP v6.
Trzeba dzwonić o wyłączenie.
Puszczają wtedy po sieci inny firmware do routera.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×