Skocz do zawartości
DenyPL

PS3 pika i sie restartuje

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem PS3, pobrałem youtuba odpalam go i pisze  że trzeba go zaktualizować, no to daje ok pisze czekaj przez jakieś 10 sek i konsola sie restartuje pikając przy tym 3 razy

TU NAGRANIE ZACHOWANIA MOJEJ KONSOLI!

https://www.youtube.com/watch?v=mn-nQyWUjM8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, kupiłem PS3, pobrałem youtuba odpalam go i pisze  że trzeba go zaktualizować, no to daje ok pisze czekaj przez jakieś 10 sek i konsola sie restartuje pikając przy tym 3 razy

TU NAGRANIE ZACHOWANIA MOJEJ KONSOLI!

Konsola nowa? Pewnie używana. Nie pamiętam dokładnie, ale trzy piknięcia + miganie diody zielonej to wina systemu. Jeżeli miga dioda czerwona to konsola umarła. Jeżeli miga zielona to trzeba zrobić restart. Jak to zrobić?

 

Kiedy korzystać z trybu bezpiecznego?

 

Z trybu bezpiecznego należy korzystać, gdy normalne uruchomienie systemu PlayStation 3 jest niemożliwe.

 

Jak włączyć trybu bezpiecznego?

 

Upewnij się, że wskaźnik zasilania systemu PlayStation 3 świeci stałym światłem na czerwono.Naciśnij i przytrzymaj przez dziesięć sekund przycisk zasilania systemu PlayStation 3. System wyłączy się.Zwolnij przycisk zasilania.Naciśnij i przytrzymaj przycisk zasilania przez siedem sekund. Zostaną wyemitowane dwa krótkie sygnały dźwiękowe, a na ekranie ukaże się komunikat.Naciśnij przycisk PS na kontrolerze bezprzewodowym w celu uruchomienia systemu PS3 w trybie bezpiecznym. 

 

Dalej pokaże.

 

Ok. Obejrzałem film, wyjmij kabel i poczekaj lub zrób restart jak pisałem. Mogę się mylić ale usterka jest systemowa i prosta. Dawno ps3 nie mam. Sprawdź też czy dysk jest zamocowany prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało sie coś dziwnego, odinstalowałem i zainstalowałem ponownie i pisało czekaj i sie nie wylaczyla... tylko byl jakis niebieski ekran przez chwile a tera dziala, dzieko za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×