Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

i jak Patricko? Widziałem wczoraj, że ogrywałeś tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem spoko, ale to jest po prostu dlc do 2017. Rozwój w karierze, jakaś tam ścieżka rozwoju, ale ogólnie dobrze się bawię w singlu. W online oczywiście rozpierdol całkowity, jednak mam nadzieję że online championship będzie dla normalnych ludzi, gdzie można samemu ustalać zasady. Tzn. można, ale mam nadzieję że ludzie będą mogli dołączać bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu online stwierdzam, że ta gra to szrot do kwadratu. Nie kupować pod żadnym względem! Festyn ścinania zakrętów na potęgę, wieczny minimalny lag (szczególnie przy dłuższych wyścigach), idiotyczny system karania i punktacji, a o ilości ameb umysłowych w publicznych grach nawet nie wspominam... Myślałem, że po Gran Turismo się coś ruszy, ale niestety, klientela shitmastersów pozostaje wciąż na tym samym żenującym poziomie. Goście po 8 latach nie są w stanie ogarnąć systemu kar to o czym my w ogóle rozmawiamy... O licznych małych bugach już nawet nie wspominam...

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha Codeszajsers, należy poczekać na pacz pacza pacza :D

 

ja ogrywam teraz 2017 i gra mi się wybornie. Czas 100%, si 100% i zaczynam Mclarenem, dojechanie na 4 pozycji w deszczowej Rosji było mega zastrzykiem energii :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopie.. Jak w singlu w 18? Teraz jest w promocji za 79zl. Czy 17 była lepsza? Chodzi mi tylko o single

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo, wybierasz team, jedziesz gp, wybierasz ulepszenia i tyle. Cały singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem zbyt zadowolony z tej gierki, spodziewałem się więcej, szczególnie po grze sieciowej. Cóż, ważne, że w 19 będzie Robert ;p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywam demo tej gry i mam wrazenie, że AI rozpycha się tu na całego. Jadę swoim torem po czym dostaje gonga w tył i z początku stawki spadam na koniec. I zdarza się to dość często. Bolidy sterowane przez kompa są agresywne, częściej próbują wyprzedzać, ale po trupach można powiedziec. Poziom trudności niezbyt wysoki, bo ustawione mam na 70.
Chwilowo nie mam możliwości porównania z 2017, dlatego mógłby się ktoś wypowiedzieć i porównać model jazdy w obu wersjach? Która część bardziej podeszła?
Obie gry są w promocji i jeśli model wiele się nie różni to wtedy wziąłbym 2017. Przynajmniej słupka halo nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×