Skocz do zawartości
The_Siemek

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Nie działa. Poza tym i tak trzeba robić postacie sezonowe wiec po jakims czasie znowu bedziesz od zera zaczynal ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ps4 gram czarownicą jako postać normalna. Lecę kampanię i nie wybierałem opcji sezonowej ani hardkor. Głównie zależało mi mi aby cross save umożliwił mi kontynuowanie kampanii na dwóch urządzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sezonowe postacie tez sa crossowe.. tylko chyba nie z Nintendo ;) Mam Diablo III na Mac'u i na PS4 i ta sama postac widzialem. Na Switchu jak odpalilem nie bylo niczego .... no chyba ze nowy sezon ruszyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale sezonowe postacie tez sa crossowe.. tylko chyba nie z Nintendo Mam Diablo III na Mac'u i na PS4 i ta sama postac widzialem. Na Switchu jak odpalilem nie bylo niczego .... no chyba ze nowy sezon ruszyl
Graficznie odstaje mocno wersja na NS względem Ps4? Tak jak w trybie HH wystarczy zapewne te 720p. tak na dużym ekranie widać duża różnicę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kolos28 napisał:
4 godziny temu, czacha79 napisał:
Ale sezonowe postacie tez sa crossowe.. tylko chyba nie z Nintendo emoji6.png Mam Diablo III na Mac'u i na PS4 i ta sama postac widzialem. Na Switchu jak odpalilem nie bylo niczego .... no chyba ze nowy sezon ruszyl emoji6.png

Graficznie odstaje mocno wersja na NS względem Ps4? Tak jak w trybie HH wystarczy zapewne te 720p. tak na dużym ekranie widać duża różnicę?

W sumie to nawet nie sprawdzalem na duzym ekranie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graficznie odstaje mocno wersja na NS względem Ps4? Tak jak w trybie HH wystarczy zapewne te 720p. tak na dużym ekranie widać duża różnicę?
Powiem Ci że jakoś mocno nie przyglądałem się co do grafiki. Jeśli ktoś jest uczulony na tle grafiki i parę pikseli czy fpsow robi mu różnice to pewnie będzie się krzywił. Mnie tam grafika lotto. Zagram i w kwadraty i prostokąty, mnie diablo na switchu w trybie tv wyglądało ok

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem się do D3 na NS i kurcze ta gra w HH Mode jeszcze lepiej smakuje niż na Ps4.

Jedyna wada to odwrotność przycisków i grając zarówno na Prosiaku jak i Pstryku zaczyna się mały problem. Świetna gra!

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×