Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, ponieważ turecka lira leci na pysk polecam turecki PSN + Revolut. Wtedy taki RDR 2 wychodzi 170zl, GoW ok 80, nowy TR ok 170zl.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Panowie, ponieważ turecka lira leci na pysk polecam turecki PSN + Revolut. Wtedy taki RDR 2 wychodzi 170zl, GoW ok 80, nowy TR ok 170zl.

 

Revolut przechodzi na zagranicznych sklepach PSN? :O Są jakieś rejony na których kartę odrzuca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez 

2 minuty temu, Nóżka napisał:

 

Revolut przechodzi na zagranicznych sklepach PSN? :O Są jakieś rejony na których kartę odrzuca?

 Idzie bez problemu. Przy płatności podajesz adres jaki masz na karcie Revoluta. Po 2-3 platnosciach Sony może założyć 24h blokadę na płatności na koncie. To standardowa procedura. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, malpka napisał:

Bez 

 Idzie bez problemu. Przy płatności podajesz adres jaki masz na karcie Revoluta. Po 2-3 platnosciach Sony może założyć 24h blokadę na płatności na koncie. To standardowa procedura. 

Tutaj są zabawy z IP, adres na karcie revoluta musi być turecki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zabawy z żadnym IP. Adres na Revolucie polski. Adres na koncie PSN turecki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: turecki PSN to prawdziwy skarb. Właśnie kupiłem Uncharted Lost Legacy za 38zł i GoW za 82zł. I tak, są jest Pl. Np FC5 jest za 92zł (Pl), Nioh z DLC 51zł (Pl), Elex 40zł, Prey + Dishonored 2 za 40zł, Yakuza 6 za 82zł.

Po prostu trzeba wejść tu:

https://psprices.com/region-tr/discounts/?sort=date&platform=all&page=1

 

Przelicznik: 1 lira to około 0.69zł.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: turecki PSN to prawdziwy skarb. Właśnie kupiłem Uncharted Lost Legacy za 38zł i GoW za 82zł. I tak, są jest Pl. Np FC5 jest za 92zł (Pl), Nioh z DLC 51zł (Pl), Elex 40zł, Prey + Dishonored 2 za 40zł, Yakuza 6 za 82zł.
Po prostu trzeba wejść tu:
https://psprices.com/region-tr/discounts/?sort=date&platform=all&page=1
 
Przelicznik: 1 lira to około 0.69zł.
No w końcu coś możecie cebulic na PSNie :) widać że Sony chce dorównać M$ ;)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

No w końcu coś możecie cebulic na PSNie :) widać że Sony chce dorównać M$ ;)
 

 

To nie Sony tylko Donald Trump dowalił Erdoganowi cłami w efekcie czego gospodarka turecka i lira walnęły o glebę. Teraz Turcja na PSN jest korzystniejsza niż Rosja i Brazylia razem wzięte.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w końcu coś możecie cebulic na PSNie 12_slight_smile.png widać że Sony chce dorównać M$ 10_wink.png

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


U zielonych też ceny zaczynają zjeżdżać w dół na tureckim ms store wlasnie przez to co pisze@malpka. Są juz bardzo zbliżone do Argentyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sama sytuacja była w Rosji gdy Putin najechał Ukrainę. Rubel zarył glebę a Steam założył blokadę dla kupujących spoza Rosji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie kupilem Uncharted Lost Legacy. Działa. Potwierdzam.

 

W karcie z revoluta można wpisać adres jaki się chce. Wpisałem turecki i wszystko śmiga. Myślę, że dzięki temu Sony nie założy blokady na 24h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chciałem Detroit: Become Human łyknąć, ale tam nie pokazuje języka polskiego.

Swoją drogą, wyczytałem właśnie że jeszcze bardziej opłacalnym sklepem od Tureckiego, jest Indonezja. Nie wiem tylko czy tam Revolut przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Detroit w store jest aktualnie tylko w wersji z  Heavy Rain i Beyond więc jest to stosunkowo droższa opcja niż kupno używki w pudle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, chciałem Detroit: Become Human łyknąć, ale tam nie pokazuje języka polskiego.

Swoją drogą, wyczytałem właśnie że jeszcze bardziej opłacalnym sklepem od Tureckiego, jest Indonezja. Nie wiem tylko czy tam Revolut przejdzie.

Revolut jest światowy więc powinien przejść bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie głupie ale jednak:

 

przelałem sobie na revolut tyle ile potrzebowałem na GoW i Nioh CE, obie gry chcę kupić na innych kontach. Po zakupie GoWa pobrało mi więcej niż 134LT (134LT za GoW i , 0,78 PSN) ta druga to zapewne coś ala weryfikacja karty, tak myślę (zawsze w store płaciłem kartami doładowującymi) . No i teraz brakuje mi 0,02LT na Nioha a nie chce przelać kolejnych pieniędzy ... kiedy (jesli jest tak jak myślę) mi oddadzą te grosze co bym nie był zmuszony na kolejne doładowanie ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odczekać kilka dni. Tu masz cały wątek poświęcony Revolutowi i tureckiemu PSN. Ostatnie posty są o zwrotach weryfikacji.

 

https://www.pepper.pl/promocje/preorder-red-dead-redemption-2-w-tureckim-ps-store-97603

 

Poza tym nadpłatę możesz przelać na swoje konto lub kartę. Nie musisz jej mieć na Revolucie.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, no nic skoro ludzie czekają kilka dni to przelałem te 20 dychy co by wymienić 10 groszy ...

 

Właśnie szukałem czy jest później możliwość przelania kasy, ale zapewne z powodu godziny nie znalazłem :)

 

GoW i Nioh CE zakupiony, gdyby było więcej czasu na granie to bym wziął jeszcze DS1 R i DS3 z SP.

A kupka wstydu jest i tak duża...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie GoW ląduje na pierwszym miejscu w kolejce do ogrania. Chyba wstrzymam platynowanie Horizon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, malpka napisał:

Powiem tak: turecki PSN to prawdziwy skarb. Właśnie kupiłem Uncharted Lost Legacy za 38zł i GoW za 82zł. I tak, są jest Pl. Np FC5 jest za 92zł (Pl), Nioh z DLC 51zł (Pl), Elex 40zł, Prey + Dishonored 2 za 40zł, Yakuza 6 za 82zł.

Po prostu trzeba wejść tu:

https://psprices.com/region-tr/discounts/?sort=date&platform=all&page=1

 

Przelicznik: 1 lira to około 0.69zł.

 

Tak teraz patrzę, że piszesz że GoW ma język PL. Natomiast jak wchodzę w stronę gry to naszego języka nie ma na liście:

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP9000-CUSA07410_00-00000000GODOFWAR

 

W takim wypadku może z Detroit jest podobnie? Chyba zaryzykuję i kupię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Tak teraz patrzę, że piszesz że GoW ma język PL. Natomiast jak wchodzę w stronę gry to naszego języka nie ma na liście:
https://store.playstation.com/en-tr/product/EP9000-CUSA07410_00-00000000GODOFWAR
 
W takim wypadku może z Detroit jest podobnie? Chyba zaryzykuję i kupię...

Kupiłem Uncharted Lost Legacy u Turasów i jest PL. Nie pękaj na robocie tylko kupuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1129389.jpg

Godzinę temu, Nóżka napisał:

 

Tak teraz patrzę, że piszesz że GoW ma język PL. Natomiast jak wchodzę w stronę gry to naszego języka nie ma na liście:

https://store.playstation.com/en-tr/product/EP9000-CUSA07410_00-00000000GODOFWAR

 

W takim wypadku może z Detroit jest podobnie? Chyba zaryzykuję i kupię...

 

W linku z tureckiego psn masz numer CUSA. Na polskim psn znajdź GoWa i porównaj nasz numer CUSA. Będzie ten sam. Mało tego, DLC zakupione u nich będzie działać z grami kupionymi u nas. Na wszelki wypadek wystarczy porównać CUSA.

Piszę z telefonu w pracy o dodam że sreen u góry miał być na dole. Jak widać GoW jest pl.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serce me się raduje gdy widzę jak niebiescy bracia zacnie cebulą na gierkach :)

Nie ważne czy Zieloni czy Niebiescy, łączy nas zacna cebula gejmingowa :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurłaaa tak przeglądam i coraz więcej gier bym łyknął. Monster Hunter, Far Cry 5, Strange Brigade, Spider Man, Wildlands i jeszcze by coś znalzł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×