Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest objęty, bo nie jest bankiem chociaż stara się stworzyć takie wrażenie. Tak jak pisze TeraJacek - używać z rozwagą :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Ja przelewam kasę tyle ile muszę aby zakupić grę. Czy np. w razie awarii z główną kartą poza granicami kraju. Doładowuje i wypłacam z bankomatu w walucie której obecnie potrzebuje. Do tego jest to stworzone :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można podpiąć dane swojego konta bankowego i przelewać na nie nadwyżkę z Revoluta.

Poza tym jak ktoś tak ja ja ma karty 3D Secure to nie ma obawy że ktoś je wyczyści.

I na koniec: na Turcję nie ma zdrapek w doładowaniami. Nawet gdyby byly to przewalutowanie spowodowałoby brak opłacalności zakupów.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się pochwalę, turecki psn założony, revolut zweryfikowany i kupiłem wipeouta I shadow of colossus. Dzięki panowie za wskazówki i podzielenie się wiedzą co i jak XLxD

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mial ktos problem z doladowaniem konta revolut przez karte ING visa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, starvin napisał:

Panowie mial ktos problem z doladowaniem konta revolut przez karte ING visa?

 

Co to za problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, starvin napisał:

Panowie mial ktos problem z doladowaniem konta revolut przez karte ING visa?

Może masz ustawiony dzienny limit transakcji na odległość na 0 PLN, ja też tak miałem i musiałem zmienić w ustawieniach banku, tyle, że ja mam konto w innym banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach cebulki przywiódł i mnie. Jestem w sklepie tureckim oczywiście, mam grę w koszu za 26,99 LT mam revolut'a specjalnie po to zrobionego - karta virtualna kaska 20zł przelana wpisuje dane do zakupu numer karty, adres ten co ktoś wcześniej podał a nazwisko moje. Zaraz wiadomość od revolut'a, wzięło 0,48zł za weryfikację zapewne i koniec gry już nie chce kupić komunikat:
"We've encountered an error while processing your order. Please try again later."

 

Stary się zrobiłem ;( Próbowałem drugi raz i znowu zabrało 0,48zł zaraz zabraknie kaski na grę. Wpisać swój adres podczas płatności czy ten turecki co podałem przy założeniu konta? A może mam sam wymienić złotówki na liry???

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapach cebulki przywiódł i mnie. Jestem w sklepie tureckim oczywiście, mam grę w koszu za 26,99 LT mam revolut'a specjalnie po to zrobionego - karta virtualna kaska 20zł przelana wpisuje dane do zakupu numer karty, adres ten co ktoś wcześniej podał a nazwisko moje. Zaraz wiadomość od revolut'a, wzięło 0,48zł za weryfikację zapewne i koniec gry już nie chce kupić komunikat:
"We've encountered an error while processing your order. Please try again later."
 
Stary się zrobiłem ;( Próbowałem drugi raz i znowu zabrało 0,48zł zaraz zabraknie kaski na grę. Wpisać swój adres podczas płatności czy ten turecki co podałem przy założeniu konta? A może mam sam wymienić złotówki na liry???

 

A spróbuj doładować portfel gotową kasą i sprawdź czy przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbowałem jak hacker25 napisał 30lt próbowałem doładować i po raz trzeci 0,48zł za weryfikacje poszło i nic z tego. Chyba mam już tą blokadę na 24h?

 

Ale w aplikacji mam zł nie wymieniałem na liry bo to nie o to chyba chodzi aby samemu wymieniac?

Edytowane przez Masta20PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spróbowałem jak hacker25 napisał 30lt próbowałem doładować i po raz trzeci 0,48zł za weryfikacje poszło i nic z tego. Chyba mam już tą blokadę na 24h?

Niekoniecznie, u mnie też takie błedy wyskakiwały. A doładuj więcej kasy na revoluta i sprawdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, pamiętajcie żeby robić to z poziomu konsoli, robiłem przez www i dlatego nie chciało przejść. A niby przeczytałem cały wątek...

 

Dzięki za porady i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Masta20PL napisał:

Mam, pamiętajcie żeby robić to z poziomu konsoli, robiłem przez www i dlatego nie chciało przejść. A niby przeczytałem cały wątek...

 

Dzięki za porady i pomoc.

Ja robiłem, trzy transakcje przez www i nigdy nie miałem problemu, jedynie co robiłem innego to że przed kupnem wymieniałem złotówki na liry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam, pamiętajcie żeby robić to z poziomu konsoli, robiłem przez www i dlatego nie chciało przejść. A niby przeczytałem cały wątek...
 
Dzięki za porady i pomoc.

Ło Panie, a to trzeba była tak od razu!

Smacznej cebuli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda w indonezyjskim PS Store? Próbował tam ktoś coś kupić? Rok PS Plus to koszt 350000 rupii czyli wg Revoluta 87,89zł. Jeszcze lepiej niż w Turcji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.08.2018 o 08:35, Kamillo napisał:

Może masz ustawiony dzienny limit transakcji na odległość na 0 PLN, ja też tak miałem i musiałem zmienić w ustawieniach banku, tyle, że ja mam konto w innym banku.

Nie widze takiej opcji w ing :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, leschek87 napisał:

A jak to wygląda w indonezyjskim PS Store? Próbował tam ktoś coś kupić? Rok PS Plus to koszt 350000 rupii czyli wg Revoluta 87,89zł. Jeszcze lepiej niż w Turcji :)

Przetrzyj szlaki i opowiedz jak było :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, leschek87 napisał:

A jak to wygląda w indonezyjskim PS Store? Próbował tam ktoś coś kupić? Rok PS Plus to koszt 350000 rupii czyli wg Revoluta 87,89zł. Jeszcze lepiej niż w Turcji :)

 

Niby oferta wygląda ok: Kingdome Come 120zł, preorder The Division 2 Gold 270zł. Ale już trylogia Crasha w Indonezji 146 a w Turcji ok 70zł i to w normalnej cenie. Trzeba mieć też na uwadze że gry z Indonezji na pewno nie będą Pl i pozostaje też kwestia płatności. Nie wiadomo czy Revolutem można tam płacić.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z wakacji to planuję wypróbować zakup jakiegoś preordera na Indonezyjskim PSN z kartą Revolut. Np. taki Red Dead Redemption 2 (co prawda bez PL, ale po co to komu :P) z tego co widziałem, kosztuje tam ok. 140 zł. Jeśli nikt do tego czasu nie będzie miał okazji przetestować, to dam znać czy przeszło.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak istawic konto tureckie by automatycznie sciagaly sie gry z jezykiem pl(dark souls,uncharted)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Jak istawic konto tureckie by automatycznie sciagaly sie gry z jezykiem pl(dark souls,uncharted)?

Ja nic nie ustawiałem i pl mam wszędzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×