Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, hacker25 napisał:

Lara bez dubbingu Karoliy gorczycy dla mnie nie istnieje nie mogę przełknąć Brytyjskiego akcentu camilii Luddington.

 

BTW jak moge zabezpieczyc swoje konto tureckie, by nikt nie mogł je przejąc nr telefonu niestety ma  prefix turecki a jak juz kupie kilka gier to chciabym juz chociaz z rok w nie pograc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Lara bez dubbingu Karoliy gorczycy dla mnie nie istnieje nie mogę przełknąć Brytyjskiego akcentu camilii Luddington.

 

BTW jak moge zabezpieczyc swoje konto tureckie, by nikt nie mogł je przejąc nr telefonu niestety ma  prefix turecki a jak juz kupie kilka gier to chciabym juz chociaz z rok w nie pograc.

Spokojnie, to nie konta z allegro. 

Ustaw dobre, zaawansowane hasło i najlepiej je sobie zapisz. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Lara bez dubbingu Karoliy gorczycy dla mnie nie istnieje nie mogę przełknąć Brytyjskiego akcentu camilii Luddington.

 

BTW jak moge zabezpieczyc swoje konto tureckie, by nikt nie mogł je przejąc nr telefonu niestety ma  prefix turecki a jak juz kupie kilka gier to chciabym juz chociaz z rok w nie pograc.

 

Nie podawaj nigdzie maila do konta. Zapamietaj datę urodzin przypisana do konta PSN. Zabezpiecz maila, najlepiej dwuetapowo jeśli się da. Sprawdzaj konto ile konsol na nim jest. I to wystarczy. Gdy ktoś przejmie ci konto by zresetować hasło będziesz musiał podać datę urodzin. Zresetowane hasło przyjdzie na maila. Koniec.

Edytowane przez malpka
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Lara bez dubbingu Karoliy gorczycy dla mnie nie istnieje nie mogę przełknąć Brytyjskiego akcentu camilii Luddington.

 

BTW jak moge zabezpieczyc swoje konto tureckie, by nikt nie mogł je przejąc nr telefonu niestety ma  prefix turecki a jak juz kupie kilka gier to chciabym juz chociaz z rok w nie pograc.

Ja bez problemu dodałem do dwuetapowej weryfikacji polski nr telefonu, tak samo mam z kontem US.

 

1 godzinę temu, malpka napisał:

 

Nie podawaj nigdzie maila do konta. Zapamietaj datę urodzin przypisana do konta PSN. Zabezpiecz maila, najlepiej dwuetapowo jeśli się da. Sprawdzaj konto ile konsolo na nim jest. I to wystarczy. Gdy ktoś przejmie ci konto by zresetować hasło będziesz musiał podać datę urodzin. Zresetowane hasło przyjdzie na maila. Koniec.

Ja zawsze też też robię w opcjach prywatności wszystko aby nikt nie mógł przeglądać, wysyłać wiadomości, szukać tego konta itd.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, AXA napisał:

Ja bez problemu dodałem do dwuetapowej weryfikacji polski nr telefonu, tak samo mam z kontem US.

 

Jak to się robi w sensie jaki numer kierunkowy itp itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Lara bez dubbingu Karoliy gorczycy dla mnie nie istnieje nie mogę przełknąć Brytyjskiego akcentu camilii Luddington.

 

BTW jak moge zabezpieczyc swoje konto tureckie, by nikt nie mogł je przejąc nr telefonu niestety ma  prefix turecki a jak juz kupie kilka gier to chciabym juz chociaz z rok w nie pograc.

na tureckim psn jest ta sama wersja gry, co u nas. wiec polski dubbing będzie na 100%. 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Wkrótce Sony zmieni walutę w tureckim psn na euro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, malpka napisał:

 

Jak to się robi w sensie jaki numer kierunkowy itp itd?

tam gdzie podajesz nr telefonu masz po lewej kierunkowy Turcji, rozwijasz listę i dajesz Polska +48. Wszystko działa bez problemów, tylko czasami zamula z tym sms z kodem (ale to może być wina mojego telefonu)

 

7 minut temu, Foxter napisał:

Taaaa. Wkrótce Sony zmieni walutę w tureckim psn na euro. :)

 

całkiem możliwe, że do czasu stabilizacji wprowadzą obcą walutę :)

 

Korzystajmy póki możemy ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno MS podniósł cenę RDR2 w swoim tureckim sklepie.

W sumie wszystko kupione. Został jedynie preorder na nowego TR z SP. Oby do poniedziałku nic nie zmienili.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka opcja, że jak coś kupię to cofna albo coś?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Jest taka opcja, że jak coś kupię to cofna albo coś?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk



Ale dlaczego mają "cofnąć"? To Twoje założone konto i legalnie kupiona gra z legalnego sklepu. Nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, One™ napisał:

Jest taka opcja, że jak coś kupię to cofna albo coś?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

Nie ma takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2018 o 11:40, TeraJacek napisał:

No ja też polecam.

 

Jednak...

...nie radzę tam trzymać większej ilości pieniędzy, Revolut nie jest objęty bankowym funduszem gwarancyjnym.

Ogólnie bardzo fajne rozwiązanie na kupowanie czegoś z zagranicy, czy jako rezerwowa karta przy pobycie za granicą. Kursy mają bezkonkurencyjne.

 

Musialbym sprawdzic kursy - z racji ze i tak mam wiecej gier nizli czasu na ogranie - zmiejszam ilosc kupowanych na zapas gier (a kupka i tak rosnie).

Jesli chodzi o pobyt za granica to mam karty z Alioru (kantor alior - USD, EUR, GBP) i sprawdza sie to dobrze, kursy dobre ale dealsow na Tureckim PSS raczej nie zrobie ;)

Niemniej Revoult byl mi parokrotnie polecany.

Cenna informacja ze nie nie jest objety BFG (i nie nie mam tu na mysli broni z Doom ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Musialbym sprawdzic kursy - z racji ze i tak mam wiecej gier nizli czasu na ogranie - zmiejszam ilosc kupowanych na zapas gier (a kupka i tak rosnie).

Jesli chodzi o pobyt za granica to mam karty z Alioru (kantor alior - USD, EUR, GBP) i sprawdza sie to dobrze, kursy dobre ale dealsow na Tureckim PSS raczej nie zrobie ;)

Niemniej Revoult byl mi parokrotnie polecany.

Cenna informacja ze nie nie jest objety BFG (i nie nie mam tu na mysli broni z Doom ;) )

No oczywiście, że to cenna informacja bo nie każdy o tym wie. Dlatego jak coś chcemy kupić to przelewamy dana kwotę na revoluta i kupujemy. Nikt nie karze tam trzymać pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że jeśli kupie gre na koncie tureckim,Usa to do tej gry DLC musi być zakupione w tym samym  sklepie co podstawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Czy to prawda że jeśli kupie gre na koncie tureckim,Usa to do tej gry DLC musi być zakupione w tym samym  sklepie co podstawka?

 

Sprawdzaj numery CUSA. Zdecydowana większość gier z Turcji ma takie same numery co w naszym PSS.

Temat był wałkowany we wcześniejszych postach. Poczytaj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Czy to prawda że jeśli kupie gre na koncie tureckim,Usa to do tej gry DLC musi być zakupione w tym samym  sklepie co podstawka?

Tak jak malpka pisze. Jak będzie ten sam numer CUSA to nie musi być na tym samym koncie. I przez to własnie jestem wściekły bo korci mnie dodatek do tej znienawidzonej gry Destiny 2.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas byłem zdecydowany na Pająka jednak po chamskiej zagrywce z DLC stwierdziłem że moje pieniądze zobaczą za ponad rok gdy wyjdzie wersja GotY w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego wziąłem RDR2 za 173zł. Gra na wiele godzin której cena będzie się trzymała bardzo długo. Pytanie tylko: czy czasem bonusy w postaci boostu i kasy w singlu i kasa do multi w GTA 5 nie są czasem przypisane do konta.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, wojcik_dan napisał:

Tak jak malpka pisze. Jak będzie ten sam numer CUSA to nie musi być na tym samym koncie. I przez to własnie jestem wściekły bo korci mnie dodatek do tej znienawidzonej gry Destiny 2.

Tam edycja z grą i dodatkami wychodzi za prawie tyle samo xo same dodatki.

 

55 minut temu, malpka napisał:

Przez długi czas byłem zdecydowany na Pająka jednak po chamskiej zagrywce z DLC stwierdziłem że moje pieniądze zobaczą za ponad rok gdy wyjdzie wersja GotY w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego wziąłem RDR2 za 173zł. Gra na wiele godzin której cena będzie się trzymała bardzo długo. Pytanie tylko: czy czasem bonusy w postaci boostu i kasy w singlu i kasa do multi w GTA 5 nie są czasem przypisane do konta.

Tak bonusy będą przypisane do konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.08.2018 o 10:38, malyksg86 napisał:

Piszę raz jeszcze to samo tylko w tym temacie bo w PES2019 jest cisza i może tu ktoś będzie mieć wiedzę.


Panowie orientujecie się może czy przy zakupie pesa na innym koncie (mam tu na myśli tureckie) bo cena mocno kusi to wszystkie dodatki będą dostępne na moim głównym koncie czy trzeba się obejść smakiem? Pytam bo jeszcze na PS3 kupowałem kiedyś pesa na koncie US i tam dodatki miałem aktywne tylko na tym koncie US. Może w erze PS4 się coś zmieniło w tej kwestii?


Chodzi o dodatki które są dostępne przy preorderze

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

 

jakby się ktoś jeszcze zastanawiał czy cebulić pesa to odradzam bo zostaniecie z gołą wersją tak jak ja, niestety ale wszystkie dlc są przypisane do konta na którym gra została kupiona.

 

ps. nie  chce ktoś odsprzedać kodu na dodatkową zawartość w pes 2019? :(((((

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

Przez długi czas byłem zdecydowany na Pająka jednak po chamskiej zagrywce z DLC stwierdziłem że moje pieniądze zobaczą za ponad rok gdy wyjdzie wersja GotY w bardzo atrakcyjnej cenie. Dlatego wziąłem RDR2 za 173zł. Gra na wiele godzin której cena będzie się trzymała bardzo długo. Pytanie tylko: czy czasem bonusy w postaci boostu i kasy w singlu i kasa do multi w GTA 5 nie są czasem przypisane do konta.

No to ciekawe. Bo np: Far Cry 5 wersja gold wszystko działa, FFXV edycja Royal też wszystkie dodatki działają. Ciekawe od czego to zależy. Oczywiście powyższe gry kupione na Tureckim ale gram na swoim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malyksg86 napisał:

 

jakby się ktoś jeszcze zastanawiał czy cebulić pesa to odradzam bo zostaniecie z gołą wersją tak jak ja, niestety ale wszystkie dlc są przypisane do konta na którym gra została kupiona.

 

ps. nie  chce ktoś odsprzedać kodu na dodatkową zawartość w pes 2019? :(((((

chodzi o tego typu dodatki?

• David Beckham 2018
• Philippe Coutinho 10 match loan
• Premium Agent (3 Players) x 20 weeks
• 3 Player Contracts x 20 weeks

 

No bo to jasne że będzie przypisane do konta, wszelkie takie bonusy. Inaczej byłby machlojki, gracze kupowali większe wersje i na xxx kontach by opylali na rynku karty piłkarzy itd. Tak samo jak masz preorder RDR 2, 500.000$ do GTA Online dostaniesz tylko na tym koncie co kupiłeś grę... tak samo bonusy do postaci online.

 

8 minut temu, wojcik_dan napisał:

No to ciekawe. Bo np: Far Cry 5 wersja gold wszystko działa, FFXV edycja Royal też wszystkie dodatki działają. Ciekawe od czego to zależy. Oczywiście powyższe gry kupione na Tureckim ale gram na swoim.

Bo mówisz o dlc, dodatki "fizyczne" w postaci misji do story mode,  ale bonusy do online, wszelkie boosty działać nie będą.

 

tak samo jakbyś kupił FIFA Points to dostaniesz je na koncie na którym kupiłeś, tak samo złota to World of Tanks itd.

Edytowane przez AXA
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi wytłumaczyc czemu gry z   kont innych krajów gdzie już przy rejestracji jest tylko do wybrania  zrozumiały język angielski, ściągane są z językiem polskim? Czy to ma związek z tym że PL konto jest ustawiona jako podstawowe i przypisane do konsoli  a tamto nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×