Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, One™ napisał:

Jeżeli gra ma język polski to będzie język polski.

wiem to, ale pytanie jest Czemu skoro konto na ktorym gra jest przypisana ma jezyk do wyboruu albo turecki albo angielski i wszystie opcjie w ps4 tez sa po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem to, ale pytanie jest Czemu skoro konto na ktorym gra jest przypisana ma jezyk do wyboruu albo turecki albo angielski i wszystie opcjie w ps4 tez sa po angielsku?

Widze, że masz zapędy detektywistyczne, ale na serio wszystkich odpowiedzi nie znamy! Polecam support sony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam właśnie Jordan Maxwell-Astro theology i te pytania pewnie stąd! no ale jak nikt niewie niedociekam więcej!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo mówisz o dlc, dodatki "fizyczne" w postaci misji do story mode,  ale bonusy do online, wszelkie boosty działać nie będą.
 
tak samo jakbyś kupił FIFA Points to dostaniesz je na koncie na którym kupiłeś, tak samo złota to World of Tanks itd.
Tak o te dodatki chodzi, oczywiście nie pomyśl sobie, że mam Ci to za złe czy coś jak mi wtedy odpowiadales.

Ale w sumie dlaczego te dodatki miałyby nie przejść, w końcu na swoim koncie odpalam grę o nazwie PES 2019 pre-order więc liczyłem że jednak to będzie no cóż, jest takie mądre przysłowie "chytry dwa razy traci" szkoda, chcialem sobie pomóc bo czas na grę mam tylko w weekendy i se pomogłem :/

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, malyksg86 napisał:

Tak o te dodatki chodzi, oczywiście nie pomyśl sobie, że mam Ci to za złe czy coś jak mi wtedy odpowiadales.

Ale w sumie dlaczego te dodatki miałyby nie przejść, w końcu na swoim koncie odpalam grę o nazwie PES 2019 pre-order więc liczyłem że jednak to będzie no cóż, jest takie mądre przysłowie "chytry dwa razy traci" szkoda, chcialem sobie pomóc bo czas na grę mam tylko w weekendy i se pomogłem :/

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
 

Niestety boosty są do konta, jedynie co możesz zrobić, to odpalić grę na tym koncie, spieniężyć to i przelać na swoje, bo to chyba coś na wzór ultimate team z fify?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niestety boosty są do konta, jedynie co możesz zrobić, to odpalić grę na tym koncie, spieniężyć to i przelać na swoje, bo to chyba coś na wzór ultimate team z fify?
No tak to nie działa, trudno. Nauczka na przyszłość dla mnie i dla innych użytkowników. Może mi się gdzieś uda wyrwać sam kod...

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, PS4-wioskaGuy napisał:

A mozecie mi wytłumaczyc czemu gry z   kont innych krajów gdzie już przy rejestracji jest tylko do wybrania  zrozumiały język angielski, ściągane są z językiem polskim? Czy to ma związek z tym że PL konto jest ustawiona jako podstawowe i przypisane do konsoli  a tamto nie?

Ma to związek z tym jaki masz język w konsoli ustawiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, hacker25 napisał:

Rdr 2 za 160zł u Turasów. Coś czuje, że to eldorado się niebawem skończy...

 

 

Zapłaciłem 168zl z groszami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, malpka napisał:

 

Zapłaciłem 168zl z groszami.

brać cyfrówkę jeszcze od ciapaków wstyd .. Woke przeplacic ale mieć pudełko podpisane nie ślaczkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Malakay napisał:

brać cyfrówkę jeszcze od ciapaków wstyd .. Woke przeplacic ale mieć pudełko podpisane nie ślaczkami ;)

 

Jakie ślaczki. To wersja z napisami Pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, malpka napisał:

 

Jakie ślaczki. To wersja z napisami Pl.

Na pudełku mistrzu "

Kırmızı ölü kurtuluş 2" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież on nie będzie miał pudełka, więc więc żadnych dziwnych napisów nie zobaczy. Taka cena za cyfrówkę jest spoko, akurat RDR2 będzie trzymać cenę mocno, zarówno w cyfrze, jak i w pudle. Sam zamówiłem już dawno pudełko ze steelbook'iem, ale gdyby nie to, już bym pewnie siedział na tureckim PSN.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem się pobawić tym Revolutem i tureckim PSN. Widzę, że promocje mamy wspólne, to co u nas, to i tam. Wziąłem sobie Dark Souls 3, wyszło 37zł, całkiem najs. Zadziałał komuś zakup z poziomu konsoli? U mnie nie zatrybiło, dopiero na kompie poszło bez problemu. Szkoda, że taka sytuacja pewnie długo się nie utrzyma, bo podczas takiego black friday to byłoby eldorado :axk28y:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłem się pobawić tym Revolutem i tureckim PSN. Widzę, że promocje mamy wspólne, to co u nas, to i tam. Wziąłem sobie Dark Souls 3, wyszło 37zł, całkiem najs. Zadziałał komuś zakup z poziomu konsoli? U mnie nie zatrybiło, dopiero na kompie poszło bez problemu. Szkoda, że taka sytuacja pewnie długo się nie utrzyma, bo podczas takiego black friday to byłoby eldorado :axk28y:

Większość osób tutaj kupuje z poziomu konsoli.

Witaj cebulowy bracie
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś dodatki do Destiny 2 na tureckim koncie ?? Są po polsku i działają bez problemu z wersją PL z PS+ ?? Bo cena 36 zł za dwa dodatki kusi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rad840 napisał:

Kupował ktoś dodatki do Destiny 2 na tureckim koncie ?? Są po polsku i działają bez problemu z wersją PL z PS+ ?? Bo cena 36 zł za dwa dodatki kusi...

Mają takiego samego CUSA jak byś kupował na polskim więc powinno chodzić bez problemu z grą kupioną na Twoim koncie natomiast czy z wersją z plusa to już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś interesuje, udało mi się stworzyć konto na Indonezję oraz podpiąć do niego kartę Revolut (podczas podawania adresu, wpisałem normalnie swój polski adres i zmieniłem tylko post code na indonezyjski).

 

Problem w tym, że Revolut jakoś dziwnie przelicza walutę z PLN na IDR (Rupia Indonezyjska). W zakładce kursy pokazuje się informacja, że 1 IDR to rzekomo 0,0002 PLN.

W takim przypadku takie RDR 2 ktore na PSN IND jest po 740,000 IDR, powinno kosztować ok. 148 PLN.

 

Z kolei już w konwerterze walut zauważyć można, że 140 PLN daje nam znacznie mniej IDR.

Żeby otrzymać kwotę wystarczającą do kupienia RDR 2, trzeba wydać 184 zł.

 

Nie wiem co jest powodem takiej różnicy w wyświetlanym kursie, a faktycznym przeliczaniu waluty, ale powoduje to że przynajmniej tymczasowo, chyba bardziej opłaca się pozostać w kebabowym raju.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nóżka napisał:

Problem w tym, że Revolut jakoś dziwnie przelicza walutę z PLN na IDR (Rupia Indonezyjska). W zakładce kursy pokazuje się informacja, że 1 IDR to rzekomo 0,0002 PLN.

W takim przypadku takie RDR 2 ktore na PSN IND jest po 740,000 IDR, powinno kosztować ok. 148 PLN.

 

Z kolei już w konwerterze walut zauważyć można, że 140 PLN daje nam znacznie mniej IDR.

Żeby otrzymać kwotę wystarczającą do kupienia RDR 2, trzeba wydać 184 zł.

 

No bo w pierwszym wypadku sprawdzasz kurs sprzedaży, a w drugim kurs kupna waluty, oczywiste jest że cena kupna przez ciebie waluty będzię większa niż sprzedaży. Jak widze u siebie 1 zł to ok. 4 020 rupi (740 000/4020 = 184zł)

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, AXA napisał:

 

No bo w pierwszym wypadku sprawdzasz kurs sprzedaży, a w drugim kurs kupna waluty, oczywiste jest że cena kupna przez ciebie waluty będzię większa niż sprzedaży. Jak widze u siebie 1 zł to ok. 4 020 rupi (740 000/4020 = 184zł)

 

Ok, może nie byłem dokładny w swoim poście, bo pisałem z pracy i musiałem napisać go szybko. Wiem, że kurs sprzedaży będzie wyższy, ale korzystałem już z przewalutowania przez Revolut na euro, dolary, funty i liry tureckie, i w żadnym przypadku różnica pomiędzy kursem kupna i sprzedaży nie była aż tak duża jak w przypadku rupii indonezyjskiej. Stąd po prostu moje zdziwienie.

 

W każdym razie Turcja na chwilę obecną rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crash i Assetto Corsa (z dodatkami) wychodzą po 60zł, do tego Persona 5 Ultimate bodajże za 74, to tyle z ciekawszych okazji, niestety słaba cebulka tym razem :frog:

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bartek_Red napisał:

Crash i Assetto Corsa (z dodatkami) wychodzą po 60zł, do tego Persona 5 Ultimate bodajże za 74, to tyle z ciekawszych okazji, niestety słaba cebulka tym razem :frog:

No letniej nie dorówna aktualnie nic

 

ale masz Life Is Strange: Before The Storm za 18zł, Gran Tursimo Sport za 48zł

 

każdy coś tam dla siebie znajdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Nóżka napisał:

Jeśli kogoś interesuje, udało mi się stworzyć konto na Indonezję oraz podpiąć do niego kartę Revolut (podczas podawania adresu, wpisałem normalnie swój polski adres i zmieniłem tylko post code na indonezyjski).

 

Problem w tym, że Revolut jakoś dziwnie przelicza walutę z PLN na IDR (Rupia Indonezyjska). W zakładce kursy pokazuje się informacja, że 1 IDR to rzekomo 0,0002 PLN.

W takim przypadku takie RDR 2 ktore na PSN IND jest po 740,000 IDR, powinno kosztować ok. 148 PLN.

 

Z kolei już w konwerterze walut zauważyć można, że 140 PLN daje nam znacznie mniej IDR.

Żeby otrzymać kwotę wystarczającą do kupienia RDR 2, trzeba wydać 184 zł.

 

Nie wiem co jest powodem takiej różnicy w wyświetlanym kursie, a faktycznym przeliczaniu waluty, ale powoduje to że przynajmniej tymczasowo, chyba bardziej opłaca się pozostać w kebabowym raju.

 

Revolut pokazuje kurs tylko do czterech miejsc po przecinku... Faktyczny kurs rupii indonezyjskiej wg Google to 1 IDR = 0,000250457927 PLN, czyli 740 000 IDR to 185,33 PLN. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×