Skocz do zawartości
pablos_83

Raje cenowe : Turcja , Argentyna itp

Rekomendowane odpowiedzi

A po co chcesz zmieniać karty? Podpinasz kartę pod tureckie konto, kupujesz grę, odpinasz kartę, ogrywasz grę, sprzedajesz konto. Na nowym koncie podpinasz taką samą kartę i powtarzasz proceder.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Bartek_Red napisał:

A po co chcesz zmieniać karty? Podpinasz kartę pod tureckie konto, kupujesz grę, odpinasz kartę, ogrywasz grę, sprzedajesz konto. Na nowym koncie podpinasz taką samą kartę i powtarzasz proceder.

Dokładnie tak. Po zakupie usuwasz kartę z konta i po sprawie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem, dzięki wielkie. A co myślicie o bezpieczeństwie tej usługi tzn. Revolut podajemy zdjęcia dokumentów numer konta karty cvc w sensie czy nikt nam nie wyczyści konta albo kredytu nie weźmie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było to już poruszane. Poczytaj na innych portalach. Revolut nie działa od wczoraj mnóstwo ludzi z niego korzysta. Najlepiej trzymaj tam tylko tyle pieniędzy ile potrzebujesz do danej transakcji i już. Generalnie Revolut stara się o status banku, więc może nie będzie to kolejny Amber Gold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

Wracając do tematu, to jako że jestem po wypłacie to póki jeszcze Turecki raj funkcjonuje, chyba zakupię sobie nowego TR'a i do tego pre-order Kingdom Hearts 3 w tej wersji Full, która daje nam już teraz dostęp do wszystkich poprzednich tytułów z serii KH jakie wyszły na PS4. (Zawsze chciałem tą serię nadrobić, a teraz jest ku temu okazja, w dodatku niedrogim kosztem).

 

Że ja tego wydania KH nie zauważyłem. Ile to cudo kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, malpka napisał:

 

Że ja tego wydania KH nie zauważyłem. Ile to cudo kosztuje?

 

Łącznie 329 TL , co daje ok 187 zł. Niby dużo ale w tej cenie poza Kingdom Hearts III w styczniu, dostajesz już teraz wszystkie 3 HD remixy (1.5 , 2.5 i 2.8 prolog), także jeśli ktoś lubi ta serię to uważam że warto.

 

Tak samo czaję się na pre-order odnowionego resident evil 2, bo też w przystępnej cenie, ale to może w przyszłym miesiącu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze zakupy:

 

Dead Cells 35zł :banderas:

No Man's Sky 43zł

Diablo 3 dodatek Rise of the Necromancer 22zł

 

Dead Cells w takiej cenie polecam serdecznie, tej gry nie trzeba jakoś specjalnie rekomendować, a w tej cenie to jest kradzież :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też nowa promocja że kup 2 wybrane produkty a dostaniesz 70% zniżki. Gry które są objęte promocją nie są najlepsze ale Dishonored 2 + samodzielny dodatek Death of the Outsider za trochę ponad 30 zł jest dobrą opcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, wojcik_dan napisał:

Ktoś może podpowie jakie języki może mieć Black Ops 4 u kebabów. Cusa jest 12443 a u Nas 12447.

 

Obstawiam, że angielski i francuski. Podobnie jest z COD WWII i Infinite Warfare.

PL = CUSA 08634

TR = CUSA 08630

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak szybko doladowac konto revolut,nie posiadajac zadnej karty bankomatowej? wczesniej wplacalem bezposrednio na konto  w UK ale jakies myki z kilkukrotnym przewalutowaniem  mnie troche odstraszaja oraz czas oczekiwania czylii  3 dni.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Panowie jak szybko doladowac konto revolut,nie posiadajac zadnej karty bankomatowej? wczesniej wplacalem bezposrednio na konto  w UK ale jakies myki z kilkukrotnym przewalutowaniem  mnie troche odstraszaja oraz czas oczekiwania czylii  3 dni.

 

Bez karty to tylko przelew a więc nie szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, malpka napisał:

Plus prowizja za przelew międzynarodowy. 

W UE prowizje zniesli. 

Chyba ze revoult dziala inaczej. 

Przelewam ze Szwecji do PL i w druga strone zawsze wszystko dziala bez prowizji.

Ew. roznice kursowe ale to akurat tez obchodze. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MagEllan napisał:

W UE prowizje zniesli. 

Chyba ze revoult dziala inaczej. 

Przelewam ze Szwecji do PL i w druga strone zawsze wszystko dziala bez prowizji.

Ew. roznice kursowe ale to akurat tez obchodze. 

 

 

Znajomy wpadł na genialny pomysł i zrobił przelew. Zapłacił 10zł extra za przelew międzynarodowy. Na szczęście udało mu się go anulować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Znajomy wpadł na genialny pomysł i zrobił przelew. Zapłacił 10zł extra za przelew międzynarodowy. Na szczęście udało mu się go anulować.
Ale piszesz o revoult jak zakładam? Widać mogą mieć inne zasady niż banki lub banki mają prowizje przy takich przelewach.

Wysłane z mojego Lenovo YB1-X90L przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś planuje jakieś preordery z tureckiego psstore to niech się pośpieszy.Nowe gry jak Ace Combat mają już ceny jak u nas.Część starych została podniesiona - Spyro,Resident Evil 2,części jeszcze nie zmienili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, gandi77 napisał:

Jeśli ktoś planuje jakieś preordery z tureckiego psstore to niech się pośpieszy.Nowe gry jak Ace Combat mają już ceny jak u nas.Część starych została podniesiona - Spyro,Resident Evil 2,części jeszcze nie zmienili.

 

Fakt.

 

https://psprices.com/region-tr/game/2439113/sekirotm-shadows-die-twice

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A miałem brać Black ops 4.Podnieśli z 229 tez na 469.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i skończył się raj... Resident Evil 2 już też podnieśli do takiej ceny, że to żadna promocja. A chciałem ją jeszcze kupić. :/

 

Przynajmniej na RDR 2 i Kingdom Hearts 3 zdążyłem się załapać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie w kieszeni zostało mi minum 1.3k zl. Za Pająka, TR i RDR 2 jestem do przodu 500zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Traws napisał:

srogo się żeś nachapał :D

 

Autentycznie wyczyścilem wszystkie karty ale warto było. Na samym letnim promo zaoszczędzilem 800zl. Kupiłem wszystko co chciałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że chyba w tym momencie znowu najlepszym najtańszym sklepem jest Indonezja, ale to już nie to samo...

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×