Skocz do zawartości
bany®

Tidal HiFi - FLAC 1411kbps --> Heos

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktoś czy muzyka z konta Tidal HiFi puszczana z apki Heos (android) na amplituner kina domowego jest odtwarzana w bezstratnym formacie FLAC?

btw. na allegro można kupić konto Tidal HiFi w przystępnej cenie


@TeraJacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, możesz jeszcze puścić w jakości Master, ale na razie tylko z aplikacji na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bany® korzystałeś z tych tidali i spotify z allegro? Na jakiej zasadzie to działa? Masz swoje konto czy dostajesz  dane do jakiegoś konta które dzielisz z jakimś typem? I jak jest z przedłużaniem ważności. Tam piszą o jakiś kuponach co 60 dni. Tzn dostajesz jakiś kod? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziąłem chyba na 180 dni za 9zł. Dostajesz login(adres email) i haslo na 90dni. Po 90dniach wysyłają kolejny login i hasło na nastepne 90dni. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa. Czy konta są dzielone czy nie. W aukcji było napisane że "konto na własność". Raczej nie powinno być problemu żeby stworzyć playliste i dodać ją do ulubionych na kolejnym koncie.

Z tym że ja słucham muzyki prawie tylko w domu. Apki tidala nawet jeszcze nie instalowałem bo wszystko idzie przez Heos

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2018 o 09:48, bany® napisał:

wziąłem chyba na 180 dni za 9zł. Dostajesz login(adres email) i haslo na 90dni. Po 90dniach wysyłają kolejny login i hasło na nastepne 90dni. Nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie to działa. Czy konta są dzielone czy nie. W aukcji było napisane że "konto na własność". Raczej nie powinno być problemu żeby stworzyć playliste i dodać ją do ulubionych na kolejnym koncie.

Z tym że ja słucham muzyki prawie tylko w domu. Apki tidala nawet jeszcze nie instalowałem bo wszystko idzie przez Heos

 

Fajna sprawa tylko, co 3 miesiące masz nowe konto.  Czyli automatycznie wszystkie playlisty itp idą w pi... :siara:

Nie wiem czy jest jakiś łatwy sposób przeniesienia playlist pomiędzy kontami. Bo jeżeli się nie da to działa to wtedy podobnie jak  darmowy plus na 14dni i zakładanie co dwa tygodnie nowego konta. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie tidal kosztuje 19.90 albo 39 zyla za wersje z flac. Bany, skończyło ci się źródełko u teścia?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×