Jump to content
Sign in to follow this  
DaraS

SCUM

Recommended Posts

Ktoś coś? Jak wrażenia? Oglądałem chwilę na twitch i wygląda na całkiem spoko zabawę.

images.jpg

eventy typu tdm wyglądaja spoko (pomijając lagi i spory desync) ale poza tym to wieje nudą no bo co tam można robić? Mapa bycza, pojazdów brak, w zasadzie tylko jesz, lootujesz i srasz, czasem jakis zombiak sie napatoczy

Edited by bany®

tak jak patrzę na te polskie strumyki to chwalą grę, rzeczywiście jak na razie to głownie wszyscy lootują :/

kupiłem gre za 25zł na allegro także dużej straty nie będzie w razie czego :LUL:

gra się zdecydowanie ciekawiej niż ogląda no ale oczywiście nie samemu. Wczoraj zrobiliśmy ognisko w lesie w nocy i chcieliśmy ugotować zupe ale kolega garnek gdzieś zgubił w miasteczku obok. Spotkaliśmy przypadkowych typów i pomagali nam szukać tego garnka. Koniec końców musieliśmy się uraczyć krakersami i tuńczykiem z puszki :30vm3cw:

jeszcze dodam, że nigdy wcześniej nie grałem w takie gry survivalowe i na pewno jest to coś innego. Dobrze jest się trzymać jakiegoś planu i w kooperacji z fajną ekipą można miło spędzić czas, który mija szybko wbrew pozorom.  Postęp się zachowuje po ponownym odpaleniu gierki

Edited by bany®