Skocz do zawartości
DaraS

SCUM

Rekomendowane odpowiedzi



Ktoś coś? Jak wrażenia? Oglądałem chwilę na twitch i wygląda na całkiem spoko zabawę.

 

images.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eventy typu tdm wyglądaja spoko (pomijając lagi i spory desync) ale poza tym to wieje nudą no bo co tam można robić? Mapa bycza, pojazdów brak, w zasadzie tylko jesz, lootujesz i srasz, czasem jakis zombiak sie napatoczy

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak patrzę na te polskie strumyki to chwalą grę, rzeczywiście jak na razie to głownie wszyscy lootują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem gre za 25zł na allegro także dużej straty nie będzie w razie czego :LUL:

gra się zdecydowanie ciekawiej niż ogląda no ale oczywiście nie samemu. Wczoraj zrobiliśmy ognisko w lesie w nocy i chcieliśmy ugotować zupe ale kolega garnek gdzieś zgubił w miasteczku obok. Spotkaliśmy przypadkowych typów i pomagali nam szukać tego garnka. Koniec końców musieliśmy się uraczyć krakersami i tuńczykiem z puszki :30vm3cw:

jeszcze dodam, że nigdy wcześniej nie grałem w takie gry survivalowe i na pewno jest to coś innego. Dobrze jest się trzymać jakiegoś planu i w kooperacji z fajną ekipą można miło spędzić czas, który mija szybko wbrew pozorom.  Postęp się zachowuje po ponownym odpaleniu gierki

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×