Skocz do zawartości
helganin

V-Rally 4

Rekomendowane odpowiedzi

V-Rally-4-release-REVEALED-Off-road-raci

 

Po 16 latach ktoś zorientował się że ma prawa do marki i dał do zrobienia grę ludziom od WRC7, to wyjaśnia już wszystko. Gra będzie max średnia. Nie wiem po co niszczyć fajne wspomnienia o tej grze. Na YT są już filmiki z gry i opinie. Model jazdy to podobno tragedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobili VRally bo podobno Codemasters kupił prawa do wrc, ale ile w tym prawdy... Zresztą gra od tego studia to maksimum 6/10, a to i tak w porywach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat

TheSixthAxis

 

Lacking the precision required to tantalize the more serious racing fan, but perhaps too much of a challenge for many, V-Rally 4 is packed to the brim with nice ideas and potential, but just as many annoyances. Sadly, in this competitive marketplace, it is stuck in a ditch. The strange layout of the career mode and iffy handling model do their very best to put a downer on things

@helganin Ja wiem ze Ty bierzesz prawie kazda gre z samochodami. I masz wysoki poziom toleracji oraz potrafisz odnalezc fun tam gdzie inni go nie odnajduja.

Ale ja bym poczekal choc na wiecej recek.

 

Ja akurat pod tym wzgledem jestem twoim przeciwienstwem wezme gre jesli mi siadzie to pewnie beda z nia gral az kompletnie fun mi sie skonczy, przerwa i moze wroce a moze nie.

Nie mam cisnienia na kolejne produkcje.

Owszem jak sie trafi cos za grosze to sprawdze - jak pewnie niedlugo NFS Payback (z Access) ale tak to mam pCARS do torow, Dirt Rally jesli chodzi o rajdy (pogralem wczoraj gra mna pomiata ale z kazdym przejechanym km widac postepy i to cieszy), oraz FH3 + dodatki z otwarta bardziej mapa i modelem jazdy arcade++

 

Do filmikow zaraz zasiade. Dziwi troche reaktywacja starej marki, a takze wiadomo ze to studio nie porywa jesli chodzi o gry.

 

Co do licencji - szczerze moze ja jakis inny jestem ale skupiam sie na jezdzie i funie z jazdy, owszem wozy licencjonowane to mus, ale juz zespoly, nazwiska, znaczek na okladce? Meh, mnie to nie interesuje, moge byc bezimiennym kierowca posrodku innych randomowych nazwisk jak w DR a i tak bawie sie swietnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos gra na PS4 i szuka kompana do wbicia trofek po 25 wyscigow plus 200 eventow to zapraszam,PSN Reeesio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę chyba w grudniu i tak leży :) wczoraj trochę pograłem i przyznam że całkiem niezła.

Model jazdy jest bardzo przyjemny. Bardzo ładnie zrobione krajobrazy, jest na czym oko zawiesić.

Ma swój klimat, trasy trochę szersze niż u konkurencji (Dirt 4, WRC7) ale bardzo klimatyczne.

Kampania też fajnie wykonana. Spodziewałem się klapy dlatego długo czekałem aby ograć grę a tu miłe zaskoczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubisz rajdówki to polecam Dirt Rally 2.0
Świetna gra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×