Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation Classic

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, danken000 napisał:

Kto chciał ten już dawno ograł. Nie widzę większego sensu w wydawaniu czegoś takiego.

Ty pewnie ograłeś, więc nie widzisz sensu. A są tacy pewnie co nie ograli i mogą kupić swoim dzieciom, kolekcjonerzy na to również się znajdą. Ja nie uważam aby był to nie potrzebny produkt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy wydaje się dla latwej kasy. Nintendo wymyśliło i retromini konsolki to osobny segment rynku. Jest atari, sega i kilka innych. Może wyjdzie mini Pegasus 9999in 1 a nie jakieś marne 20 pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, hacker25 napisał:

Ty pewnie ograłeś, więc nie widzisz sensu. A są tacy pewnie co nie ograli i mogą kupić swoim dzieciom, kolekcjonerzy na to również się znajdą. Ja nie uważam aby był to nie potrzebny produkt. 

Jak chcesz coś kupić dzieciom to kup im PSP czy jakąś inną Vitę. Wyjdzie taniej, emulować możesz więcej niż 20 gier, a masz też i nowsze tytuły, które pewnie i tak im się bardziej spodobają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PSS takie FF7 jest za grosze a odpali je każda PS3 podpięta do Full HD na HDMI. Bezprzewodowy pan dołączony jest do każdej konsoli plus piksele wielkości płytek podłogowych.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Panowie, ja mówię o ludziach, którzy nie są tak rozeznani jak my. Zobaczą classica i kupią bo im się przypomną lata młodości. Tacy ludzie nie myślą o tym że można coś emulować przez ps3 po hdmi z kablem na xboxa na 4k przez toster ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!11!111oneoneoneone111!!1

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala, dobra hipokryzja.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś premiera. Czy ktokolwiek się tym jara? Twitterowi celebryci i inni promkobiorcy dostali gratis i chyba tylko oni z musu wrzucają foteczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pieca z tym gunwem... Chciałbym grać w stare szroty to bym emulator na kompie odpalił i nielegalnie pobrał cygana. Brak GT czy Wipeout to porażka. Lepiej dać jakieś toczenie kulki XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to co Sony odjebao to aż się w głowie nie mieści. Muza, grafa i inne rzeczy wyglądają gorzej niż w oryginalnym, starym PlayStation :FailFish:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne są sentymenty, ale lepiej smakują jak ma się je zachowane w pamięci. Odświeżanie często nie wychodzi na zdrowie i można się rozczarować po latach.

A jak ktoś nie zna, to nie sądzę, żeby teraz chciał w te gry grać. Były świetne, ale lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam z 20 konsol , i czasami jak człowieka najdzie to Panie :)

 

 

Tylko właśnie tu musi być natywne urządzonko , już nawet nie wchodzę w kable czy pal/NTSC ale sypiący się dzwiek dla mnie dyskwalifikacja z miejsca , na Vicie np . ja tam nie mogę grać w Mame  czy Snesa przez te rwane nuty .

 

 

Ale no ogólnie to dno , na rocznicę takie gówno ech PSX zasługuje na więcej .

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie popisali sie. Mnie retro granie nie przekonuje. 

Zreszta bylem za dzieciaka PeCetowcem i jak mnie najdzie to DosBox a takze mase tytulow mozna odpalic prosto z przegladarki... 

Ale wydawac cos co niedomaga za taka kase? 

I to jeszcze nie probowac robic tego na wlasnym systemie tylko korzystac z ogolnodostepnego emulatora? 

nie wiem moze to ja jestem stary zrzeda i mimo ze nie mam problemu z ogrywaniem gier co maja po 10lat i wracam do tych z poprzedniej generacji to jednak takie cos napisze politycznie poprawnie jest nie dla mnie. 

 

@Sithmanzalezy o jakiej nostalgii mowimy bo tez uwazam ze lepiej kultowe/legendarne tytuly jako takie zapamietac nizli wrocic do nich po 20latach (czasami z okladem) i troche sie rozczarowac (pierwszy TR, duke nukem 3d w moim wypadku - i nie chodzi zawsze o grafe czasem sterowanie czasem kombo tych 2). Ale zauwazam ze w ciagu ostaniej dekady cos jakby zwolnilo wiele gier sie ujednolicilo i tak dead space 1 nawet na konsoli daje rade (na PC z max detalami i w 60fps to juz inna bajka), gry sprzed 5ciu lat dalej wygladaja dobrze owszem moze nie maja uber cieni i ambient occlusion i innych wodo-wytryskow dla masturbatorow graficznych ale dalej moga dawac fun (np. taki niedoceniony dosc mocno Spec Ops The Line). Taki Wiesiek 3 przez jeszcze pare ladnych lat bedzie starzal sie z gracja... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retro bierze się z całym dobrodziejstwem inwentarza .

 

Przykład z innej beczki , wyszedł kilka dni temu Escape from New York 1981 Carpenter wiadomo Snejk . I serio dochodzimy do momentu kiedy ja już nie wiem jakbym mógł komuś młodemu polecić dzieło mistrza ( bardzo lubię tego reżysera ) no bo razi dosłownie wszystko od rekwizytów technologicznych po chamsko widoczne makiety czy wręcz namalowane na płachcie tło NYC w 4k . No ale film znam mam w kilku wersjach i dla mnie generalnie nie ma problemu , aczkolwiek lekki szok był jak kurtyna opadła w nowej wersji . 


Obowiązkiem Sony było żeby dźwięk się nie sypał i było 60 klatek w takim Tekkenie cała reszta to indywidualne podejście , wstyd na maksa imo ta konsola byla kultowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie najdzie ochota retrogranie to na promocji można siebie kupić gierkę z psx w store za 4-8 zl i odpalić np na vicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danielski_82

ale widziales matierial od DF, masz tez AHRN ktory mowi w podobnym tonie. Jesli najdzie ochota na retro to opcji jest wiele od PSP, PSP GO, PS VITA do PS3 na ktorym mozna kupic cyfrowo czesc klasykow.

Wiec poza moze paroma grami ktore oferuje ta konsolka to wiecej i taniej mozesz miec stosujac alternatywne w pelni legalne metody z uzyciem innego sprzetu od sony.

 

Jak pisalem to co wydali jest nie dla mnie, a to ze technicznie konsolka niedomaga to wstyd.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby było zabawnej, nie dość że użyli darmowego emulatora wersji przeznaczonej dla jednopłytkowców to podpinając klawiaturę na USB i wciskając Escape, masz menu emulatora którego nigdy nie mieliśmy zobaczyć.
...o kolejnych 36 tytułach które zostały w kodzie a ich nie użyli już nie wspomnę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet zasilacza nie ma podobno w zestawie...

 

PS.

Gdyby wrzucili rzeczywiście te gry, które zostały ukryte w tym pliku, to ta konsola byłaby warta swojej ceny, a tak? Gówienko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nawet zasilacza nie ma podobno w zestawie...
 
PS.
Gdyby wrzucili rzeczywiście te gry, które zostały ukryte w tym pliku, to ta konsola byłaby warta swojej ceny, a tak? Gówienko
Micro USB.
...przecież wszyscy macie telefony?

Szczerze? Może ja porty USB w TV lub ładowarki mam zajęte?
Tempe hcuye!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Patricko napisał:

Nawet zasilacza nie ma podobno w zestawie...

 

PS.

Gdyby wrzucili rzeczywiście te gry, które zostały ukryte w tym pliku, to ta konsola byłaby warta swojej ceny, a tak? Gówienko

 

@SephiroT ale trzeba uwazac do czego sie ten kabelek podlacza bo juz byla pierwsza ofiara co usmazyla sobie PS Classic. 

 

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-------

o smiechlem teraz sony jak juz najwieksi fani kupili w preorderze classic wydaje kolekcjonerke.

https://www.ppe.pl/news/127896/playstation-classic-collector-s-bundle-sony-ujawnia-zestaw-dla-kolekcjonerow.html

dorzucili troche smiecia z PS Gear shop i tyle - cena ciut powyzej 140eur. 

Z drugiej strony pewnie sam brandowany smiec na PS Gear kosztuje pewnie ze 100eur :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×