Skocz do zawartości
d01011990

Dziwna sytuacja z napędem

Rekomendowane odpowiedzi

Napęd ogólnie działa. Problem natomiast jest podczas włączania konsoli. Mianowicie konsola sama wypluwa płytę( jest dźwięk wysunięcia napędu) lecz sama płyta zostaje w środku. Gdy konsola już chodzi nie ma najmniejszych problemów z działaniem, jednak samoczynne wysuwanie płyty za każdym włączeniem konsoli jest dość frustrujące. Da się coś na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No da się - rozebrać i naprawić - a co dokładnie jest zepsute to tylko po wizycie na serwisie można dokładnie powiedzieć :) - to typ usterki która trafia się raz na 1000 konsol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2018 o 20:34, d01011990 napisał:

Napęd ogólnie działa. Problem natomiast jest podczas włączania konsoli. Mianowicie konsola sama wypluwa płytę( jest dźwięk wysunięcia napędu) lecz sama płyta zostaje w środku. Gdy konsola już chodzi nie ma najmniejszych problemów z działaniem, jednak samoczynne wysuwanie płyty za każdym włączeniem konsoli jest dość frustrujące. Da się coś na to poradzić?

ale w końcu wypluwa czy nie? Masz fata? Bo w tych modelach był problem z czułością tego przycisku od wysuwania płyt, ludzie radzili aby wyciągnąć spod konsoli gumkę. Ja z tym się nie spotkałem ale swoją konsole od początku mam na filcach.

 

http://gametrade.pl/grupa/playstation-4/poradnik-problem-z-wypluwaniem-plyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle że metoda naprawy samoczynnie wysuwającej się płyty/czułości eject jak to niektórzy zwą, jest zupełnie inna i w 100% skuteczna - do tej pory konsole po 3 latach do nas nie wróciły z ponownym problemem jeśli zostało to porządnie zrobione - naprawić należy napęd i system detekcji eject a nie jakieś czary z podstawkami ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×