Skocz do zawartości
yahooo8

Zawieszanie się konsoli przy grach, uszkodzone dane gry itp. Firmware 6.0 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś tygodnia coś się dzieje z konsolą. Złożyło się to z wyjście firmware 6.0 ale nie jestem pewien.
Grając przykładowo w World of Tanks mam momentami zwiechy przy wchodzeniu do menu, ładowania gry itp. 
Kupiłem teraz fife 19 i po instalacji podczas gry potrafił się zacinać dźwięk, potem obraz i wywalało błąd, że są uszkodzone dane gry i mam wyjąć płytę i zainstalować na nowo. Zrobiłem to, odbudowałem bazę usunąłem dane i nadal to samo po jakimś czasie zaczyna przycinać wiesza się i wtedy system nawet potrafi przymulić ostro. 
Wyczytałem podobne przypadki o możliwości przegrzewania konsoli na nowym firmware, który zmienić mógł działanie wentylatorów. 
Po pierwsze chciałbym wykluczyć uszkodzoną płytę gry. Czy jak się już gra zainstaluje to podczas samej rozgrywki doczytuje z płyty i może wtedy się ścinać ?
Druga sprawa czy to może być dysk ?
Czy może się przegrzewa bez błędu mówiącego o tym ?
Ogólnie nie wiem co zrobić bo nie wiem czego to problem, czy firmware czy dysk czy płyta gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być to dysk - po podpięciu do testera można odczytać czy ma problemy - nie podpinaj go jednak sam do niesprawdzonego interface-u pod dyski 2,5 cala bo możesz stracić z niego wszystkie dane (tak się niestety dzieje na wielu sterownikach SATA do zewnętrznych dysków). Taką diagnostykę gratisowo można zrobić u nas na serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×