Skocz do zawartości
xavris

Space Hulk: Tactics

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kojarzę wątku, jak jest to sorki, ale nie znalazłem :p

adaptacja planszowki

turowa gra taktyczna

warhammer 40k

każdy z tych zwrotów sprawia, że mi krew z mózgu odpływa, wszystkie 3 to brzmi jak konsolowy sen :)

premiera 9 października

trailer z czerwca pokazujący krótko jak to wygląda. Na necie jest już sporo gameplay'ow

 

Nienawiść jest największym darem Imperatora dla ludzkości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, malpka napisał:

Karty?

Dziękuję ale nie.

To nie będą karty do kupowania z paczek za prawdziwą walutę, jeśli o to Ci chodziło.

No a jeśli nie lubisz planszowek i karcianek (i losowości w planszowkach) no to spoko, nie każdy musi :p

swoja droga, ciekawa sprawa z tą grą. Nie jest to tytuł AAA, cyfrowo ma wartość coś koło 150 zł, a wszystkie polskie sklepy oprócz jednego wywaliły cenę ok 250 zł, pewnie z przyzwyczajenia :/ ciekawe skąd takie pomysły mają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w oba MGS Acid na PSP i uczucia mam mieszane. Do premiery Space Hulk: Tactics zostało kilka dni a tak na prawdę bardzo mało o niej wiadomo. Brak funduszy na reklamę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko o niej wiadomo w sumie. Na steamie jest dostępna beta, jest kilka gameplay'ow i wstępnych recenzji na tubie.

Z reklamą to nie sądzę, żeby chodziło o brak funduszy. Bardziej o bardzo wąską grupę odbiorców tego tytułu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

Z reklamą to nie sądzę, żeby chodziło o brak funduszy. Bardziej o bardzo wąską grupę odbiorców tego tytułu.

 

Pewnie stąd tak niska cena. U Turkow wychodzi jakieś 60zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to bym się sekundy nie zastanawiał. U nas, jak pisałem, ~150 zł. Ja chyba póki co się wstrzymuję, bo mam kilka tytułów ciągle do ogrania priorytetowo.

Tym niemniej bardzo mnie cieszy, że tego typu gry się pojawiają. Uwielbiam planszówki, turowe strategie i klimaty młotka 40k, ale gdyby nie problemy z balansem o którym ludzie piszą oraz to, że prawdopodobnie nikt kogo znam tego nie kupi (pod kątem grania multi) no to niestety póki co odpuszczam :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×