Skocz do zawartości
beardo0

The World Ends With You Final Mix

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera w piątek 12 października

 

Znalezione obrazy dla zapytania the world ends with you final remix

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania the world ends with you final remix

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania the world ends with you final remix

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania the world ends with you final remix

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie wyrwałeś tak tanio?

 

Sterowanie stacjonarne podobno niezbyt działa jak należy, ale przenośne jest miód malina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve,  ale mały ostatnio tam parę razy kupował to jakieś monetki się nazbieraly w sklepie i 40 dychy mniej wyszło, to i skorzystałem. 

 

Edytka: Ostatnio jakoś mi nie idzie z pre orderami,  tak samo jak z Torną wyszło i z TWEWY taka sama sytuacja, paczka dostarczona,  a ja dopiero w poniedziałek zawitam na chatę. 

 

Jak ktoś gra niech napiszę jak tam ze sterowaniem. 

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę i gra jedynie na krótkie posiedzenia, od smyrania ekranu paluchy szybko się męczą, za to muzyka i klimat w grze robią robotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sporo w to nawet pograłem i to jest trzecia gra kwadratowych na pstryka i nigdy więcej ich gier nie biorę na premierę:fuckoff:.

Mimo że wyrwałem premierówkę za 120zł to żałuję, bo gra powinna być o połowę tańsza. 

 

Na DS'ie może to się sprawdzało, ale na pstryku sterowanie jest po prostu nie wygodne z joyconami przymocowanymi do konsoli, o tv nawet  nie wspominam , bo to dramat.

 

Na początku było niezłe wow, bo fajnie się podczas walk smyrało, uderzało, ślizgało i klepało ekran, ale qrwa jego mać ile można?:whyyy: Jest to to fajne przez 10 min potem męczy, jakby dali zwykłe sterowanie na pady to lepiej by się grało, a tak mamy dość po paru walkach, po za tym postacie, no po prostu mam nijaki stosunek do nich:jaro:

 

Fabularnie jest kiepsko, mimo idzie w powagę itp, ale żenua i tyle, tak samo z eksploracją łazimy w kółko po mieście, non stop te same lokacje czyli nuuuuuuda.

 

Klimatu temu tytułowi nie można odmówić, bo graficznie jest schludnie, ale to za mało patrząc na powyższe zarzuty.

 

Jedyne co kopie naprawdę zad w TWEWY jest muzyka, muza jest świetna, kawałki pasują idealnie do tego co się dzieje na ekranie i naprawdę zapada w pamięć, najjaśniejsza część tej produkcji.

 

Ogólnie gra jest nie warta swojej ceny i jak pisałem wcześniej jest to trzeci tytuł kwadratowych na pstryka jaki posiadam i plasuje się po środku stawki.

 

Octopath 7, TWEWY 6,  Setsuna 5. Trzy gry które z początku są" świetne", a później zaczynają zamulać i nie chce się brnąć dalej, kiedyś Squaresoft walił samymi kosami, jak się zaczynało to kończyło z zachwytem dany tytuł, teraz są cieniem samych siebie, jednak odejście ojca FF spowodowało brak tej iskry w ich tytułach.

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×