Skocz do zawartości
Strife

Starlink: Battle For Atlas

Rekomendowane odpowiedzi

Premiera 16.10.2018r. 

 

Nie wiem co o tym myśleć, może to być niezły tytuł, ale jeżeli to piaskownica jak zapowiadają to może też się szybko znudzić, ogólnie to wolałbym Star Fox'a.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem jest full. PL, chcesz jakieś screeny, czy info z 1 ręki, daj znać. 3bf5d13fef2cd08b8f7d9ffa6c3a7321.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz to skrobnij coś o tytule, bo mój syn się na to napalił, ale 260 wydać na grę od ubi to dla mnie lekkie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić grę? 

 

Akurat jest promocja na xboxie za 207zł (gra taka sama jak na nintendo):

Cyfrowa zawartość wydania deluxe: * Gra Starlink * 5 statków kosmicznych: Zenith, Neptun, Pulse, Lance, Nadir * 9 pilotów: Mason, Judge, Chase, Hunter, Shaid, Levi, Razor, Eli, Kharl * 15 broni: miotacz ognia, grad lodowy, niszczarka, lewitator, wulkan, imploder, zerownik, żelazna pięść, alternatywny promień zamrażający, miażdżyciel, superminigun, fala uderzeniowa, alternatywne działko Gaussa, gradobicie, alternatywny meteor.

 

Kupując cyfrę mam już wszystko i nie muszę się bawić w dokupowanie tych gównianych zabaweczek?

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem pod wpływem spontana(głownie dla Fox'a), bo byłem w rodzinnym mieście, a tam zawsze mi łatwiej wydawać:ohstop: w sklepie akurat była ostatnia sztuka, a 130zł plus te gówniane stateczki dla małego to całkiem przyzwoita cena jak za nową grę na pstryka. (bo chyba aż takie gówno to nie jest że tak poleciało z ceny)

 

 

Tylko mam nadzieje że da się grać bez tego, bo jak będę to musiał doczepić do joyconów to spasuje, za to mały będzie zachwycony.

 

Dziś dopiero wróciliśmy, ale na dzień dobry każe pobrać 6gb więc może jutro to sprawdzę, bo jestem wyjebany po 5h jazdy.

Edytowane przez Strife

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały ocipiał jak w to zagrał, ale w jego przypadku robotę robi dubbing i ten stateczek, mimo wyglądu tandetnego plastiku to jest to zrobione dosyć porządnie.

 

Fajne jest to że w locie możemy np: przełożyć skrzydła na odwrót i mamy identyczne odzwierciedlenie tego w grze, dla dzieciaków bomba.

 

Tak na mój gust to gra to typowa ubi piaskownica,(chociaż nie wiem dokładnie jak to u nich wyglada, bo raz zagrałem w assasyna był w plusie chyba trzecia część i po 2h poleciał z dysku) w inne nie grałem.

 

 Tu zamiast postaci mamy statek i robimy misje na różnych planetach, zobaczę jak to się sprawdza w praniu jak sam pogram, ale w moim przypadku ogram to tylko dla drużyny Fox'a, bo reszta postaci w grze powoduje u mnie szarpanie nerwa jak je słyszę i widzę.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie spodobał koleś Eli, fajnie gada i wygląda a gra całkiem niezła. Upierdliwe jest jak posiada sie wersję cyfrową i często trzeba zmieniać broń.

Grafika ładna, misje mogą być. Pogram dłużej to sie zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem sobie żeby wreszcie pograć no i 2h pyknęły nie wiadomo kiedy. 

 

Bardzo przyjemnie się w to gra, a wylot w przestrzeń kosmiczną zrobił na mnie wrażenie i świetnie że można grać bez tych zabawek.

 

Nie wiem czy formuła się szybko nie znudzi, ale na ten moment gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła plus jest to coś w miarę świeżego, bo nie ma obecnie za wielu gier o stateczkach, jak uda mi się wyrwać od małego to na bank jeszcze sobie polatam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×