Skocz do zawartości
Strife

Super Smash Bros Ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Coś czuję że będzie szał dupy na ten tytuł, jakoś nie byłem zainteresowany, ale directem i tym filmikiem mnie kupili.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gralem w zadna czesc i w sumie niezbyt sie jaram, ale moze czyms mnie zaskoczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie grałem w żaden tytuł z serii,  ale na ps3 było w plusie coś podobnego i z małym bawiłem się przy tym świetnie,  wiec może i tutaj zaskoczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogrywał to ktoś na wii u? Wygląda jak typowy button masher.

 

Digi albo Seph napiszcie coś , bo ogrywacie czy single daję radę i czy jest radocha z gry.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Easy to play, hard to master - dla mnie, 2. najlepsza bijatyka tuż za SF, a zawartością przebija wszystko na rynku. Nic się nie bój, gra wciąga jak bagno, chyba że wyjątkowo nie lubisz bijatyk. Raczej się nastaw, że  będziesz musiał dokupić kontrolery , bo na kanapę ciężko znaleźć coś równie miodnego.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontrolerów mam aż nad to, więc to nie problem, a po filmiku widać że trzeba trochę przy tym posiedzieć, ale pół grudnia wolnego więc będzie szlifowanie formy:dafuq:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że to jest cicha zapowiedz Persony 5 na pstryka, bo chyba ot tak sobie by nie dawali tej postaci do Smasha.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje że to jest cicha zapowiedz Persony 5 na pstryka, bo chyba ot tak sobie by nie dawali tej postaci do Smasha.
 
Persona 5 ma być na switchu

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dziś pierwszy raz, gra się w to zadziwiająco dobrze.

 

Bijatyką bym tego nie nazwał( ostatnia to Tekken 5 na psp w jaką grałem), bo jest to coś  zupełnie innego od przeciętnej mordoklepki, ale nie znam się i może odszczekam to co napisałem.

 

Gra robi bardzo pozytywne wrażenie, a niektóre plansze powodują miłe połechtanie gałek ocznych, nie wiem jak to zrobili że pokrakami jak kulka, czy kwiatek w doniczce tak fajnie się gra:pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kapuję teraz fenomen tej gry. 

 

Jest to tak zajebiście miodne że miód wycieka przez wszystkie szpary które posiada człowiek :banderas:.

 

Śmiem nawet stwierdzić że zdetronizowało to Mario Wózeczki, bo gra się w to po prostu o wiele przyjemniej jak dla mnie.

 

Niektóre plansze to opad szczeny, ale przede wszystkim nostalgiczna podróż po znanych tytułach, dawno mi się tak nie chciało wrócić do FF czy Xeno.

 

 

OST w tej grze jest przepotężny i jest jednym z najlepszych jakiego mi dane było słuchać na pstryku.

 

 

Mam ok 5h nabitych w adventure mode, dostaję dużo w dupsko, ale dopiero się uczę(naprawdę dziwnie się w to grało przez pierwsze 2h), online nawet nie liznąłem żeby się nie pogrążyć. 

 

Jak do tej pory jest to jeden z najlepszych tytułów na pstryka w jakie mi było dane pograć, ale dalej nie uważam tego za bijatykę tylko za platformówkowy twór misz masz różnych gatunków, za to dający sporą satysfakcję z przechodzenia i odkrywania go, bo naprawdę gra wydaję się potężnie wielka.

Edytowane przez Strife
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłeeeeem :P
Jeśli możesz Kirbym napieprzać Kena z ST to nie ma mowy o słabej grze ;) Ja cierpliwie czekam czy mi Mikołaj nie przyniesie Smasha (a wolę poczekać, bo kiedyś kupiłem dzień przed Wigilię RDR cyfrę i zgadnijcie co dostałem dzień później :30vm3cw:).

EDIT: Na patrzcie śmieszka na dole ;)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, The_Siemek napisał:

kiedyś kupiłem dzień przed Wigilię RDR cyfrę i zgadnijcie co dostałem dzień później :30vm3cw:).

Skarpety czy majtki?:Coolface:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekozacka gra, pierwszy mój smash bros w którego gram namiętnie, bo odbiłem się kiedyś i nie mogłem skumać fenomenu tego grając na Gamecube w to. Wkręca w Opór, ciekawy jestem jak się gra online :D może jakieś onlajnowe mordobicie forumowe ?:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Fuviks napisał:

Przekozacka gra, pierwszy mój smash bros w którego gram namiętnie, bo odbiłem się kiedyś i nie mogłem skumać fenomenu tego grając na Gamecube w to. Wkręca w Opór, ciekawy jestem jak się gra online :D może jakieś onlajnowe mordobicie forumowe ?:D

Można spróbować, ale chyba tylko 4 osoby z forumka mają grę jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam, ale nie mam abonamentu xD będę miał to dam znać, chętnie pogram :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak, gra przyciąga jak MK8?
Mało ruchu na forach a wiec pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i jak, gra przyciąga jak MK8?
Mało ruchu na forach a wiec pytam
Pewnie wszyscy grają dlatego nikt nie pisze

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały przejął grę i wsiąkł w zdobywanie postaci.

 

W kanapowym coopie gra bije mario wózeczki na głowę jest o wiele więcej miodu przy wspólnym naparzaniu się, w 6 tylko grałem, bo więcej kontrolerów nie posiadam, ale jest świetnie po spożyciu %.

 

Gra online to inna para kaloszy, jak w wózeczkach mamy jakieś szansę, to tutaj jak nie umiemy grać dosyc dobrze ( nie umiem jeszcze na tyle żeby się komuś stawiać ) to zamiatają nami podłogę, plus gra laguje czasami.

 

Gram na normalu w story mode i czasem gra potrafi zirytować, a wręcz wqrwić , bo jakaś zafajda różowa bladź nami zamiata jak mopem.

 

W story polazłem chyba w złą stronę na mapie, bo trafiają mi się same infantyle do odblokowania, ale to motywuje do odkrywania wszystkiego, a tego jest naprawdę sporo.

 

Jest to chyba najbardziej rozbudowana fabularnie gra bijatyko podobna w jaką grałem.

 

Jak na razie mocna 8, bo nie jarzyłem fenomenu tego tytułu, ale z czasem(mam 10h w story mode i nie mam połowy mapy odkrytej) zaczynam rozumieć co ludzie widzą w tym tytule.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę i pierwsze wrażenia jak przy pierwszym uruchomieniu Zelda i MK8 na Switchu - jest moc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie Mikołaj ze Smashem nie odwiedzi jednak :( A już się na Sylwestra nastawiałem, że będzie Switch zabrany.
Jakbym wiedział to bym Chasm, Dead Cells i Cypt of Necrodancer nie kupował :/ A tak budżet nintendowy robi papa.

A mówiłem, że Smash + % to jest combo prawie nie do pobicia przez inną grę ;)?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tego Smasha i jak na razie to nie wiem co się dzieje - którym się zbiera rzeczy etc

 

Przydałby się jakiś tutorial czy coś

 

W sumie to dziwna jest ta giera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×