Skocz do zawartości
cwir

Zmiana nazwy forum?

Zmiana nazwy forum  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy forum powinno zmienić nazwę na PSX Forum, czy pozostać jako PS3 Forum?

    • Zostaje PS3 Forum
    • Zmieniamy na PSX Forum


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Sithman napisał:

I tak mam forumka w zakładkach i przeglądam codziennie, nawet jeśli się nie loguję.

 

Pfyyy, przeglądanie BEZ logowania się nie liczy ;) 

 

18 minut temu, Sithman napisał:

 

Bo nie przeczę, że mam ogromny sentyment do tego miejsca, tutaj poznałem najwięcej graczy Playstation, jak i dużo się dowiedziałem na temat samej konsoli i wszystkiego co wokół związane.

Z kolei po przesiadce na pierwszego w życiu Xboxa (One) dzięki Wam nie musiałem szukać innego miejsca :)

 

Oj chopie myślę, że KAŻDY stary wyjadacz z forumka ma jakiś tam sentyment, te wszystkie lata tutaj spędzone ehhh ;)

 

Co do tematu XboxOne to racja!! Od groma ludu z forumka posiadający ps3/4 w pewnym momencie dokupiło/przesiadło się na konsolę M$ i świetnie było móc dzielić się poradami itp. TUTAJ "wśród swoich" a nie błądzić jak jakiś noob na nowym nieznanym....

 

EDIT: @cwir jak zerujesz, tabula rasa  to ja tyż z chęcią :) może to ruszy forumka, tak na świeżo :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, cwir napisał:

 

Ja tam nie widzę żadnych punktów :ziobro:

Dzięki, wzruszyłem się po latach :8_laughing:

 

45 minut temu, okoni napisał:

On kibicuje Legii, ja bym mu je zostawił :kwach:

Milcz Brutusie :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ee no Pany forum musi przetrwać. Ile ja od ludzi tutaj się dowiedziałem ciekawych rzeczy i ile przycebuliłem to świat

Też używam TT chociaż w pracy przeglądam www.

Co do spadku pozycji nie martwcie się można zrobić przekierowanie i moc starej domeny przejdzie na nową. Mogę pomóc w tych tematach.

Fajnie ogarnąć ogólnie temat konsol - nie tylko PS bo sporo osób używa też Xa lub dwóch konsol.
A zaraz przy następnej generacji może ta liczba się powiększyć

Co do donejtow to pewnie - niech każdy chociaż rzuci piątaka w miesiącu to już się uzbiera na hosting itp

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun śpi na forsie :misio:. Powinien sponsorować hosting dla dobra przyszłych pokoleń, generacji :messi:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, pablos_83 napisał:

wpisuję w google Playstation forum

 

https://www.ps4forum.pl/
Największe polskie forum o PS4. Społeczność, informacje, pomoc, pytania, dyskusje i opinie.

ostatni post w sierpniu

AHA

 

najwieksze polskie forum o ps4*

 

*z ps4 w nazwie strony

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca Ty masz bany pieca z 1 mln zl, skąpisz piątaka na forumka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że się taki temat pojawił. No to może i ja się wypowiem :) 

Widzę, że większość skłania się ku zmianie nazwy. Też tak na początku chciałem zagłosować,  ale potem pomyślałem, ze jednak forum to już jest marka.  Ponad 10 lat na rynku.  Co z tego, że w nazwie jest konsola poprzedniej generacji. Idąc tym tropem to PSX Extreme już dawno powinien zmienić nazwę ;)  Mam nadzieje, że forumek będzie działał co najmniej kolejne 10 lat,  niedługo ps5 i nowy X,  a potem może się okazać, że wszyscy zaczną grać na telefonach albo na zegarkach i co będziemy znowu zmieniać na mobile forum albo mobile and watch forum...  Tak btw to najbardziej obleganym wątkiem, jest football to może coś z piłką nożna :smart:

IMO ps3forum.pl jest od początku i takie powinno pozostać. Sam sprawdziłem z ciekawości  datę rejestracji, 3 lipiec 2009, szit nawet nie wiedziałem, że tyle już minęło.... prawie 10 lat z forumkiem,  wiadomo czasami mniej czasami bardziej intensywnie, ale cały czas w jednym miejscu wymieniam swoje growe doświadczenia,  a jak się okazuje nie tylko dotyczące gierek, ale też  o piłce, filmach serialach, nawet o browarach :obama:

Ehh strasznie nostalgicznie się zrobiło, no ale cóż zawsze tak jest przy zmianach :30vm3cw: 

Co do donateów to również jestem za.  Skoro ludzie są w stanie płacić za oglądanie  na necie jak ktoś inny gra to ja mogę wspomóc forum które odwiedzam  praktycznie codziennie od 10 lat :We_want_you:

  • Like 4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zagłosowałem za starą nazwą. Wbijam przez zakładkę, więc niby jeden pies co tam na pasku się wyświetla, ale jakiś tam sentyment jest.
To jedyne forum na które chce mi się wracać i udzielać. Zazwyczaj gdzieś wbijam jak mam problem/pytanie, rozwiązuję sprawę i pozdro600.

Noooo a gdyby już przeszło to PSX to chociaż dajcie "x" małe, żeby M$ wiedzieli gdzie ich miejsce :pazura:

PS. Na jakiś serwerek czy coś też się mogę dorzucić. Trzeba dorosnąć do tego, że na krzywy ryj to można było pobierać gierki w gimnazjum przez Neostradę.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps3 dla mnie jest nie trafione, za rogiem już nowa generacja konsol.

 

A może by jakaś wspólna nazwa, która by Nas łączyła np. forum.konsolowcy.pl lub konsolomaniacy.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ps3 dla mnie jest nie trafione, za rogiem już nowa generacja konsol.
 
A może by jakaś wspólna nazwa, która by Nas łączyła np. forum.konsolowcy.pl lub konsolomaniacy.
 
 
 
 
 
 
 
Dla mnie świetny pomysl!

Tylko zachodzi obawa, jak się odbije całkowity rebranding nazwy, w sposobie odbierania marki ps3forum :(

I o ile pozycjonowanie da się sztucznie podbić, tak pozycje w świadomości userow/graczy/ludzi już gorzej :(

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepsza nazwa oddająca co można tu znaleźć np. światkonsol.

Z przeglądarki będzie widać jakiś dopisek. Rzetelne źródło informacji ze świata Ps4, Xbox oraz Switch.

 

To tylko głośne myślenie ale wspólnie można coś konkretnego zdziałać.

 

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to PSX rozwiązuje problem a nazwą jednak mocno nawiązuje do korzeni - Pleja.
P laystation
S witch
X box

Albo tym tropem - PXN/PNX.


PXNAPCW - czyli plej, x, nintendo a pe ce won :21ozlae:

PS. Świat Konsol brzmi tak jakoś jak gazeta z lat 90 w której tłumaczysz noobom jak otworzyć menu i którą stroną płytę wsadzić.

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PSNX załatwia jeszczę sprawę filmów i seriali, gdzie N to netflix :P

W zasadzie to nie jest aż takie głupie jak tak myślę, bo to psn i psx w jednym.

Tylko jak tu wpleść jeszcze FUMR...

Raczej bym wykluczył wszelkie nazwy "pełnosłowne" typu konsolowcy czy świat konsol, bo to faktycznie kojarzy się z gazetą, do której dokładane są plastikowe części i możemy sobie ps4 w skali 1:2 skleić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa więc pytam - macie jakiś wpływ na treść reklam, bo nie wiem skąd u mnie filet z makreli?:4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, korwin napisał:

Nie wiem jak to działa więc pytam - macie jakiś wpływ na treść reklam, bo nie wiem skąd u mnie filet z makreli?:4_joy:

a nie robiłeś przypadkiem zakupów? szukałeś coś o rybach? :D 

Edytowane przez hacker25
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, korwin napisał:

Nie wiem jak to działa więc pytam - macie jakiś wpływ na treść reklam, bo nie wiem skąd u mnie filet z makreli?:4_joy:

 

Na razie są odpalone bez żadnej konfiguracji, czekaliśmy na aktywację konta i się same zaczęły pojawiać. Wieczorem siądę do tego i poukładam jak trzeba i gdzie trzeba, określę też preferowaną tematykę i format, żeby nie było żadnych makreli :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie wchodzisz na forumka i przy okazji cyk najnowsze promki w bidrze, Panie takie 2 w 1 ;) Bieri Grażyna 3 bo w promocji :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś wyskoczyła gdzieś (jakieś wp czy coś takiego chyba) reklama z allegro błotnika lewy przód do audi a4 :P Jeżdżę skodą, więc nie skorzystałem :( 

A na forumku reklama x-koma, czyli w zasadzie prawilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam gdzie jest Kill?! :kanalie:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sithman napisał:

A ja się pytam gdzie jest Kill?! :kanalie:

Przenosi pewnie posty po kolei na nowy serwer :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xavris napisał:

Przenosi pewnie posty po kolei na nowy serwer :/

Pojedynczo of course? :Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sithman napisał:

Pojedynczo of course? :Gmoch:

No tyle naraz ile mu w koszyk na rowerze wejdzie. A że już szybko się ściemnia a dynamo już nie łapie za dobrze, to robi tylko do 15 i mu zejdzie troche. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×