Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by ktoś jeszcze nie wiedział to gra w grudniu pojawi się na PS4. Blizzard na konferencji pokazał tylko Diablo na smartfony, kiedy ludzie czekali na remaster Diablo 2:D

 

https://www.ppe.pl/news/126931/path-of-exile-na-playstation-4-tworcy-wykorzystuja-zamieszanie-z-diablo-immortal.html

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, a miałem właśnie spróbować na lapku bo nigdy nie grałem.

Przy okazji. Ktoś wykupił domenę playdiablo4.com i przekierował ją na stronę właśnie path of exile xD mistrz świata xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy już podchodziłem do PoE na pc i jakoś się odbiłem. Sporo archaizmów jednak drażni. Może jeszcze kiedyś dam jej szansę. Ale też dali by w końcu w niej język polski. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, zwłaszcza że nie ma dużego wyboru w hack'n'slashach jesli chodz o ps4.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i syf - przelozyli premiere dopiero na luty .. łaaaajjjjj?!?!? :whyyy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha, dobrze ze to juz nie długo. GGG nie lubią wypuszczać gier w stylu sitka.

Jakaś forumowa ekipka się szykuje na hardkorowe mapowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś na temat premiery? W guglach  i stronie gry cisza niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starają się żeby weszło wraz z nową Ligą. A nowa Liga zostanie zapowiedziana pod koniec przyszłego tygodnia.

Ta Liga kończy się za miesiąc. Między Ligami jest zazwyczaj 4 dni przerwy. Więc, jeszcze około miesiąca.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asekuracyjnie nie podali roku.

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 26 marca.

 

https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2458598

 

Już teraz polecam wszystkim poczytanie poradników i jakiś tutków, bo to nie jest normalna gra :yao:

 

Fajny i przyjazny kanał i dobrymi poradnikami dla zaczynających:

https://www.youtube.com/channel/UCaFHfrY-6uGSAvmczp_7a6Q

 

 

Aha. I pamiętajcie, żeby zawsze robić buildy pod najnowszy patch. Najlepiej na oficjalnym forum coś szukać.  Obecna wersja to 3.6.

Chodzi o to, że w PoE co 3 miesiące wychodzi patch, w którym zmiany w gameplayu i balansie mają kilkanaście stron, więc buildy które były dobre w jednym sezonie mogą się okazać klapą w najnowszym i odwrotnie.

 

Samemu nie polecam rozkminiać :vxoAZzf:

 

Powodzenia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kill napisał:

Premiera 26 marca.

Jako ten tomasz uwierzę, jak wsadzę palec w guzik i się pobierze :P

31 minut temu, kill napisał:

Chodzi o to, że w PoE co 3 miesiące wychodzi patch, w którym zmiany w gameplayu i balansie mają kilkanaście stron

No to dziwnie troche. Celowo tak kombinują, żeby ludzie różnymi klasami/buildami grali czy im jakoś ten balans po prostu nie wychodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jedno i drugie. W każdym razie każdy sezon jest przez to inny. Osobiście nie mam z tym problemów. To też nie jest tak, że coś jest znerfione do ziemi. Ot po prostu przy 342 skillach w grze coś może być lekko niedokręcone.

 

Od siebie polecam gierkę. Jak już się wsiąknie to każda inna gra wydaje się żałosna.

 

:obama:

uUWjnOk.jpg

 

 

Jak będziecie mieli jakiś pytania to walić śmiało :pazura:

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, kill napisał:

uUWjnOk.jpg

Jak chcesz, to Ci kupie inną grę jakąś :( 

Niech już stracę na jakiegoś humblabumbla dolara :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowie ktos kto gra na Xboxie jakis starter buid (najlepiej SSF), ale taki ktorym da sie "przyjemnie" grac na padzie ?

Oczywiscie moge wejsc na oficjalna strone Poe, ale tam jest milion buildow, z czego setki z opisem "starter" czy "beginner".
Jest z czego wybierac, ale rzadko (nawet bardzo rzadko) maja opis "console" czy "xbox".
Myszka i klawiatura to nie pad i moim skromnym zdaniem w wiekszosc buildow nie bedzie mozna grac komfortowo na padzie (o ile wogole bedzie mozna).
Jesli ktos gra akurat na consoli moze podpowie jakis build, ktory daje rade na konsoli i nie trzeba "łamac" palcow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni nie kumaja europejskiego czasu. Na twitterze podali 12AM 26.03 i nikt nie mogl skumac czy to 00:00 z 25 na 26 czy poludnie 26. Wiec w FAQ napisali „midnight 26” ... no jak dla mnie polnoc 26.03 jest za 24h, minute przed 27.03 :jaro: Oby gre patchowali lepiej niz wydaja komunikaty ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem i gra wyglada na prawde ladnie pomimo tylu lat ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, czacha79 napisał:

Oni nie kumaja europejskiego czasu. Na twitterze podali 12AM 26.03 i nikt nie mogl skumac czy to 00:00 z 25 na 26 czy poludnie 26.

Tu jest to trochę bardziej złożony problem. Nie tyle oni nie kumają europeskiego czasu, co bardziej sam zapis połnocy i południa jest bardzo problematyczny, bo skoro am to przed południem a pm to po południu, to w zasadzie nie można jednoznacznie prawidłowo dopasować symbolu do godziny. Mimo wszystko raczej jest tak, że 12 AM to północ, chociaż pewnie nawet oni się czasami z tym mylą. Niestety oni jak to oni muszą mieć wszystkie miary spieprzone i nie umiejo w 24 godzinny zegar :(

W zasadzie stwierdzenie 26.03 o północy też jest nieprecyzyjne, ale raczej na moje północ zaczyna a nie kończy dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polnoc to zarowno koniec i jak i poczatek dnia. 00:00 to 00:00 - ani to nowy ani stary dzien ;) Co innego 23:59 i 00:01. Dlatego system 24-godzinny jest czytelniejszy,  bo jak mowisz "w srode o polnocy" to masz na mysli srode godzine 24:00 a nie 00:00. Ale amerykanie musza miec wszystko po swojemu .. cud ze nie jezdza w przeciwna strone :P

 

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sie zgadzam i sie nie zgadzam, ale w sumie to nie jest miejsce na takie dystkusje, mimo że w sumie sam ją zacząłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×