Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak, grał ktoś?

Tak z ciekawości - jak wypada sterowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się świetnie , sterowanie intuicyjne i proste. Kończę właśnie 1 akt . Ogólnie gra mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła, wciąga jak bagno .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyny i najwiekszy minus do tej pory to male inventory. Do obslugi interfejsu myszka tez by sie lepiej zdała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, ekwipunek jest za mały. Aktualnie podnoszę tylko cenne dla mnie rzeczy, resztę olewam. Dodatkowo po skończeniu jakiegoś lochu w momencie w którym wyskoczy ci nagle 30 itemków ciężko jest wybrać wartościowe rzeczy sterując analogiem, jest to po prostu mało przejrzyste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego kazda lokacja to 2-3 telepory do sklepu i spowrotem .. uciazliwe ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak by to robiło EA to teleporty by były płatne  w takim tytule F2P.

Giera jest super ale tu to tylko mistrz @killmoże się wypowiedzieć no i niestety jedyna słuszna wersja to ta na pc ze względu na rynek przedmiotów ale to dla tych co planują spędzić setki godzin w grze.

Na konsoli to przejść kampanię i zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż począć, f2p. Scrolle z teleportem często dropią ;)

Sterowanie nie jest złe ale jest spory potencjał do ulepszeń. Obsługa inventory, porównywanie itemków, mapa - mam wrażenie, że robili to ludzie, którzy pierwszy raz trzymali pada w ręku.

Sama gierka spoko, fajne pomysły, trochę drewniany gameplay. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, korwin napisał:

Obsługa inventory, porównywanie itemków, mapa - mam wrażenie, że robili to ludzie, którzy pierwszy raz trzymali pada w ręku.

Ergonomia interfejsu jest dosc oryginalna ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilkę pograłem i muszę przyznać, że twórcy dali radę z przystosowaniem sterowania pod konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla osoby, która spędziła "trochę" czasu przy D1 i D2, a zawiodła się na bezpłciowej trójce, PoE jest po prostu miodem dla duszy. III akt w trakcie ogrywania, póki co wrażenia tylko pozytywne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero w weekend "mocniej" przysiadlem, wiec nie jestem jakos daleko w grze. Tym bardziej ze na 20 levelu postaci zostawilem swoja Wiedzme i zaczalem od nowa Templarem. Wiedzma gralem pod czar Arc - to taki prad co przeskakuje (bodajze 8 razy) z przeciwnika na przeciwnika. Mamy taki lancuch obrazen. Dzialalo super, ale jakos tak "bez emocji" :)
Zrobilem sobie wiec Templara pod totemy. Chcialem sprawdzic jak ten czar bedzie dzialal na padzie. I dziala OK :)
Moze nie zawsze totemy pojawiaja sie tam gdzie chcemy, ale nie ma z tym jakiegos wielkiego problemu.
Grunt ze niszcza wszystkich i wszystko.

Mala porada, dla nowych totemowcow :)
Na drzewku szybko dojsc do punktu ktory odblokowuje nam drugi totem (mozemy stawiac 2 szt jednoczesnie) i bardzo szybko wyposazyc sie w dwa kamyki ktore wklada sie w drzewko (jewelery).
Moje totemy strzelaja freezing pulsem, zatem potrzebowalem jeweler, ktory po wlozeniu w drzewko powoduje ze freezing puls strzela dwoma dodatkowymi promieniami i wypuszcza je szybciej. Jedna sztuke bede mogl zdobyc z questa (czyli za darno) i juz z ta jedna sztuka czar roznosi wszystkich w puch. Nie chcialo mi sie jednak czekac i za wydropionego Chaosa (1 szt) kupilem sobie ten kamyk na rynku. Ide jak przecinak (czolg). Stawiam totemy i mam ... po chwili czystke na mapie :)

Co do sterowania na konsoli to mozna sie przyzwyczaic. To nie diablo przeniesione na konsole (diablo moim zdaniem przeniesiono perfekcyjnie. Zmienili pod pada caly interfejs). W PoE interfejsu nie zmienili (a szkoda), ale sterowanie padem jest OK (nie jest super, ale da sie przyzwyczaic).


BTW
Lapal ktos zwierzaki na konsoli? Jak to dziala? Trzeba jakiejs siatki? Nie kumam tego kompletnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapią się same, tak mi się wydaje. Postać, która z nami poluje, ćoś tam przy nich grzebie - myk i złapany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten Beastmaster dolacza sie do nas w losowych momentach?

Mialem tylko jedna misje (poczatkowa) gdzie Beastmaster przez chwile biegal ze mna, polapal z 5 zwierzakow i tyle.

Pozegnal sie i teraz stoi w miescie.

Spotkam go jeszcze gdzies w swiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkasz go jeszcze wielokrotnie, to randomowy event. Sprawdź bestiariusz, zobaczysz ile tego jest do złapania :27_sunglasses:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie problem z lagami?

Przez ostatnie 5 aktów (no dobra może 4, bo już w 5 zaczęły się problemy) było ok. Wskoczyłem do 6 aktu i jest tragedia... Lagi są masakryczne, sytuację trochę ratuje przełączanie się między instancjami (:triangle: przy wyborze mapy), ale i tak jest lipa...  O ile na PC możemy wybrać serwer na którym gramy, na konsoli nie ma takiej opcji (ponoć mają dodać taką opcję) i przydział serwera jest czysto losowy. Niestety efekt jest taki, że prawie zawsze trafiam na Frankfurt (jeden z bardziej zlagowanych serwerów) i rozgrywka jest niemożliwa.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie mi się zdarzają, kilka razy wywaliło z serwera. Zdarzyło mi się też czekać w kolejce do serwera.

Poza tym gra się fajnie, gra nabrała rumieńców :good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kilka razy wywalilo mnie i pozniej mialem "kolejke", ale dosc szybko sie zmniejszala.

 

Gram sobie Hierophantem (totemy na Freezing Puls). Jestem dopiero w 5tym, ale totemy poprostu masakruja przeciwnikow.

Mam smieszna sytuacje, bo zalozylem na grzbiet te "endgamowa" zbroje dla swojego buildu (Soulmantle czy jak ona tam sie zwie). Zbroja pozwala rzucic dodatkowo jeden totem wiecej (w tym momencie moge stawiac 4 sztuki na raz), ale w zamian jak twoj totem zginie lub poprostu zniknie to dostajemy losowa klatwe (na 20 levelu).

Jak zaczne spamowac totemami to czasem mam z 10 i wiecej klatw na sobie - LOL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki - sprawdze czy sa w tym straganiku (mowa oczywiscie o PS4), a jak sa to w jakiej cenie :)

Na razie te klatwy olewam. Totemy sieja takie zniszczenie ze nikt do mnie nie podchodzi.

 

Pobawie sie jeszcze tym buildem (na pewno skoncze tym fabule), zbiore troche currency (moze jakas fajna legenda wypadnie) i pewnie przerzuce sie na cos innego.

Wszyscy zachwycaja sie tym Winter Orbem - moze i sam wyprobuje :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedlem do 3 aktu i nuda .. wciaz wszystko pada na hita.. zero wyzwan ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też macie problem z lagami?
Przez ostatnie 5 aktów (no dobra może 4, bo już w 5 zaczęły się problemy) było ok. Wskoczyłem do 6 aktu i jest tragedia... Lagi są masakryczne, sytuację trochę ratuje przełączanie się między instancjami (:triangle: przy wyborze mapy), ale i tak jest lipa...  O ile na PC możemy wybrać serwer na którym gramy, na konsoli nie ma takiej opcji (ponoć mają dodać taką opcję) i przydział serwera jest czysto losowy. Niestety efekt jest taki, że prawie zawsze trafiam na Frankfurt (jeden z bardziej zlagowanych serwerów) i rozgrywka jest niemożliwa.
 
 
 
Można wybrać przecież serwer. Przed wyborem postaci opcje i gatway wybierasz serwery.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj grałem na Londyn i bez lagu całą grę

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×