Skocz do zawartości
Krzyszt

Wyłączająca się konsola PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od niedawna mam dosyć poważny problem z moją czteroletnią konsolą, a konkretniej to:
1. Po około 15 minutach od włączenia konsoli ekran się zawiesza, wyskakują na nim artefakty i następuje reset konsoli.
2. Potem po sprawdzeniu pamięci i uruchomieniu cała sytuacja trwa krócej. 5 minut i jest po prostu reset, bez żadnego ostrzeżenia. 
3. Zdarzyła się również sytuacja podobna do tej pierwszej, tylko że bez resetu. Konsola nie odpowiada na nic, potrzebne jest odłączenie od zasilania.

Ktoś na podstawie tego opisu jest w stanie napisać co tutaj jest przyczyną? Coś z układem graficznym, zasilaniem czy może zupełnie co innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start rozbierz konsole i ją wyczyść z kurzu, możesz ewentualnie spróbować wymienić pastę pod prockiem - możliwe że się grzeje. Wiatrak konsoli dziala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatrak działa. Poza tym jeśli chodzi o takie ogólne działanie konsoli to nie słychać żadnych różnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyżej napisał, zobacz czy nie ma syfu w środku, a najlepiej oddaj do serwisu, bo bez tego pewnie się nie obędzie.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artefakty i zwisy to albo problem z odgrzanym procesorem APU lub kośćmi pamięci - bez diagnostyki na serwisie i finalnie reballingu raczej się nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×