Skocz do zawartości
bany®

Ring of Elysium

Rekomendowane odpowiedzi

Pubgowy battle royale od Tencent. Gierka free to play już dostępna na Steam. Nie p2w, bo za hajc jest tylko kosmetyka. Od jutra starują europejskie serwery. Można już grać na amerykańskich. Grałem kiedyś na azjatyckich serwerach i grało się przyjemnie ale lag był odczuwalny. Chętnie odpalę gierkę i sprawdzę zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka na propsie. Gram głównie duo z kolegą. Mapa spora i zróżnicowana terenowo. Poruszanie się i performance na plus w porównaniu do PUBGa. Z minusów to brakuje wychylania się na boki, bullet drop powinni przyśpieszyć i na samym początku gierki mam problemy z połączeniem (szarpie za koszulke, drzwi otwierają sie z opóźnieniem i cieżko coś podnieść z podłogi) ale to chyba ja mam coś z netem, bo znajomi nie mają problemu. Licze na umiarkowany rozwój produkcji i migracje graczy z innych gierek BR a co za tym idzie długie wsparcie, bo wg mnie RoE jest tym czym np taki PUBG powinien być dawno temu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt że gierka jest bardziej casualowa niż pubg, bo jest free to play, łatwiej się zabija itp ale mimo wszystko wydaje mi sie bardziej przemyślana pod wieloma aspektami i rozważam nawet zakup sezonpasa na ciuszki za 10$ :LUL::KappaPride:.  Ukształtowanie terenu, kolejka górska i glider w invenotry pozwalają na takie niekonwencjonalne i ciekawe zagrywki i dojazdy przeciwników, że się micha sama cieszy jak się uda, szczególnie w zgranym teamie :vxoAZzf:

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×