Skocz do zawartości
manoszek

Farming Simulator 2019

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Farming Simulator 19 na platformie PC, PS4 i XONE jest kolejną odsłoną znanego cyklu symulatorów, w których wcielamy się w rolnika. Gra oferuje trzy duże, otwarte i pełne różnego rodzaju zadań lokacje i setki maszyn i pojazdów, które możemy wykorzystać przy pracy. Za stworzenie omawianej produkcji odpowiada niezmiennie studio GIANTS Software i podobnie jak poprzednia odsłona serii, zadebiutowała ona równocześnie na komputerach i konsolach.
Źródło: https://www.gry-online.pl/

Jak ktoś jest chętny pograć online to zapraszam psn id: manoszek

Podpiąłem moją kierownice logitech g29 działa jedyny mankament to obracanie kamerą muszę wspomagać się padem, i sterowanie postacią też wymaga pada, całą obsługę maszyn robię na kierownicy, więc wrażenia z gry wzrosły. Trochę zmian jest ale nie wiem czy ta gra jest tyle warta udało mi się ją kupić za 80zł więc cena  znośna ,jak będzie okazja chętnie przetestuje multi, chodź wiem że na forum raczej to niszowa produkcja i nikt w to nie gra. Jak pogram dłużej to napiszę moja wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuje kupić :) Ale dopiero na jakiejś promocji... A swoją kopie gdzie znalazłeś po 80zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bazarku przy wymianę musialem tyle dopłacić. Pogralem chyba z 15h w weekend dzięki kierownicy ta gra jest świetna. Zapraszam do wspólnej gry jak coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Many, bo na już serio nie wiem. Jaja sobie robisz czy serio w to grasz? :P

na telefonie nie ma sygnaturek :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavrisgram, wiesz że ja jestem otwarty na różne produkcje.

Nawet nie przypuszczałem że ta gra da mi tyle radości. Działa bardzo uspakajająco, trochę ekonomi i zarządzania gospodarstwem ale prosta sprawa, jest kilka rzeczy które bym zmieniał ale to pewnie dopiero będzie na nową generacje chodzi głównie o glebę 3d w tej chwili są animacje jak z poprzedniej części, pasuję coś w końcu zmienić, fizyka pojazdów też nie jest doskonała, ale większych  błędów nie uświadczyłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, manoszek napisał:

gram, wiesz że ja jestem otwarty na różne produkcje.

Szanuję mocno. Teraz to koniecznie musimy zajrzeć, dasz mi się ursusem przejechać :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można spokojnie grać i czerpać przyjemność z grania w tą grę na padzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak oczywiście, ona jest zrobiona pod pada, to ze kierownica dziala bardzo mnie zaskoczyło, raczej na ps4 nie ma takiego wsparcia jak setki modow na pc.  Chyba jej plusem jest bezstresowe granie, które nie wymaga umiejętności czysta zabawa oczywiście jak ktoś to lubi, takie klimaty nie każdemu podejda, oczywiście ma pare błędów ale spokojnie można grać, w sumie to multi chciałem sprawdzić ale nie ma za bardzo z kim. Tak nawiasem to cholernie wciaga, i syndrom jeszcze tylko skosze i  ide spać a człowiek siedzi do północy.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×