Skocz do zawartości
Nóżka

Beat Saber (VR)

Rekomendowane odpowiedzi

Jakimś cudem nie ma jeszcze tematu odnośnie tej gry na forum. Może dlatego, ze mało kto interesuje się VR.

 

Czekalem na tą grę razem z moją kobietą od kiedy tylko pojawiły się informacje, że trafi na konsolę Sony.

Krótko po premierze kupiłem z Ps Store (ofc poszła cebula z Turcji, żeby zaoszczędzić ok 30 zł).

 

Mogę śmiało powiedzieć, że jest to gra dla której warto kupić VR'a. Kuźwa ile to siekanie kwadracików mieczami świetlnymi daje frajdy to głowa mała.

Moja dziewczyna, kótra jakoś specjalnie grać w gry nie lubi, w to wciągnęła się na tyle, że musiałem ją nauczyć jak samemu odpalać VR'a i grę.

Niestety w porównaniu do PC, na konsoli nie mamy dostępu do moda, który umożliwia granie w setki utworów stworzonych przez graczy. Przyznaję, że jest to spory minus wersji konsolowej, ale wciąż gra ma wystarczająco kontentu na wiele godzin samotnej, lub wspólnej zabawy.

Jeśli ktoś posiada VR'a to zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto. Gra wymaga od nas sporo ruchu ramionami, więc po dłuższym "posiedzeniu" na następny dzień można odczuwać zakwasy. ;)

 

Dodatkowa uwaga: w tym tytule nie będziemy mieli problemów z nudnościami, jak przy większości gier VR. Tutaj my stoimy w miejscu, a to przedmioty lecą na nas, więc błędnik nam nie szaleje i grać można bardzo długo.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i cioram ostro z całą rodzIną :)

 

Ale nie na PSVR tylko na Oculusie, z modami, setkami piosenek, customowymi mieczami i multum dodatkowych opcji :wiesiekthug::master:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie my kombinujemy żeby psvr do PC podlączyć bo się da, tylko muszę kupić 2 kamerki PS EYE z ps3, bo ta z PS4 nie jest kompatybilna z komputerem. :notbad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×