Skocz do zawartości
manoszek

Far Cry New Dawn

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nie było napisów i bym obejrzał to i trailer RAGE 2 to bym pomyślał, że to ta sama gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo kilmaty post apo widzę dalej na propsie. Nawet Mad Max z piesełem jest :notbad:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzę że to samodzielny dodatek do Fc5, więc taka najszybszą opcja wydania nowego tytułu, bo mniej pracy i pyk, tytuł jest.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziś wjechała promka na FC5 na PS Store - 124zł. Polecam ograć, bo wydarzenia w New Dawn są powiązane z tym co było w piątce. Chociaż pewnie umkną tylko smaczki, bo fabuła będzie budowana od początku.

 

A samo New Dawn powinni wydać jako DLC w niepełnej cenie ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

A widzę że to samodzielny dodatek do Fc5, więc taka najszybszą opcja wydania nowego tytułu, bo mniej pracy i pyk, tytuł jest.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

 

No wiesz UBI lubi raz zrobic cos odswiezonego nazwijmy to nowa ulepszona wersja danego dania. A potem odgrzewa tanim kosztem kolejny raz zeby wydac mniej i nawet jak sprzeda sie slabiej to zarobi. 

FC3 -> FC4

AC Egitp -> AC Grecja

FC5 -> FC ND

 

I nie zebym jakos to strasznie krytykowal. Chca zarabiac spoko, ludzie chca kupowac, spoko. 

 

Moj prywatny problem z grami od UBI jest taki ze jedna mi siadzie lepiej, inna tak sobie i jesli chodzi o tasiemce (FC i AC) to ogralem tak naprawde po jednej czesci i stracilem zainteresowanie. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest gameplay. Wyglada jak DLC do FC5 - zdecydowanie :D  Jesli wiec bedzie kosztowal do 150zl to weazme na premiere. Jesli wiecej, to zaczekam na znaczna przecene ;)

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam że w cebuli na XboxOne będzie za grosze :)

Jest gameplay. Wyglada jak DLC do FC5 - zdecydowanie   Jesli wiec bedzie kosztowal do 150zl to weazme na premiere. Jesli wiecej, to zaczekam na znaczna przecene
 
 
 
 


Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tak na prawdę czekam na Metro, a takie głupoty jak to będą dobre na sezon ogórkowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zajebista gierka :P

FC5 średnio mi się podobał ale przeszedłem. FCND początek świetny, ładna grafika, piękny świat. Montana z 5 była taka nijaka a tu jest o niebo lepiej.

 

Po dalszym ograniu:

dopracowali trochę rzeczy z FC 5 np irytujących towarzyszy którzy ginęli często i z menu trzeba było ich wybierać a w ND wydaje mi się ze jest o niebo lepiej. Zajebiście odwiedza się miejscówki z 5, zasypane, zalane czy w różowych kwiatuszkach, mistrzostwo.

Gra mi się dużo, dużo lepiej niż w 5.  Rozbudowanie bazy daje sens zbieractwa co w poprzedniej części było bez sensu. 

Joseph był fajniejszy niż te murzynki ale zobaczymy co będzie dalej. Czekam bardzo na wątek z Josephem co się dalej stało z nim i naszym bohaterem po końcówce w piątce :D 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×