Skocz do zawartości
Bartek_Red

Mortal Kombat 11

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu umieją w muzykę :listek: Niech te Święta szybko się kończą, będzie grane.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez raczej kupuje na premierę.

Gierka zapowiada się świetnie.

Po sekiro jak najbardziej będzie to świetny tytuł!

 

Niektórzy już dorwali swoją kopię i grają, w sumie też bym kupił gdybym wiedział gdzie można dorwać w Poznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muve.pl pięknie rozesłało Mortala, od wczoraj w paczkomacie, szkoda, że dzieli mnie od niego 600km :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak  np. nie mam żadnego doświadczenia w takich grach to jest sens kupować? Czy jednak próg wejścia jak za duży dla randoma bijatyk. Bo nie ukrywam że chętnie bym sobie sprawił jakaś młóckę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, to nie tekken.
Nowy MK11 jest świetny. Właśnie zapoznaje się z tym tytułem ale od początku robi niesamowite wrażenie!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, manoszek napisał:

Mam pytanie, jak  np. nie mam żadnego doświadczenia w takich grach to jest sens kupować? Czy jednak próg wejścia jak za duży dla randoma bijatyk. Bo nie ukrywam że chętnie bym sobie sprawił jakaś młóckę ;)

 

Możesz łykać na bazarku bez obaw. Gra ma niski próg wejścia, aczkolwiek panuje tu zasada 'easy to play, hard to master'. Jeśli zależy Ci na fabule (która zawsze jest sporą zaletą w tej serii) oraz chcesz pograć potem na luzie, z kumplami na kanapie, bądź bez spiny przez sieć ze znajomymi, to będziesz zadowolony. Gra daje dużo funu, zdecydowanie. Ograłem 9 na PS3, X na obecnej generacji, a dziś od rana cisnę w XI.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to wybrałem wersję na Ps4 a nie XO a wiec możemy kiedyś pograć bez spiny

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź, ogram Days Gone i biorę się za Mk.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w zasadzie wyrosłem na pierwszych trzech mortalach (plus trilogy), tak do tych ostatnich nie mam jakiegoś zapału. Pograłem i w 9 i w X, ten wydaje mi się identyczny jak X, tylko ma inne postacie. A same postacie to już, poza tymi klasycznymi, jakiś kosmos :P

Pewnie i tak go kiedyś dorwę i trochę poszarpię, ale raczej na jakiejś promocji. Ale jeżeli ktoś nie grał nigdy w żadnego to jak najbardziej warto spróbować, bo dla mnie to jest najlepsza seria bijatyk jaka powstała.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gra jest świetna to nie trzeba powtarzać ale ikonka gry na ps4 to mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee myślałem że sub zero trzymający w ręce głowę z kręgosłupem czy coś :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eee myślałem że sub zero trzymający w ręce głowę z kręgosłupem czy coś
Ups

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A[mention=28645]rgomez[/mention] cisnie divison  już od samego rana  
Ciiiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła klepnięta, szybka i intensywna historia. Teraz czas na właściwe mięsko. Póki co, jestem więcej, niż zadowolony, dobrze rozwinęli to co było obecne już w MK X. Postacie wyglądają bardzo naturalnie, widać, że twórcy nie chcieli toczyć wojenek na tle seksistowskim, bo już wcześniej byli atakowani za to, że kobiety przedstawiane są tutaj za pomocą golizny i dużych cycków. Mi to tam nigdy nie przeszkadzało :30vm3cw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zacząłem grać w story. Jestem na początku 3ciego. Kurcze ma się wrażenie jakby oglądało się mega film animowany o MK - super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie zrobiłem podstawowy. Sporo jest tego tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tu są kluczowe różnice w stosunku do X? Bo jak patrzyłem na gameplaye to w sumie oprócz postaci nic mi się za bardzo nie rzuciło w oczy. Jakieś nowe tryby czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krypta jest bardzo rozbudowana w stosunku do poprzedniej części.

Tak się w nią wkręciłem, że jeszcze nawet nie ruszyłem fabuły.

Ale teraz utknąłem, bo mi dusz zabrakło  :P

Jutro pewnie wezmę się za fabułę. Ogólnie mnóstwo tu grania dla pojedynczego gracza, co dla mnie jest na wielki plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy silnik, nowe animację, nowe wykończenia. Rozbudowane wszystko to co było w poprzedniej części plus elementy ala RPG. Gra wymiata - bardzo pozytywnie a fabuła to małe mistrzostwo, właśnie mam 12 rozdział

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×