Skocz do zawartości
Bartek_Red

Mortal Kombat 11

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy silnik względem 10tki.
Skończyłem kampanię. Ostatnia walka nawet na normalnu ciężka. Udało mi się chyba za 3 czy 4 razem.
No to teraz można grać dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka ta gra jest cudowna - nieoczekiwane zaskoczenie!
Obok RE2, Sekiro, to chyba najlepsza gra w tym roku!

Wspaniałe Areny (ich design powala) w połączeniu z super soundtrack'ami a do tego nowe odgłosy zawodników oraz nowe animacje tworzą niesamowity klimat, który wywiera na mnie takie wrażenie jak MK3 ogrywane dawno temu na snesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ukończyć samouczka dla Kollectora, nie działa dash cancel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam zdaję się źle strzałki są napisane. Zamiast przód przód powinno być dół dół

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie, sprawdzę jak wrócę do domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy glitch z przechodzeniem wież jako SI jest celowy, czy jakoś to spatchują?

Dziś sprawdziłem, można się zająć domowymi obowiązkami i samo się gra i nabija kasę i dusze ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejść w wieżę i wybrać SI, żeby za nas grało. To wszystko. Ewentualnie przy niektórych dobrze dobrać wspomagacze.

Oczywiście nie jest to całkowity samograj, wszystkich wież raczej nie da się tak przejść, ale ogólnie SI radzi sobie całkiem nieźle i nawet kończy Fatality lub Brutality.

 

p.s. G;itch to może za duże słowo, po prostu zdziwiło mnie, że tak dobrze sobie SI samo radzi.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest raczej żaden glitch, tylko po prostu możliwość wykorzystania SI ;) Jeśli spełnimy wszystkie wymagania w wieży, to odblokuje się brutalny poziom trudności i tam już z SI skorzystć nie można, także wg mnie to jest celowy zabieg twórców.

 

PS. Nadchodzący patch ma ponoć ułatwić wieże, więc SI będzie już w ogóle przesadzone chyba. Trzeba korzystać, póki można. Obecnie nabijam sobie  w ten sposób 50 fatalities na Gerasie, żeby zdobyć jego głowę i nabić na pal w krypcie.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre to jest to nabijania różnych rzeczy dla postaci.

Można też edytować ustawienia swojego SI jak ktoś nie wie.

Dla przykładu - Noob Saibot z punktami na kombosy i przechwyty to istna maszyna do zabijania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał patch, wraz z obiecanymi 500k oraz drobnymi w pozostałych walutach. Do tego zwiększono nagrody za walki/wieże oraz punkty doświadczenia. Krok w dobrą stronę, co niestety wciąż nie zmienia faktu, że jeśli ktoś lubi mieć wszystko odblokowane, to czeka go nieziemski grind.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego narzekania (nie mówię, że tu, ale ogólnie na necie). To lepiej, żeby wszystko było odblokowane na starcie i podane na tacy?

To po co grać? W samych walkach skórki i inne pierdoły nie są potrzebne, a jak ktoś lubi zbierać, to trzeba się trochę postarać i o to chodzi!

Ja praktycznie codziennie mam po kilkaset tys. coinsów do wydania w krypcie.

 

Patch niestety wyszedł na razie tylko na ps4, czekam na XO i biorę się za otwieranie skrzyń po 15k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to były jeszcze same skórki (które w zdecydowanej większości różnią się od siebie tylko kolorami), to spoko, ale po co jakieś ikonki, czy osiemdziesiąt rodzajów masek? I samo otwieranie skrzyń za koinsy jest spoko, też codziennie mam ich na koniec dnia kilkaset k, ale grindowanie serc to jakaś masakra, biorąc pod uwagę, że większość takich skrzyń wymaga ich 250. A wykminiłeś może jak otwierać te skrzynie z płonocą na żółto/złoto czaszką? W całej krypcie jest ich tylko kilka, tego jeszcze nie rozpracowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz znaleźć wiszącą pochodnię, którą ściągasz za pomocą broni Scorpiona. Nie zawsze wiszą one tuż nad skrzynką, czasem w ogóle w innym miejscu.

 

A co do serc i dusz, to co z tego, że trzeba długo farmić, by je uzbierać? Jeszcze raz zapytam - jaki sens byłoby otworzyć wszystko w 1-2 dni?

Wtedy dopiero byłoby narzekanie, że nuda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardziej miałem na myśli, że cała krypta opiera się na RNG i aby trafić coś, czego akurat szukasz, to po drodze trzeba się naotwierać dość sporo. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem byłoby po prostu w menu kustomizacji każdemu przedmiotowi przypisać cenę w którejś z dostępnych w grze walut i byłoby o niebo lepiej, można byłoby odblokowywać przedmioty wg własnej kolejności i potrzeb. Chcąc wymaksować przykładowo Jade, będę musiał przekopać niemal całą kryptę (co nie jest jakimś mega wyzwaniem, bo połowa już pękła raczej, po patch'u jest nawet przyjemnie :) )

 

Dziś dostałem się w krypcie do komnaty Shang Tsunga (zaraz na początku krypty, wielkie drzwi, trzeba nabić na pal 10 głów, aby się otworzyły). W środku cała masa skrzyń po 25k i wychodzi na to, że każda zawiera intro/outro, skin i przedmioty dla jednej postaci, a przynajmniej taki content miałem we wszystkich 4ech, jakie otworzyłem. Jest więc pewność co do dropu chociaż w jednym miejscu.

Edytowane przez Bartek_Red

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem niektóre skrzynki są losowe, ale też są i stałe, więc kwestia czasu kiedy pojawią się koordynaty w sieci do najciekawszych skórek, fatality i brutality.

Krypta jest mega rozbudowana, kiedy myślałem, że byłem wszędzie, to ciągle znajduję nowe miejsca.

W ogóle jest sporo puzzli, ukrytych przejść itp. mam też wrażenie, że krypta może się jeszcze rozwijać wraz z dlc.

Wnioskuję to chociażby po ilości przedmiotów, które przy sobie mamy zwiedzając ją, a które są do użycia tylko tam.

 

Moje odkrycia na tą chwilę:

  • opaska Kenshi'ego pozwala znaleźć ukryte przejścia, niewidoczne skrzynki, a nawet Reptile'a (niestety nie jest później grywalny, ale zdobywamy skórkę dla Scorpiona, a przy kolejnych spotkaniach 200 dusz)
  • zakładając powyższą opaskę polecam za każdym razem od razu na wszelki wypadek walić młotem, bo można się zdziwić :biggrin:
  • jedna z pierwszych głów, które warto zdobyć, to Cetrion, bo dostajemy za nią jeden z kluczy do dalszej eksploracji krypty
  • w inwentarzu mamy wytrych, który umożliwia otwieranie skrzynek za darmo. Oczywiście jest ograniczona jego ilość, ale jak komuś bardzo zależy na jakiejś konkretnej skrzynce, to można użyć
  • na główny plac krypty co jakiś czas spada meteoryt(?) który daje darmowy stuff, po uderzeniu go młotem

postaram się edytować posta jak coś mi się jeszcze przypomni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Sithman napisał:

kwestia czasu kiedy pojawią się koordynaty w sieci do najciekawszych skórek, fatality i brutality.

 

Niestety, krypta jest unikalnie generowana dla każdego gracza indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Niestety, krypta jest unikalnie generowana dla każdego gracza indywidualnie.

Mylisz się, znalazłem na YT film, w którym gość mówił o skrzynce ze stuffem dla Jade i dokładnie tam był.

Na tą chwilę to 1 przypadek, bo staram się sam wszystko odkrywać, ale potwierdziło się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w krypcie wydałem 900tys monet
Ale ta gra jest miodna!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzynki Shao Khana (te za 250 serc) i ogniste (100 serc) mają ten sam loot u każdego, tak samo unikalne skrzynki tj te za 250 tyś 80 tyś itp

Reszta jest inna dla każdego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjechał patch na XO, szkoda tylko, że nagród nie dostałem :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×