Skocz do zawartości
Bartek_Red

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś jest zaskoczony? ;) Activision kuje żelazo, póki gorące, po ogromnym sukcesie trylogii, tym razem przyszła pora na odświeżenie kultowego CTR. Premiera 21 czerwca!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione wyścigi , nie żadne Mario kart, little big planet racing czy inne badziewa. Ta gra siedzi w mej pamięci jako najmiodniejsza z miodnych pozycji. Nawet w pojedynkę nie szło się nudzić . Czekam więc...

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wreszcie jakieś porządne wyścigi do coopa i jeszcze z multi :)  git 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 osoby na jednej konsoli bankowo,  a wiadomo może coś o cross playu? Dla takiej gry to tylko pstryk jak dla mnie,  ale fajnie by było popykać ze znajomkami z ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie zbytnio, ale z tego co kojarzę, to niebieskie japońce nie są specjalnymi zwolennikami crossplay'a niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziś pograłem na prosiaczku.
Gierka wygląda przepięknie, gra się tak samo świetnie jak na szaraku ale duży minus za to, że serwery od północy szwankują i o graniu online można zapomnieć.

Dla fanów MK8 jest to pozycja obowiązkowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te loadingi ...;/

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś była mała aktualizacja na ps4 i teraz online działa jak należy. Świetna gierka - daje mnóstwo frajdy i kupę śmiechu podczas grania na dwa pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że gra chodzi w 30 klatkach?

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem troche i jednak bardziej sentyment mnie skusil zeby lyknac. Szybko mi sie znudzilo, do tego poziim trudnosci nie jest zbalansowany i wg mnie wygrana mocno zalezy od tego co trafisz w skrzynce a mniej od umiejetnosci.
A te loadingi to jakas porazka. (Gram na Xie)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się świetnie bawię w online oraz na dzielonym ekranie z moja drugą połówką. Natomiast ciężko mi powiedzieć czy w CTR lepiej mi się gra niż w MK8.
Na pewno obie te gierki dają masę radochy podczas grania na dwa pady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda gram na Switchu, ale same gameplay jakis taki bardziej miesisty niz w Mario Kart 8. Utknalem jednak na kanalach przy stopniu trudnosci medium. Ten odstatni szeroki odcinek z dwoma skokami i dlugimi zakretami - zawsze tam trace, jakos nie moge

rozkmimic jak dobrze wyskoczyc na rampie jeszcze w tunelu a przeciwnikom idzie z tym swietnie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda gram na Switchu, ale same gameplay jakis taki bardziej miesisty niz w Mario Kart 8. Utknalem jednak na kanalach przy stopniu trudnosci medium. Ten odstatni szeroki odcinek z dwoma skokami i dlugimi zakretami - zawsze tam trace, jakos nie moge
rozkmimic jak dobrze wyskoczyc na rampie jeszcze w tunelu a przeciwnikom idzie z tym swietnie  
A jak się CTR prezentuje na Switchu względem MK8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko z oczu trochę bardziej ogarniętego gracza:


1. Postać potrafi się zatrzymać na wyskoku jakby uderzyła w ścianę.
2. Skróty działają... różnie, zwłaszcza na Sewer Speedway, gdzie musimy być dosłownie na przeciw wjazdu. Sama gra pod tym względem jest mimo wszystko prostsza względem oryginału. Blizzard Bluff, Papu's Pyramid, czy Hot Air Skyway wchodzą praktycznie za każdym razem.
3. Kolizje ze ścianami są do poprawy. W kilku miejscach uderzamy w "powietrze", dobrze to widać na Dragon Mines gdzie przejazd przez drewniany most jest delikatnie mówiąc - spieprzony.
4. Dzięki nowemu systemowi "niebieskiego płomienia", próby czasowe przeciwko N.Oxide są prostsze. Na niektórych trasach jak Cortex Castle, czy N.Gin Labs można długo utrzymywać bardzo wysoką prędkość.
5. Występują poważne problemy z zapisanymi stanami gry. Możemy stracić save gdy np. tytuł scrashuje nam do dasha podczas rozgrywki online, największe ryzyko występuje jednak po pokonaniu wszystkich czasów w trybie time trial - rzekomo jest to bug.
6. Sam multiplayer dalej należy dopracować. Bronie pokazują złe odległości np. lecąca w nas rakieta, która według wskaźnika jest bardzo daleko, uderza nas po chwili. Bomby też trafiają jak chcą. Oprócz tego dalej potrafi wyrzucić ot tak sobie + czasem nie znajduje w ogóle graczy.
7. Skrzynki czasowe w trybie "Relic Race" mają ustawione złe hit boxy. W niektórych przypadkach można wjechać częściowo w pudło a te i tak nie zostanie zniszczone.

Edytowane przez ShadowEX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kolos28 napisał:
W dniu 24.06.2019 o 17:03, czacha79 napisał:
Ja co prawda gram na Switchu, ale same gameplay jakis taki bardziej miesisty niz w Mario Kart 8. Utknalem jednak na kanalach przy stopniu trudnosci medium. Ten odstatni szeroki odcinek z dwoma skokami i dlugimi zakretami - zawsze tam trace, jakos nie moge
rozkmimic jak dobrze wyskoczyc na rampie jeszcze w tunelu a przeciwnikom idzie z tym swietnie emoji6.png 

A jak się CTR prezentuje na Switchu względem MK8?

Jestem swiezym "swiczownikiem" wiec dobrze ogranego MK8 nie mam, ale tak na pierwszy rzut oka CTR wyglada i gra sie w niego jakby byl z wyzszej ligi, jakby dzielila je generacja gier. Nie wiem czy jest ladniej, ale jest jakos fajniej. Tylko te loadingi ... 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, w CTR gra się zwyczajnie fajniej.
Co do loadingów to nawet na Prosiaku wydają się zbyt długie - zdecydowałem się na wersję Ps4 gdyż w tego typu gry i tak najlepiej gra się na dwa pady bądź online a w MK8 na switchu gram w 80% na TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W następnym tyg będę kupować CTR. Powiedzcie mi jak wygląda sytuacja z tymi loadingami i online, coś poprawili? Dużo osób gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loadingi przeważnie zajmują do 20 sekund. Łatka poprawiająca online (i parę innych rzeczy) ma wyjść 3 lipca. Ciężko mi z kolei określić ile ludzi gra. Nie ma problemu ze znalezieniem pełnego pokoju.

Edytowane przez ShadowEX
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już wbił z was te czasy Oxa i N Trophy ? Niby takie proste (według % zdobycia platyn na psnprofiles) ,ale w rzeczywistości dają w kość te czasy :2_grimacing:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wbiłem. Trasy z USF'em są dosyć proste. Gorzej z tymi gdzie jest mało turbo (Crash Cove, Coco Park itd.), tam faktycznie jest ciężko bo i różnica w czasach jest znacznie mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ShadowEX napisał:

Tak, ja wbiłem. Trasy z USF'em są dosyć proste. Gorzej z tymi gdzie jest mało turbo (Crash Cove, Coco Park itd.), tam faktycznie jest ciężko bo i różnica w czasach jest znacznie mniejsza.

No to dzik jesteś :)

Z jakiegoś poradniku/filmów korzystałeś ? Czy po prostu doszedłeś do wprawy grając ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×