Skocz do zawartości
Bartek_Red

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio grałem... za dzieciaka na ps1. Aż sam się zdziwiłem, że pamiętam mechanikę gry + większość tras. Co do poradników:
SF, USF - grafika przedstawiająca i opisująca różne rodzaje płomieni w grze, jest to praktycznie najważniejsza rzecz do przyswojenia.
2 okrążenia z USF - przykładowy film z trasy Tiny Temple (2 okrążenia z Ultimate Sacred Fire). Praktycznie najprostsza miejscówka do przetestowania swojej wiedzy dotyczącej mechanik gry. Jak będziesz w stanie przejechać ją w całości na niebieskim płomieniu, tzn. że już masz wystarczające umiejętności do pobicia N.Tropy'ego/Oxide.
System rezerw, SF/USF na filmie wyjaśniającym

 

Należy jeszcze pamiętać o tzw. "U-turn", ale o tym polecam poczytać gdy już się ogarnie wyżej wymienione techniki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2019 o 16:10, ShadowEX napisał:

Ostatnio grałem... za dzieciaka na ps1. Aż sam się zdziwiłem, że pamiętam mechanikę gry + większość tras. Co do poradników:
SF, USF - grafika przedstawiająca i opisująca różne rodzaje płomieni w grze, jest to praktycznie najważniejsza rzecz do przyswojenia.
2 okrążenia z USF - przykładowy film z trasy Tiny Temple (2 okrążenia z Ultimate Sacred Fire). Praktycznie najprostsza miejscówka do przetestowania swojej wiedzy dotyczącej mechanik gry. Jak będziesz w stanie przejechać ją w całości na niebieskim płomieniu, tzn. że już masz wystarczające umiejętności do pobicia N.Tropy'ego/Oxide.
System rezerw, SF/USF na filmie wyjaśniającym

 

Należy jeszcze pamiętać o tzw. "U-turn", ale o tym polecam poczytać gdy już się ogarnie wyżej wymienione techniki.

No to po Greckich Asasinach i Mortal Kombat 11 I Lego DC :7_sweat_smile:,trzeba się wziąć za te czasówki.

Dzięki za wskazówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło wrócić do kochanego CTR'a. Przeszedłem kampanię na Easy tak dla przypomnienia mechaniki, żeby się przygotować na poziom Hard. Mocno się zdziwiłem jak jeszcze dużo muszę się nauczyć  :2_grimacing::4_joy: a easy nie powiem poszło gładko i nawet czasówki zwykle robiłem praktycznie za pierwszym razem (trasy pamietam do dziś z czasów szaraka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×