Skocz do zawartości
Eld_re

Niepokojące (?) objawy PS3 super slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie całą społeczność forum, jestem tutaj nowy. PS3 w wersji slim miałem już dwukrotnie.

Teraz zakupiłem wersję super slim 500GB w lombardzie dwa miesiące temu. I jak na złość dzień po wyszła aktualizacja 4.83 :) Ale już trudno, nie wiedziałem, ja w innej sprawie.

 

Będę wdzięczny za pomoc, wskazówki, informacje.

 

Chciałbym opisać co się z nią dzieje. Jest wszystko ok ale podczas oglądania filmów na

youtube zdarzają się takie jakby mrugnięcia, czy przeskoki obrazu ledwo widoczne.

 

Jakieś 5 dni temu oglądałem z płyty DVD seriale i gdy skończyłem i byłem w menu nacisnąłem

przycisk do wysunięcia się tej klapki konsoli by zabrać płytę i konsola się zawiesiła. Tak

jak komputer, obraz w miejscu a pracowała nadal, po uruchomieniu odbudowa struktury danych

czy coś takiego.

 

Wczoraj natomiast po kilkugodzinnym graniu w Uncharted 3 również się zawiesiła nagle ale po

włączeniu nic się nie odbudowywało jak zawsze przy nieprawidłowym wyłączeniu systemu.

Uruchomiła się normalnie.

 

Mam w związku z tymi wydarzeniami pytanie czy to są jakieś objawy, które powinny mnie

niepokoić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Eld_re napisał:

Mam w związku z tymi wydarzeniami pytanie czy to są jakieś objawy, które powinny mnie

niepokoić?

 

PS3 potrafi się zawiesić nawet podczas uruchamiania. Zacznij się do tego przyzwyczajać.

 

P.S. Tak na marginesie powiem że miałem swego czasu X360. Przez trzy lata gdy go posiadałem zawiesił się mniej razy niż PS3 w ciągu pierwszego tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, że to się zdarza na Playstation3? Nie panikować? :)

 

 

Zastanawia mnie też tak poza tematem czemu mimo, że ukończyłem 4 gry to na PSNprofiles wyświetla, że przeszedłem 0... Chodzi o to, że zaliczają grę jako ukończoną gry zaliczy się 100% pucharków?

Edytowane przez Eld_re
zapomniałem czegoś dopisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Eld_re napisał:

Czyli mam rozumieć, że to się zdarza na Playstation3? Nie panikować? :)

 

 

Zastanawia mnie też tak poza tematem czemu mimo, że ukończyłem 4 gry to na PSNprofiles wyświetla, że przeszedłem 0... Chodzi o to, że zaliczają grę jako ukończoną gry zaliczy się 100% pucharków?

 

2x Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc zapytam tutaj: podłączyłem pierwszy raz gdzieś od roku PS3 i mam coś takiego. Czyżby płyta główna? f2c9c24993ea69466175e7022c3378d8.jpg

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×